reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Mirosia ja byłam w zielonej bluzce i siedziałam na macie, Olek biegał koło mnie:-D, a mój syn to taki blondynek w spodenkach ogrodniczkach w moro:tak:, trochę płakał bo zaczepiał go jakiś chłopczyk który gryzł:evil:

Anetka piwko;-)smacznego
 
reklama
Justyna piwko po tych przeżyciach (obcy w domu) wskazane, tylko najgorsze że kupiłam jedno :-p może Paweł jakieś dowiezie po pracy ;-)

mirosia w takich cieniutkich była :tak:
 
no i wróciłam:cool:
Amandzi kąpiel musiałam zrobić a teraz już smacznie leży sobie w lóżeczku:tak::tak:
Madzienka, Madziara, Marta,Mandziula Karlita, Anaconda, Fogia miło Was bylo znowu zobaczyć:-) szkoda że przelotem:dry:
Mirosia ja to ta z tą grzywą w spódnicy, legginsach i bluzce na ramiączkach z dwiema dziewuszkami;-) Amanda w kucyku duży rozrabiaka i Martynka mała czarna... mały rozrabiaka:-D:-D:-p
Justyna wiesz ze nawet nie zapamiętałam ze byłaś w zielonej bluzce:-D:-D:-p
 
mirosia czy my nie spacerowałyśmy po korytarzu razem? on nie był przypadkiem w takich jasno niebieskich ogrodniczkach? :dry:
Tak spacerowałyśmy po korytarzu i Twoja córa wspinała się po Olku:-D

Mirosia ja byłam w zielonej bluzce i siedziałam na macie, Olek biegał koło mnie:-D, a mój syn to taki blondynek w spodenkach ogrodniczkach w moro:tak:, trochę płakał bo zaczepiał go jakiś chłopczyk który gryzł

Ale Ty byłaś na 11 czy na 14?? Kurcze z 11 nie kojarzę żadnego chłopczyka w tym wieku... Z 14 tak, ale ja to należę do osób bardzo mało spostrzegawczych, że często nawet się patrzę na kogoś i po prostu go nie widzę;-)
jak będą zdjęcia ze spotkania, to będzie już łatwiej się rozpoznać:tak:

aluśka chyba wiem, choć kojarzę Twoją starszą córkę, bo malutkiej jakoś nie zauważyłam czy co... matko ja to jestem ślepa kura całkiem już, albo jakaś niedorobiona i wogóle nic mi nie mówi kto jak był ubrany, bo wcale nie zwracam na to uwagi, no chyba, że ktoś się za klauna przebierze;-) Jeszcze podzielnej uwagi nie mam, więc za dużo dookoła się działo jak na moją głowę;-)
 
Ostatnia edycja:
Aluśka :rolleyes: dobra wybaczam Ci, ale to już ostatni raz:-D:-D:-D:-D;-);-);-);-)

Anetka no po takich przeżyciach jak Twoje to piwko należy się i nawet nie jedno:tak::tak:

Mirosia byłam na 14,30:tak:

Emilka a Ty gdzie się zgubiłaś??

Podłogi umyte to lecę kapać się:cool2:
 
Monika za maluszka mocno trzymam kciuki i mam nadzieję ze stanie się cud:confused::confused:
Antuanet ale miałaś niespodziewany wyjazd..... nie ma co:no:
Maltanka fajnie że weselisko udane było:-)
Madzienka to świetnie że jesteś zadowolona z tego wyjazdu:-) juz sie nie mogę doczekać foto relacji;-)
Justynka ale ja ciemna jestem mogłam na zdjęciach zobaczyć;-)
Emilko gdzie nam sie zgubiłaś ?:dry:
Aneta mam nadzieję ze nikt Cię już nie będzie nachodził po nocach:no: niezłego pewnie stresa przeżyłaś:no: współczuję...
 
Ostatnia edycja:
mirosia miło mi było Cię poznać :-D:-D:-D Twój Olek był pierwszym po którym się wspinała, a jak się przewrócił to miała wielką frajdę :-D:tak: często z mężem tak ją rozbawiamy, udajemy że się przewracamy a ona się o mało nie posika z radości

Justyna jak już sie wykąpiesz to zapraszam do mnie z piwkiem, kup po drodze :cool2:

a propo podłóg, szoku doznałam jak do domu weszłam :szok: mój mąż odkurzył, pozmywał, i pomył podłogi :oo2: wszędzie :tak::tak::tak:

maltanka plamienie czy okres? weź sobie nospę
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry