reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?


Karlita Maja też miała robioną morfologię po skończeniu pół roczku i nawet miała wtedy anemię, nie mów że Gabrysia wcale nie miała takich badań? :szok::szok::szok:

hmmm no NIE MIAŁA ale nie wygląda na chorą :-D:dry:

Talia wysłałam ci pw z ciuszkami
ale na rozmiar 80 mam mało ciuszków jesiennych bo Gabi w tym rozmiarze chodziła w lecie ;) a niektóre rezczy z h&m dalej nosi 80 ;-)


tcvycv5b6 v nb nh fn0o vfo,v fh f nt 8hgn7 bg bg nhuj ujnj k,lo nhjf bj nuj inbly yhbt gb - to była Gabi ;-)


mie da mi posiedzieć ....:dry::dry::dry::dry::angry:
 
reklama
My już po wizycie, lekarz osłuchał jedno i drugie i Julianowi faktycznie zaczynało się zapalenie krtani ale skutecznie je blokowałam lekami w inhalacjach :-) dał nam leki i antybiol ale mam nadzieję że obędzie się bez niego. Powiedział nam też że u Juliana widać że jedna dziurka jest całkiem zapchana i to od tego kataru się zrobiło - bo ściekał do krtani a nie na zewnątrz...

Nela już zdrowa tylko ma zaczerwienione jeszcze troszkę uszko - więc oby ją całkiem wykurować mam jej podać jeszcze kilka dni syropki i krople do ucha...

Tak więc jestem szczęśliwa że obyło się bez antybiotyku... znaczy mamy go zapisanego tak na wszelki wypadek (mamy dzwonić przed podaniem jak by coś się działo...) bo nasz pan dr twierdzi że jak byśmy podali teraz antybiotyk to byśmy leczenie nimi skończyli dopiero w czerwcu :-) bo teraz i pogoda i przedszkole - więc musimy kurować się i hartować samymi syropkami jak się da, z czym się zgadzam w 100% :-)

No i na koniec - powiedział że dziś jest idealna pogoda na leczenie krtani - zbliżona do naturalnych inhalacji... (mgła i mżawka, dość ciepło) więc jak możemy to żebyśmy wyszli na dwór - więc wyszliśmy... ale było fajnie pospacerować. Julcio też zadowolony bo mógł się spokojnie w kałuży popaplać...

A Nelinka w tym czasie słodko sobie pospała w domu... :-)
To dobrze że antybiotyk nie jest konieczny oby inhalacje, spacerki i syropki szybko Juliankowi pomogły:tak::tak: oby i Neli uszko szybko przestało się po kropelkach czerwienić:tak::tak:


tcvycv5b6 v nb nh fn0o vfo,v fh f nt 8hgn7 bg bg nhuj ujnj k,lo nhjf bj nuj inbly yhbt gb - to była Gabi ;-)
Gabrysiu uważaj BB wciaga;-):-p
 
Madziara ja też na Agrestową do dr Szewczyk :)
a prywatnie to gdzie chodzicie ???

moja małą terrorystka poszła spać .... JUPI :)

Aluśka ja ostatnio kupiłam dla Norbercika kocyk u nas tu w pawilonach świetny mięciutki materiał :-) ogólnie to ciepłe koce mam po Gabi bo kto do nas przychodził to z kocykiem ;-)
później już odpowiadałam "zapraszam byle nie z kocykiem " heheheh

Emolium dalej używam emulsji po kąpieli (jako balsamu) i szamponu dla Gabi :-)
jestem mega zadowolona

mam ochotę upiec jakieś ciasteczka kruche .... może cynamonowe ?? sama nie wiem ... macie jakiś pomysł ???
 
