reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Ja już formacik zrobiłam ale teraz pół dnia zajmie mi wgrywanie programów :crazy::crazy:
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi odnośnie gdzie mogę kupić katechizm :tak::tak::tak: a swoją drogą to nie za wcześnie żeby czterolatki uczyły się już z katechizmu :szok::szok::szok:
Ubranka dla maluchów z tesco też osobiście polecam, pajacyki i bodziaki są tam super, zresztą do teraz lubię tam coś Mai kupić :tak::tak::tak:
Karlita Maja też miała robioną morfologię po skończeniu pół roczku i nawet miała wtedy anemię, nie mów że Gabrysia wcale nie miała takich badań? :szok::szok::szok:
Miałąm się przejść do reala ale mi się nie chce tyłka ruszyć, no a jutro trzeba się wybrać do centrum i poszukać tego katechizmu :crazy::crazy:
Fogia dieta, dieta i jeszcze raz dieta a wtedy bóle miną :tak::tak:
Madzienka nie dziwię się ponurego nastroju, wystarczy wyjrzeć za okno :crazy::crazy:
O Orbisie słyszałam i się trochę przeraziłam bo jak w październiku wróci do Pl moja siorka to miayśmy wylecieć na tydzień do ciepłych krajów a teraz szok, no i na dodatek zlikwidowali już last minut - oj szkoda, szkoda :-:)-:)-(
 
reklama
Dzień dobry:rofl2:

Na początek to co udało mi sie poczytać :rofl2:
Madziarka dużo zdróweczka życzę Juliankowi:tak: :confused:daj znać co powiedział lekarz:confused:
Marta, Mysek ocho stronka pełna pomysłów:rofl2:
Maltanka gratki dla Hubercika za kolejnego ząbka:-):-)
Anaconda co do katechizmu to u mnie przy kościele jest taki katolicki kiosk i tam pisze że sprzedają książki do religi to może podała byś mi tytuł i bym się zapytała czy taką mają na stanie:tak::tak:
Ps. wszystko przemawia za tą trampoliną;-)
Fogia mam nadziję że szybko uda Wam się znaleźć ciekawą ofertę internetową i nie opuścisz nas na długo:tak::tak:
Mandziula może ta bezsenność to przez zmianę ciśnienia:dry:
Sunday moim pomysłem dziś na obiad było spaghetti:rofl2:
 
fogia
szybkiego powrotu do formy i nie stresuj się tak !!!!! na pewne problemy nic nie poradzisz a w Twoim stanie trzeba nerwy oszczędzać


Karlita wiem że niektórzy pediatrzy nie kierują na morfologie jak nic złego się nie dzieje, ale możesz sama poprosić o skierowanie, ja tak zrobiłam i dzięki temu wyszło że Maja jest na dolnej granicy z żelazem i miałam jej zwiększyć ilość żelaza w pożywieniu żeby niedobory się nie robiły :tak::tak::tak:

my też nigdy nie miałyśmy morfologii robionej :szok: nie wiedziałam że tak profilaktycznie się robi:baffled: ale teraz jak pójdziemy na szczepienie to wezme skierowanie bo po tym złamaniu dużo ludzi mi mówi że Ala może mieć złe wchłanianie wit D3 :dry::confused:

Dzięki za rady odnośnie baseniku. Jak przestanie padać to pójde i kupie jej zwykły basen i piłki. W BF widziałam fajnego ogromnego materiałowego dinozaura który się otwierał i tam były piłeczki ale kosztował ponad 200 zł :szok::szok::szok:

A ja dziś na obiadek mielone ale nie smażone tylko w szybkowarze żeby Ala też zjadła więc obiad w 15 min będzie gotowy :tak::-)

Moja Ala dziś w nocy obudziła się z gorączką 38 st., teraz niby wszystko ok więc nie wiem może to na zęby :confused:
 
My już po wizycie, lekarz osłuchał jedno i drugie i Julianowi faktycznie zaczynało się zapalenie krtani ale skutecznie je blokowałam lekami w inhalacjach :-) dał nam leki i antybiol ale mam nadzieję że obędzie się bez niego. Powiedział nam też że u Juliana widać że jedna dziurka jest całkiem zapchana i to od tego kataru się zrobiło - bo ściekał do krtani a nie na zewnątrz...

Nela już zdrowa tylko ma zaczerwienione jeszcze troszkę uszko - więc oby ją całkiem wykurować mam jej podać jeszcze kilka dni syropki i krople do ucha...

