reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Tak, a Ty Karolina;-)
tak myślałam że sie już spotkałyśmy


Madzieńka a indywidualnie można? bo tam pisze o przedszkolach i pracownikach ;-)
wiecie szkoda że w botaniku nie ma placu zabaw ;)
my też chętni ;)

mirosia
a tam za mały ;) zawsze sobie z dziciakami pobiega :-)

Talia
policz do 10 wypij sobie meliskę jak jest tak źle to może byc już tylko lepiej :-)

Gabi właśnie siedzi w basenie na balkonie :-)
 
reklama
Witajcie

Zajrzałam rano, ale P coś namieszał z internetem i mi nie działał:cool: Hubert już lepiej ten mucafluid jest niezastąpiony:tak:

ja też lepiej skończyło mi się, pewnie tak jak podejrzewałam jakieś owulacyjne plamienia:dry: (nie nie ciążowe:no: raczej nie ma takiej opcji) ale wiecie co przed ciążą @ miałam jak w zegarku, jak mi się spóźniła 1 dzień, nawet testu nie robiłam tylko od razu na wizytę się zapisałam, teraz niby też już jest ok, ale już mi się zdarzyło w tym roku dostać tydzień wcześniej, albo później i teraz jeszcze to:wściekła/y:

przekopałam dzisiaj szafę, i doszłam do wniosku że nie mam się w co ubrać,- ratunku:sorry2: a w sobotę mamy imprezę z pracy P


fogia
:-D śmiesznie to musiało wyglądać z tym papierosem:-D

mandziula super, że ze skóra Kolci ok:tak:

karlita tabletek nie biorę, nie mogę tych dwuskładnikowych:no: ps. super, mam nadzieję, że E się spodoba, bo wiesz mój się dopytywał już;-) ale cii...

sundey to miłego wypadu do teatru:tak:dzięki czuję się ok

anaconda oby wizyta u dentysty odbyła się bezboleśnie

marzenka dzięki ja już ok przeszło:tak: a Hubertowi w sumie też:tak: kochana, a czy ty o czymś nie zapomniałaś?:-);-)

sienio oj w weekendy nie zazdroszczę pracy:no: ps nie kupiliście sandałów:-D to w czym chodzicie na taki gorąc:-p

justyna dzięki u nas lepiej, ale jeszcze zaraz zamierzam dzwonić do lekarza, miłego pluskania

madzienka ale tam pisze, że dzieci z przedszkola:sorry2:

ojej talia oby reszta dnia była już lepsza
 
my po spacerku...i zakupach...Jula przysypiała mi już na fotelu więc szybka zupka i już leży w swoim łóżeczku
ale cudnie na dworze...mam nadzieje że pogoda nie zmieni się i w weekend będzie tez tak pięknie...bo szykujemy się na działeczkę

co do tego dnia dziecka to napisane jest też
1 czerwca 2011 r. dla dzieci do lat 14 wstęp wolny,
opłaty wnoszą jedynie opiekunowie indywidualni
(rodzice bądź opiekunowie towarzyszący dzieciom).
a my to przecież takie mini przedszkole baby boom:-D:-D:-D:-D:-D

propozycja spotkania: 10.30 przed wejściem od strony ul. Willowej

Mirosia, Anaconda, Madzienka, Sienio, Karlita, Madziara kto jeszcze będzie???

Sienio udanych zakupów:tak::tak:i czekamy na jakąś foto-relację z przedstawienia

Maltanka a co to za imprezka??na pewno masz coś w szafie....:tak:super że Hubcio zdrowieje...pisz co powiedział lekarz

Talia poprawy humorku!!!!

 
tylko może być jeden problem bo na meteo coś mówili o deszczu i burzach ... ale może nas ominie ;-)

Madzieńka nie może być na 10ą???? to tylko pół godziny a mi to komplikuje dość dojazd ;-)
 
madzienka to taka imprezka integracyjna :tak:

a co do Botanika, można indywidualnie też przyjść, rozmawiałam z siostrą dopiero

madzienka my też byśmy byli chętni, ale to zobaczymy dopiero rano, na razie jest ok nos czysty, mam nadzieję, że tak zostanie:sorry2: no i nam też by 10 bardziej pasowała:-p
 
Witam w piękny dzień!!!!
My dzisiaj rozpoczelismy basenowanie na balkonie- Maksio wymoczył pupcię i pobawił się troszkę, teraz czeka na basen, która "ma kupić" dziadek,dzisiaj go wyprosil i juz chciał z nim jechać a najśmieszniejsze jest to że dziadek by go zabrał tylko nie miał fotelika;-) jeszcze przywiózł nam pierwsze swoje truskawki-ale cudowny smak-Maks zjadl cały pojemniczek:tak: Uwielbiam te porę roku za takie pysznosci:-)
W teatrze było super, dobrze,ze klima działała:-) ale ile zamieszania przy tym...ojjjjj
Dzisiaj poprałam poszewki, pościel wyniosłam na balkon może troszke sie odświezy.


talia jak tam nastroj?
maltanka dobrze,ze plamienie ustalo, no i że Hubercik ma sie lepiej!!!
anaconda jak po dentyscie?prezent był???
Madziarka to byliscie cały dzien na dworku? a obiadek??? Kurde ja tez bym tak posiedziala,ale zaraz mysle ze trzeba cos w domu porobic... inaczej zupelnie jakbym miala swoj ogrod to by bylo szybciej wyjsc i wrocic.
Madzienka ja tez mam nadzieje,ze tak zostanie na wekend bo w sobote chce pojechac do rodzicow.Dziadek konczy robic piaskownice, moze "kupimy" basen to bedzie opalanie:-D z prognoz ktore gdzies widzialam to wynika ze ok czwartku piatku maja byc burze...no ale sie zobaczy:confused: A co do tego botanika to rzeczywiscie napisane jest ze dla "lubelskich przedszkoli" wiec moze to jest jakas impreza zoorganizowana dla grup...
 
reklama
Do góry