Ostatnia edycja:
już myślała, że maruda nie da mi dotrzeć:no: no i czemu u niej taka waga, skoro właśnie sporą porcję marchewki poprawia mleczkiem:dry::-D:-D
Cześć!
Ja jestem mega wyspana moje dziecko wstało 2x w nocy zjadło i spało ni było pobudek dodatkowych z powodu smoczka a rano obudziłą się o 8:-):szok::-D
Chciałabym żeby to potrwało dłuzej.
Miałysmy iśćna spacer i chyba na krótki wybędziemy.


Misia super waga wcale nie jest zła a na zdjeciach widać ze Natalka ma apetyt . ja jeszcze nie gotowałam na wywarze miesnym hmmm... bałam sie ale moze też spróbuję nastepnym razem.
Gdzieś czytałam ze codziennie miesko takiemu maluchowi nie jest potrzebne a w innych wskazaniach jest żeby dawać codziennie:dry::confused:
Natalka sie spisała stresiku mało i mama zadowolona:tak:
Karlita czekam na focie i opis

super, brawa dla małej za noc:tak::tak::tak:
ja też bym się bała tak szybko mięsko, ale skoro lekarz tak mówi:-p

Słyszałyście że Orbis ogłosił upadłość:szok::szok::szok:strach teraz gdziekolwiek lecieć

Oj nie przywitałam się...dzień dobry...ja dzisiaj w jakimś podłym nastroju:confused::confused::confused::confused:poczytam Was później

życzę poprawy nastroju:tak::tak:
czytałam o Orbisie:szok:to nie był jakiś tam "krzak":confused::confused::baffled::baffled::baffled:

Dzień dobry:rofl2:

Na początek to co udało mi sie poczytać :rofl2:
Madziarka dużo zdróweczka życzę Juliankowi:tak: :confused:daj znać co powiedział lekarz:confused:
Marta, Mysek ocho stronka pełna pomysłów:rofl2:
Maltanka gratki dla Hubercika za kolejnego ząbka:-):-)
Anaconda co do katechizmu to u mnie przy kościele jest taki katolicki kiosk i tam pisze że sprzedają książki do religi to może podała byś mi tytuł i bym się zapytała czy taką mają na stanie:tak::tak:
Ps. wszystko przemawia za tą trampoliną;-)
Fogia mam nadziję że szybko uda Wam się znaleźć ciekawą ofertę internetową i nie opuścisz nas na długo:tak::tak:
Mandziula może ta bezsenność to przez zmianę ciśnienia:dry:
Sunday moim pomysłem dziś na obiad było spaghetti:rofl2:

u mnie dziś na obiad pierś z kurczaka z jabłkami:tak:
czy Ty nie mieszkasz gdzieś na Kalinie?tej nowej?:confused::confused::dry::dry:

witaj w klubie, ja mam dość dzisiejszego dnia jak nigdy:ninja2::wściekła/y:

:ninja2:pogoda i tyle siedzenia w domu denerwują wszystkich:dry:

my też nigdy nie miałyśmy morfologii robionej :szok: nie wiedziałam że tak profilaktycznie się robi:baffled: ale teraz jak pójdziemy na szczepienie to wezme skierowanie bo po tym złamaniu dużo ludzi mi mówi że Ala może mieć złe wchłanianie wit D3 :dry::confused:

Dzięki za rady odnośnie baseniku. Jak przestanie padać to pójde i kupie jej zwykły basen i piłki. W BF widziałam fajnego ogromnego materiałowego dinozaura który się otwierał i tam były piłeczki ale kosztował ponad 200 zł :szok::szok::szok:

A ja dziś na obiadek mielone ale nie smażone tylko w szybkowarze żeby Ala też zjadła więc obiad w 15 min będzie gotowy :tak::-)

Moja Ala dziś w nocy obudziła się z gorączką 38 st., teraz niby wszystko ok więc nie wiem może to na zęby :confused:

o matko, ależ cena:szok::szok::szok:jak dla mnie przesada:no::no::no::no:
oby to były ząbki:tak::tak::tak:

My już po wizycie, lekarz osłuchał jedno i drugie i Julianowi faktycznie zaczynało się zapalenie krtani ale skutecznie je blokowałam lekami w inhalacjach :-) dał nam leki i antybiol ale mam nadzieję że obędzie się bez niego. Powiedział nam też że u Juliana widać że jedna dziurka jest całkiem zapchana i to od tego kataru się zrobiło - bo ściekał do krtani a nie na zewnątrz...

