reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Martyna ja najpierw dodawałam płynu JELP a później już Lenor taki biały sensitiv
bo jak mała leżała w naszej pościeli płukanej w tym płynie to nie miała oznak alergii więc później już wszystko prałam w naszym proszku ;-)

też na te pierwsze miesiace polecam przeważnie pajace wyjściowe ewentualnie polarowe, welurowe ogrodniczki - dziecku ma być wygodnie

dzins się nie sprawdza - wiem po Gabi ;-)
 
reklama
Czesc Hubercik!!!!!!!:-)
Martyna ja sie podpisuje po tym co Karlita napisalam o praniu, szybko zaczelam prac w normalnych proszkach tylko trzeba sprawdzic jak np lezy czy nie ma zadnych odczynow. Ja to jeszcze kupowalm oprocz lenora czy silana sensitive, vizir sensitive.
 
hej kobitki:)
dluugo nic nie pisalam, ale to od nadmiaru wrażeń i obowiązków.
mam propozycję dla mam, które chcą wspomóc rozwój swoich maluchów, mają dzieci w wieku od 0 do 4,5 roku, są mobilne lub mieszkają w pobliżu liceum paderewskiego lub na LSM.rusza projekt KREATYWKA. zajęcia dla dzieci i rodziców.
jestem jedną z instruktorek i razem z moim Anosiem świetnie bawimy się na zajęciach. więcej info na stronie Kreatywka.pl zajcia dla dzieci | ...

poza tym u nas same nowości. zaaklimatyzowaliśmy się już w lublinie, choć nadal nie mogę dac sobie rady z bałaganem, który po tej nasezj przeprowadzce został.

pozdrawiam i zapraszam bardzo na kreatywne zajęcia
 
Hej dziewczynki
ze mną znośnie, ale najlepiej się czuję jak niczego nie jem. :dry: Ugotowałam sobie wczoraj cienkiej zupki, ale po jedzeniu jednak boli.... :-(

Dziękuję Wam za wszystkie ciepłe słowa. Kochane jesteście dziewczynki moje.

Fogia, bidulko, wrzody niestety ze stresów się robią:-(. Podesłać kogoś do odczynienia uroków:sorry2:, bo na moje oko "coś" nad Wami wisi:nerd::baffled:.
powiem Ci szczerze, że i ja już wczoraj zaczęłam się nad tym zastanawiać.
Przecież mój brat wczoraj spadł ze schodów i całe szczęście, że skończyło się TYLKO na poważnych potłuczeniach, ale ortopedę zaliczyli. :dry:Chociaż moja mama się podśmiewa, że to jego anioł stróż wybrał drastyczną metodę zatrzymania go w domu, bo ostatnio już tak szalał, że z imprez wracał nad ranem i dowalał rodzicom nerwów. A tak przynajmniej jest uziemiony i nigdzie się nie pałęta.
 
:szok::szok::szok::szok::szok: godzinkę mnie nie było, a tu tyle postów:szok::szok::szok:
my już po:tak::tak:wyniki po 17, więc czeka nas drugi spacerek:laugh2:
kolejka była, ale Natalkę panie przepuściły:tak::tak::tak:mała wszystkim zainteresowana...rozglądala się po gabinecie, lekko zapłakała przy ukłuciu i pierwszych kroplach, ale zagadana przestała i tylko czasem robiła podkówkę:tak::tak::tak:podobno za drzwiami nawet jej nie usłyszeli:tak::tak::tak::tak:dzielna Królewna:tak::tak::tak:bałam się, że będzie tragedia:no::no::no::no:



Misia kciuki zaciskam żeby kłucie bardzo nie bolało...

Anaconda ja lekarzem nie jestem ale na moje oko to zapalenie krtani... u niektórych dzieci zapalenie krtani od razu prowadzi do poważnych duszności - tak ma Julian, w szpitalu tłumaczył nam kiedyś lekarz że dorosły ma tylko chrypkę a dziecko może się przez taką chrypkę dusić bo jakoś inaczej ma skonstruowane gardło - coś tam jeszcze nie rozwinięte itd... nie pamiętam dokładnie ale Julek właśnie tak ma - jak tylko coś słychać z krtani to od razu się dusi i tak charczy... nie wiem jak to opisać ale biedak się męczy i od razu płacze - bo czuje że nie może oddychać...
dobrze że teraz sobie odeśpi tą nockę... tylko czuję że temp mu rośnie...

a wizyta będzie dopiero koło 12... więc teraz sami się musimy leczyć i czekać...

Zapomniałam napisać Fogia uważaj na Was... bo zaczynamy się poważnie o Was martwić!!!
trzymajcie się i dajcie znać po wizycie:tak::tak::tak:
Brawa dla Natalki :-) dzielna dziewczynka
hmmm Gabi jeszcze nie miała morfologii ... ciekawe od czego to zależy ...

