reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

cześć Gabrysia - wciąga się powoli

Gabi wyciąga mamusię hehehhe

a tu dzisiaj wyciągnęłam małej wózek, który dostała na chrzciny ;-)

szykuje się do roli siostry ;-)

wozb.jpg


woz1.jpg


oczywiście próbowała też sama wejść do wózka i zaliczyła mi dywan ... :no: normalnie na sekundę się odwrócić nie można ....

biedronka83
ja Gabi kupiłam podobny basenik jest superasty :-)
NAMIOT/DOMEK DLA DZIECI- BASEN Z PIŁECZKAMI 8700B (1247301785) - Aukcje internetowe Allegro



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
reklama
Hej, M w domu to musiałam go trochę wykorzystać;-):-p i posprzątaliśmy piwnicę, normalnie łóżko się zmieści i spać można:szok::tak::tak::-):-D:-D.
Karlitka, boski Reksio Gabrysi i sama Gabi w roli starszej siostry rewelacyjna:tak::-).
Basiu, witaj, jeszcze chyba nie miałyśmy przyjemności się poznać.
Talia, zamki to w pasmanterii albo u krawca:tak::-).
Zmykamy po młodych, zajrzę wieczorem:-).
 
Gabi nie daje nic posiedzieć chya będzie jak Twoja karlita taka wierci pięta

Czy nie wiecie gdzie mozna szukać kogoś kto napraiwa zamki błysktawiczne czy gdzie krawiec czy moze tam gdzie szecw????

hmmm...zależy jaki zamek...bo taki w torebce czy w plecaku to np. w takim zakładzie Młynarczyk Edward Usługi Kaletnicze / - Lublin, ul. Grażyny 5 - Panorama Firm

Gabi wyciąga mamusię hehehhe

a tu dzisiaj wyciągnęłam małej wózek, który dostała na chrzciny ;-)

szykuje się do roli siostry ;-)

wozb.jpg


woz1.jpg


oczywiście próbowała też sama wejść do wózka i zaliczyła mi dywan ... :no: normalnie na sekundę się odwrócić nie można ....

biedronka83
ja Gabi kupiłam podobny basenik jest superasty :-)
NAMIOT/DOMEK DLA DZIECI- BASEN Z PIŁECZKAMI 8700B (1247301785) - Aukcje internetowe Allegro



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


brawa dla Gabi za pierwsze kroki w byciu starszą siostrą:tak::tak::tak:super pomagać będzie mamusi:tak:
fajny ten namiot:tak:tylko moja jeszcze na to za mała:-(chyba:dry:
 
Jula właśnie wstała:tak::tak::tak:

Karlta
u nas wózek to od jakiegos czasu na topie i tylko zastanawiam się kiedy Jula wpadnie na pomysl wziąć go na spacer, wtedy bede miala julą jej wózek i jeszcze lale z wózkiem:tak::tak::tak:
Gabrysia wygląda super z wozeczkiem....

My dzisiaj odebraliśmy Julci z paybacku skrzynkę pocztowa fischera price i Jula bawi się teraz w listonosza....:-D:-D:-D:-D
 
madzienka a do uszek jakie dajesz? zastanawiam się czy nie dać mu czegoś?

edit:
madzia takie: HEEL Galium N krople 30ml IMP - porównaj ceny, przeczytaj recenzje i opinie

Tak te galium to takie.....

a do uszek Vaxol

Vaxol pomaga chronić ucho przed dostaniem się wody do jego wnętrza.

Oliwa z oliwek może zmniejszać ryzyko powstania dolegliwości związanych z tzw. „uchem pływaka” ponieważ zawiera hydroksytyrosol – polifenol o silnych właściwościach przeciwgrzybiczych i antybakteryjnych oraz tworzy barierę chroniącą przed dostaniem się wody do wnętrza ucha.

Vaxol
 
reklama
Gabi nie daje nic posiedzieć chya będzie jak Twoja karlita taka wierci pięta

Czy nie wiecie gdzie mozna szukać kogoś kto napraiwa zamki błysktawiczne czy gdzie krawiec czy moze tam gdzie szecw????

dziewczyny szaleją ;-)

szukaj zakłądu krawieckiego ja się ostatnio dowiedziałam ze mam 3 obok siebie a w ogóle ich nie widać z ulicy :happy2:
 
Do góry