Nela już zdrowa tylko ma zaczerwienione jeszcze troszkę uszko - więc oby ją całkiem wykurować mam jej podać jeszcze kilka dni syropki i krople do ucha...

Tak więc jestem szczęśliwa że obyło się bez antybiotyku... znaczy mamy go zapisanego tak na wszelki wypadek (mamy dzwonić przed podaniem jak by coś się działo...) bo nasz pan dr twierdzi że jak byśmy podali teraz antybiotyk to byśmy leczenie nimi skończyli dopiero w czerwcu :-) bo teraz i pogoda i przedszkole - więc musimy kurować się i hartować samymi syropkami jak się da, z czym się zgadzam w 100% :-)

No i na koniec - powiedział że dziś jest idealna pogoda na leczenie krtani - zbliżona do naturalnych inhalacji... (mgła i mżawka, dość ciepło) więc jak możemy to żebyśmy wyszli na dwór - więc wyszliśmy... ale było fajnie pospacerować. Julcio też zadowolony bo mógł się spokojnie w kałuży popaplać...

A Nelinka w tym czasie słodko sobie pospała w domu... :-)

super, że bez antybiotyku i są szanse na szybki powrót do zdrowia:tak::tak:

Misia brawa dla Natalki:-):-) bardzo dzielna z niej dziewczynka:tak::tak::tak:
Dobrze że Was w kolejce przepuścili:tak::tak:
Talia to świetnie że Gabi dała Wam pospać w nocy:tak: oby dużo więcej takich nocek było:tak::tak:
normalnie strach się bać:szok: chyba po porodzie zacznę coś brać na uspokojenie;-)

Kosmetyki dla małej muszę kupić bo Amandę kąpie obecnie w płynie Nivea i taki takiej firmy też ma szampon a Martynkę zamierzam kapać w Balneum lub Emolium bo takie używałam jak Ami była malutka i byłam z nich bardzo zadowolona:tak::tak:

Pościel - chodzi mi o wypełnienie bo poszewki to mam muszę dla Martynki kupić z racji tego że Amanda od miesiąca śpi bez pieluchy i w razie nocnej wpadki muszę mieć na zmianę:tak:
A kocyk dla Martynki kupiłam w smyku chyba z miesiąc temu bo Ami powiedziała ze swojego nie odda:-p a ja miałam przynajmniej pomysł na wykorzystanie kuponu:-D
o taki jak ten jest tylko mój jest w bardziej zielonych barwach:tak:
*BELPLA* 80x110cm KOCYK KOCYKI antyalergiczne 634 (1244076249) - Aukcje internetowe Allegro

fajny kocyk:tak::tak::tak::tak::tak:
 
Hej my już po obiadku, humor dalej nijaki....:dry::dry::dry:

Jula oglądając w sypialni teledyski mini mini zasnęła:szok::szok::szok:i śpi już prawie 2 godziny...moje kochane dziecko:tak::tak::tak:

My też morfologii nie robiliśmy, tylko na początku jak Jula chodziła na częste kontrole do kardiologa ale później ani razu!!!!

Misia brawo dla Natalci!!!:tak::tak:

Madziarka super że maluchy wracają do zdróweczka...rozumiem że dostaliście już pozwolenie na poniedziałkowy basen:rofl2:
 
Gabi nie daje nic posiedzieć chya będzie jak Twoja karlita taka wierci pięta

Czy nie wiecie gdzie mozna szukać kogoś kto napraiwa zamki błysktawiczne czy gdzie krawiec czy moze tam gdzie szecw????
 
reklama
Do góry