Natka wcinaj dużo zupek by waga szła w górę chudzinko :-D:-D

lecę coś zjeść bom głoooodna ;-)
smacznego:tak:
mi pediatra powiedziała, że po pół roku powinno się sprawdzić, czy nie wpada w niedokrwistość:dry::dry:w laboratorium też wiedzieli od razu, że kontrolna morfologia po 6 miesiącach:tak:widać, że tu akurat to standard:tak:

Witam w kolejny pochmurny dzień

wyszłam wieczorem wczoraj do piekarni, nie dość że szybko ciemno się robi to jeszcze w powietrzu było już czuć taką zimę:dry:

my dzisiaj w domu, młody na rzie ma zajęcie, latarka go zainteresowała

0000000000000- to Hubert pewnie cześć chciał powiedzieć:-)

poczytam coś o tych zabawach i trzba by mu zorganizować jakoś czas

kurczę nie wiem co z basenem dzisiaj zrobić:sorry2: puścić go czy nie....?

aaaa i mamy kolejnego ząbka na górze:tak:



madzienka dzięki za linka fajne;-)





chodziliśmy do dr. Madeja,



ja też coś nie mogłam spać, mały się obudził o 2.00 poszłam zobaczyć do niego i nie mogłam później usnąć:no:



ja też:tak::tak::tak:



anaconda na razie siedzimy w domu, wczoraj go wzięłam na chwilę, ale pogoda beznadziejna:no:



ooo Ty też problem ze spaniem:baffled: no to oby kłucie nie bolało

madziarka zdrówka dla Juleczka
karlita my też nie meliśmy jeszcze roionej morfologii, kiedyś pytałam pediatry czy nie trzeba tak profilaktycznie, to powiedziała, że nie, jak nie ma wskazań to się nie robi, ale co lekarz to opinia

cześć Hubert:tak::tak::tak::tak::tak: gratuluję kolejnego ząbka:tak::tak::tak:
hmmm....ja pewnie z basenem bym poczekała...ale niektórzy uważają, że trzeba hartować dzieci:dry::confused:

Karlita wiem że niektórzy pediatrzy nie kierują na morfologie jak nic złego się nie dzieje, ale możesz sama poprosić o skierowanie, ja tak zrobiłam i dzięki temu wyszło że Maja jest na dolnej granicy z żelazem i miałam jej zwiększyć ilość żelaza w pożywieniu żeby niedobory się nie robiły :tak::tak::tak:
Maltanka ja to już wieczorem z domu nie wychodzę bo te ciemności i zimno mnie dobijają, nawet w dzień nieprzyjemnie wyjść a co mówić wieczorem :szok::szok:
Dziewczyny gdzie mogę kupić Majce książeczkę do religii? Bo nie za bardzo się orientuję w Lublinie?

na Królewskiej są ze 3 sklepy Dewocjonalia Lublin - Sklepy z dewocjonaliami no i poza tym niektóre parafie mają swoje sklepiki i tam też pewnie są:tak:

:tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Dziewczynki Witam o Poranku!!
Ja wczoraj padłam po tym układaniu w szafie, i dziś pospałam, jeszcze mi zostało ułożenie rzeczy w szafce w łazience, a że mam kosmetyków że hoho to zajmie mi troszkę czasu.....muszę wybrać się do Rossmana po lovellę do prania dla dzieciaczków, to zajęłabym się ubrankami i pościelą dla Boryska. Mamuśki czy wy do rzeczy niemowlęcych wlewacie jakiś płyn do płukania?

A ja piję herbatkę, nie mam pieczywka i burczy mi w brzusiu, a M. jeszcze śpi....zaraz go pogonię, albo ja wyskoczę na chwilkę...mam ochotę na dobrą drożdżówkę i kakao:-):-):-)

Dziewczynki a podpowiedzcie mi gdzie jest duży wybór ubranek dla niemowlaków?

ja nie używam płynu do płukania, tylko sam proszek i podwójne płukanie....w któres gazecie pisali, że prać bez płynów:dry::dry::dry:
polecam Tesco...bodziaki, pajace mają na hali bardzo dobre:tak:wciąż w nich chodzimy:tak:

taką z modlitwami czy podręcznik ??
bo możesz się przejść na Królewską tam jest kilka sklepów "kościelnych" z różnymi rzeczami (np na przeciwko Katedry Lubelskiej, ale wcześniej też chyba jest taki sklep) ewentualnie w tej takiej księgarni na Królewskiej powinny być :-)

no ja teraz z Gabi jakoś w listopadzie idę ją szczepić ostatnią dawką 6w1 to się zapytam - bo po mamusi może mieć skłonność do anemii - ale mąż z nią pójdzie na pobranie krwi bo jaj jej płączu nie wytrzymam chyba zawsze mi łzy stają w oczach jak dzieciom pobierają krew w Luxmedzie

cześć HUUUUUBERT


też mam taki plan :tak:



GRATULACJE a Hubciowi wytrwałości :-D:-D:-D:-D

Gabi właśnie tańczy do lady gagi ;-) muszę ją kiedyś nagrać :-D:-D:-D

nagraj, nagraj i się pochwal:tak::tak::tak:

1. ja nie dawałam płynu, tylko w lovelli prałam
2. chodzi ci o ubranka typu spodnie, bluzki czy śpiochy, body itp. Z mojego punktu widzenia nie kupowałabym żadnych wyjściowych ubranek typu spodenki dla takiego małego bobasa, ja lubiłam welurowe pajacyki itp rzeczy na wyjście dopiero później tak 3-4 miesiące zakładałam coś innego, a body, śpiochy itp kupowałam na początku w Baby Fancie, ale tam jest drogo, mi ostatnio podpasowały Tescowe ubranka:tak:

zgadzam się:tak::tak::tak::tak:te wszystkie mini jeansy, struksy, falbany dopiero po paru miesiącach...te małe są słodkie ale szkoda kasy i trudu:tak:
 
Cześć!
Ja jestem mega wyspana moje dziecko wstało 2x w nocy zjadło i spało ni było pobudek dodatkowych z powodu smoczka a rano obudziłą się o 8:-):szok::-D
Chciałabym żeby to potrwało dłuzej.
Miałysmy iśćna spacer i chyba na krótki wybędziemy.

Maltanka może poczekajcie z tym basenem??:baffled:Gratuluję pojawienia sie zabka!!!
Jenn fajna inicjatywa ja myslałam zeby jakiś unijny prjekt napisać na takie zajęcia zeby rodzice różnych dzieci nawet tych biedniejszych miały dostęp do takich
rozwijających zajeć. Trzeba byłoby tylko jakąś fundację albo stowarzyszenie znaleźć. No i mieszkać w LBN bo z Puław to trudniejsze.
Fogia moze z czasem będzie twój żołądek bardzej tolerował jedzonko, koniec ze stresami teraz tylko lajcik i humoerk:-p
Madzienka gratuluję dzielnej córeczki
Misia super waga wcale nie jest zła a na zdjeciach widać ze Natalka ma apetyt . ja jeszcze nie gotowałam na wywarze miesnym hmmm... bałam sie ale moze też spróbuję nastepnym razem.
Gdzieś czytałam ze codziennie miesko takiemu maluchowi nie jest potrzebne a w innych wskazaniach jest żeby dawać codziennie:dry::confused:
Natalka sie spisała stresiku mało i mama zadowolona:tak:
Karlita czekam na focie i opis
 
Ostatnia edycja:
dziewczynki właśnie dzwonił mój mąż z info, że kończy nam się umowa z dostawcą internetu. Będziemy szukać nowego więc może mnie nie być na BB przez jakiś czas. Zaraz wyruszam z tatem na miasto zorientować się w ofertach.
 
reklama
Dokładnie - bardzo się podoba!!!! :-)

Kurcze no, jedno mi wydobrzało to drugie zachorowało...

o 4 rano Julian obudził mi się z dusznościami... znowu - już raz przez to przechodziliśmy tylko tamtym razem wylądowaliśmy w szpitalu bo nie miałam inhalatora, tym razem zapodałam mu od razu leki i teraz młody nawet sobie na nowo przysnął więc jest o niebo lepiej... dziwne też że nie ma temp - ale może to dopiero sie coś rozwija...
słychać mu takie dyszenie w gardle i jak mówił to słychać było chrypkę -więc na bank załapaliśmy krtań...
Czekam na 8 żeby zadzwonić do naszego dr...

Ja już mam dość siedzenia w domu.... buuu...

Madziarka zdróweczka dla Juleczka, czekamy na wieści od lekarza!!!!

Madzieńka fajne to szkolenie... chętnie bym się na takie ruszyła z domu...

to do dzieła!!!!

0000000000000- to Hubert pewnie cześć chciał powiedzieć:-)

kurczę nie wiem co z basenem dzisiaj zrobić:sorry2: puścić go czy nie....?

aaaa i mamy kolejnego ząbka na górze:tak:

Cześć Hubercik......:-D:-D:-D

Ja z basenu dzisiaj zrezygnowałabym na Waszym miejscu, lepiej żeby porzadnie się wykurował i w następnym miesiącu chodził cały czas:tak::tak:

Gratulacje zabeczka!!!!!

dziewczynki właśnie dzwonił mój mąż z info, że kończy nam się umowa z dostawcą internetu. Będziemy szukać nowego więc może mnie nie być na BB przez jakiś czas. Zaraz wyruszam z tatem na miasto zorientować się w ofertach.

trzymamy kciuki żebyś szybko do nas wróciła...

Martyna dziewczyny maja racje z jeansami!!!!Jesli chodzi o body i pajace to ja polecam te z tesco ja super...kupowalam tez duzo na allegro i w hurtowni na smoluchowskiego, a w BF piękne rzeczy ale cholernie drogie :crazy:

Słyszałyście że Orbis ogłosił upadłość:szok::szok::szok:strach teraz gdziekolwiek lecieć

Oj nie przywitałam się...dzień dobry...ja dzisiaj w jakimś podłym nastroju:confused::confused::confused::confused:poczytam Was później
 
Do góry