reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

hejka ja tak wieczorowo
dzieki za spotkanko milo było Was zobaczyc i poznac fogie, marte, mandziule
fajne spotkanko zawsze cos sie przyda
mirosa chyba tez Cie widzialam bp akurat widzialam jak Ola wspinała sie po Olku
marta chlebek smaczny
fogia ale Twoj mały Antos ma czuprynke, super

a ja wieczorem zaliczylam z Asia zakupy kupilismy sandały Asi w CCC i klapki w deichmanie takie skórzane w biedroneczki i prezent na dzien dziecka torebke z kiti i portfelik

aneta wypij za mnie piwka łyknęłabym takiego zimnego piweczka uff niedługo karmi bede pic
dobrej nocki zycze
 
reklama
hej dziewczynki

nareszcie dobrnęłam do neta.
strasznie się cieszę, że mogłam się z Wami spotkać, a niektóre z Was nareszcie poznać. :happy2: Szkoda tylko, że było tak mało czasu na pogaduchy ale to może następnym razem.
Wiecie, bardzo podobała mi się pani rehabilitantka, świetnie wszystko tłumaczyła.

a idąc na spotkanie spotkałam swojego byłego ucznia. Paweł był bardzo inteligentnym chłopakiem ale okropnym łobuzem, nie wykorzystywał nawet 1/4 swoich możliwości i ledwo przełaził z klasy do klasy. Mimo to lubiłam go i on mnie chyba też bo innym nauczycielom potrafił napyskować:dry:, a dla mnie zawsze był grzeczny. I co się dziś okazało? ten łobuz spod ciemnej gwiazdy rozpoczął studia na KUL-u. Co prawda z kilkuletnim opóźnieniem niż jego rówieśnicy ale to nieistotne, ważne że się chłopak wyrobił. No i śmiać mi się chciało bo chłopak ma dwadzieścia parę lat, palił papierosa ale jak zobaczył swoją starą nauczycielkę to fajkę schował. :-D:-D

P.S. niem mogę usunąć ani zmienić wakacyjnego suwaczka..pomocy!!!!
[/B]
nie usuwaj, niech to będzie zapowiedź przyszłoroczny wakacji. :-D Opaleniznę masz super. :-D
 
witam i ja,
wkońcu mam chwilkę dla siebie:tak::tak:

dziewczyny dziękuję bardzo za spotkanie, było naprawde suuuuperr!!!!!!!!!!!!!!

co rozpoznawania która jast która to ze zdjęciami bedzie łatwiej:tak::tak::tak:

maltanka super ze weselicho udane:tak::tak:

madziara a no piątek,;-);-);-);-)ale dopiero w piątek napiszę:-D:-D

karlita i jak E??? nic nie mówił o której wróciłąś;-);-);-)

a my odwiedziliśmy dziś dermatologa i o dziwo... nie mamy atopowego zapalenia skóry;-);-):-D:-D:-D:-D mamy smarować i zjawić się za jakiś czas bo może to być coś grzybowego:tak::tak::tak: a na odparzeia oksykort:dry:
lece się ogarnąc bo jutro do pracy rano,
miego wieczoru życze
 
Ależ Madzienka ja Ciebie kojarzę i córeczkę też i jeszcze kilka innych mam, które pozdrawiam:-) A ja dopiero z 15 tygodniowym brzuszkiem ale przeszczęśliwa i już się nie mogę doczekać... Fajne to spotkanko, mogłoby byc więcej takich , dużo się dowiedziałam i rozwiałam swoje obawy..
 
mikado to my kolo siebie siedzielismy w drugiej części bo mowilas ze jestes w 15 tyg, tak siedzielismy sobie w trojke z brzuszkami
moj maly na 1 czesci sie strasznie rzucal w brzuchu potem sie uspokoił

a moja mała dorwala probki ktore kupilismy i wysmarowala na sobie krem do odparzen i wypróbowalam na niej juz to mleczko ktore dostalismy
i ma taka fajna skore na ciele teraz jak sie dotyka tak aksamitna a nie szorstka i sucha no ale zobaczymy na dluzsza mete, zreszta kapala sie potem w oilatum wiec jednoi z drugom moze dalo taki efekt

a wlasnie kupilam Asi w zeszłym tygodniu oiltum soft duza butlelke na obywatelskiej w eskulapie i dostalam w prezencie kaftanik, 250 ml za 22 zł nie wiem czy przeplacilam czy nie ale musialam cos jej kupic na sucha skore
 
hello hello :-)

dziewczynki spotkanie rewelacyjne ale chyba następnym razem musimy zrobic plakietnki z NIKAMI ;-) z BB ;-)

Fogia jestem pod wrażeniem włosków Antosia :-) słoooodziak :-)

anetka milo patrzeć jak Ola robi takie postępy :-)

Martusia chlebek jak zwykle przepyszny :-)

Madzieńka Gabi chyba się za Tobą stęskniła tak Cie obsiadła heheheh zazdroszczę opalenizny
ps spójrz na GG :-)

ps2 Gabi właśnie leży w lóżku i woła JULA JULA JULA :-)

maltanka bierzesz tabsy ?? moze to od nich ??

mandziula dzięki za siłownię i pogaduchy :-) naladowałam akumulatorki :-) a e nic nie mówił bo było jeszcze przed 22 ;)

sunday polecam jakąś sexi koszulkę ;-) i np dzwoneczek Dzwonek Pragnień - prezenty z Toys4Boys.pl
teraz toys4boys mają swoje stisko w plazie na samej górze koło karuzeli z konikami :-) mają fajne gadzeciki :-)
i mają takie dzwoneczki z fajnymi tekstami :-)

maltanka jeszcze jedno wykupiłam szkolenie dla E :-)

mirosia masz moze na imię Justyna ??
 
Ostatnia edycja:
Mirosia czy to Wy??

IMG_2567_kadr.jpg
 
reklama
Witam

A mi się znowu internet zwalił i musiałam naprawiać, a teraz są znajomi u nas. Poczytałam ale prawie nic nie pamiętam :sorry2:

mirosia ja też byłam na 14.30 :tak: z dwójką dziewczynek, jedna raczkująca, a druga taka z kręconymi włoskami :-)

Marta, fogia, aneta miło było Was poznać :tak:

karlita dziękuję za butki, jutro przymierzę Justysi, ale na bank będą dobre.

maltanka super, że wesele udane :tak:. A to plamienie to może jakieś ciążowe :-D

Co do spotkania mi się podobało, i moim dziewczynom zdecydowanie też :-). Natalka poszła spać o 20 i zdążyłam przeczytać jedną bajkę,Justysia się pokręciła po łóżeczku, ale o dziwo bez smoczka zasnęła :-)

Dobra kończę bo goście wzywają :-p
 
Do góry