Tak więc jestem szczęśliwa że obyło się bez antybiotyku... znaczy mamy go zapisanego tak na wszelki wypadek (mamy dzwonić przed podaniem jak by coś się działo...) bo nasz pan dr twierdzi że jak byśmy podali teraz antybiotyk to byśmy leczenie nimi skończyli dopiero w czerwcu :-) bo teraz i pogoda i przedszkole - więc musimy kurować się i hartować samymi syropkami jak się da, z czym się zgadzam w 100% :-)

No i na koniec - powiedział że dziś jest idealna pogoda na leczenie krtani - zbliżona do naturalnych inhalacji... (mgła i mżawka, dość ciepło) więc jak możemy to żebyśmy wyszli na dwór - więc wyszliśmy... ale było fajnie pospacerować. Julcio też zadowolony bo mógł się spokojnie w kałuży popaplać...

A Nelinka w tym czasie słodko sobie pospała w domu... :-)
 
Misia brawa dla Natalki:-):-) bardzo dzielna z niej dziewczynka:tak::tak::tak:
Dobrze że Was w kolejce przepuścili:tak::tak:
Talia to świetnie że Gabi dała Wam pospać w nocy:tak: oby dużo więcej takich nocek było:tak::tak:
rzeczywiście większość już masz :biggrin2:
w sumie tak to jest przy drugim dziecku a jeszcze przy tej samej płci :-D

u nas Gabi skrywała się do 31 tygodnia więc ja mam te mini ciuszki w uniwersalnych barwach :-D i w sumie mały do rozmiaru 68 też już ma garderobę przynajmniej tą podstawową jak bodziaki, śpioszki :-D

smoczki i butelkę ostatnio kupiłam
kosmetyki mam małą listę, bo z Gabi jestem na bieżąco

pościel, kocyki mam w sumie muszę zrobić porządną listę i wykreślić to co już mam :-D

co za żywioł .... ehhh dzieci ... a teraz będzie dwójka .... aaaaaaaaaaaaaaaaa RATUNKU ;-):-D
normalnie strach się bać:szok: chyba po porodzie zacznę coś brać na uspokojenie;-)

Kosmetyki dla małej muszę kupić bo Amandę kąpie obecnie w płynie Nivea i taki takiej firmy też ma szampon a Martynkę zamierzam kapać w Balneum lub Emolium bo takie używałam jak Ami była malutka i byłam z nich bardzo zadowolona:tak::tak:

Pościel - chodzi mi o wypełnienie bo poszewki to mam muszę dla Martynki kupić z racji tego że Amanda od miesiąca śpi bez pieluchy i w razie nocnej wpadki muszę mieć na zmianę:tak:
A kocyk dla Martynki kupiłam w smyku chyba z miesiąc temu bo Ami powiedziała ze swojego nie odda:-p a ja miałam przynajmniej pomysł na wykorzystanie kuponu:-D
o taki jak ten jest tylko mój jest w bardziej zielonych barwach:tak:
*BELPLA* 80x110cm KOCYK KOCYKI antyalergiczne 634 (1244076249) - Aukcje internetowe Allegro
 
No jeszcze jestem
stary net mam do końca miesiąca, nowy przyjdą zakładać późnym wieczorem 1.10.

Słyszałyście że Orbis ogłosił upadłość:szok::szok::szok:strach teraz gdziekolwiek lecieć

słyszeliśmy, w firmie mojego M. 40% wyjazdów było z orbisu. :no: Nawet w tej chwili wozi wycieczkę z USA, która miała umowę z orbisem. No i czekają teraz na info z centrali czy mają podstawiać autokar czy nie. Masakra jakaś.
 
reklama
oj wieki tu nie byłam
widzę że dziewczyny powiększają rodzinki
chwali się chwali i gratuluję oczywiście :)
Basiu witaj z powrotem ,kopę lat Cię już nie widziałam;-) Co tam u Was dobrego słychać?
Dzięki za rady odnośnie baseniku. Jak przestanie padać to pójde i kupie jej zwykły basen i piłki. W BF widziałam fajnego ogromnego materiałowego dinozaura który się otwierał i tam były piłeczki ale kosztował ponad 200 zł :szok::szok::szok:
Moja Ala dziś w nocy obudziła się z gorączką 38 st., teraz niby wszystko ok więc nie wiem może to na zęby :confused:
cena jak dla mnie przerażająca:szok:
no już taniej wyjdzie osobno kupić zwykły basenik i piłki:dry:
Oby ta gorączka to była u Ali przez wychodzące ząbeczki:confused::confused:

Do jakiego dr chodzicie?
jeśli chodzi o pediatrę to ja z Amanda chodze do Farmedu na ul. Koryzonową do dr. Krzyżanowskiej:tak::tak:
 
Do góry