reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Witajcie my po spacerku z Hubercikiem i Kasią, na dworze cudnie, cieplutko...żeby pogoda utrzymała się jeszcze długo!!!!:tak::tak::tak:
a przed nami dzisiaj basen pierwsze zajęcia w nowej szkole;-);-)

Do Saskiego zapraszamy wszystkie chętne mamy:-):-):-)

Martyna a Ty gdzie podziewasz się???

Marta tak się nie robi:no::no::no:jak zwykle wzbudzasz ciekawość i znikasz:sorry::sorry::sorry:

Witajcie dziewczyny. Mam pytanie czy może któraś z was zna dobrego dermatologa w lublinie?

Motylla PW!!!
 
my po spacerku z Julą i Madzią, no pogodę mamy rewelacyjną, młodego położyłam spać, sam sobie włączył bajkę jeszcze, a ja biorę się za obiad, dzisiaj rosół wołowy (też chodził już za mną od kilku dni;-)) i kopytka z marchewką z chrzanem:tak:;-)

misia
oby to był jednorazowy wyskok:tak:, a będziecie jutro w saskim?
motylla ja nie pomogę
biedronka fajnie, że jutro przyjdziecie, a na Akademię też się wybieramy
marta trzymamy kciuki i dawaj szybko znać co i jak:-) pierogi pycha, jak byś mieszkała bliżej to bym wskoczyła do ciebie na te pierogi:tak: chodzą za mną od kilku dni, ale nie chce mi się lepić:sorry:
 
kopytka z marchewką z chrzanem:tak:;-)

marta trzymamy kciuki i dawaj szybko znać co i jak:-) pierogi pycha, jak byś mieszkała bliżej to bym wskoczyła do ciebie na te pierogi:tak: chodzą za mną od kilku dni, ale nie chce mi się lepić:sorry:

kopytka z marchewką i chrzanem...hmmm nigdy nie jadłam:sorry::sorry::sorry::sorry:a gdzie ta marchewka i chrzan w środku??:shocked2::shocked2::shocked2:

Oj ja tez wskoczyłabym na pierogi do Marty:-D:-D:-D:-Dszkoda że tak daleko mieszkasz...a nie myślałaś żeby przeprowadzić się do Lublina???:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Na jutro jesteśmy umówione...godz.11 wejście do ogrodu saskiego od strony al.racławickich, na przeciwko Pizzy Hut...znak rozpoznawczy wózki albo brzuszki:-D:-D:-Dwszystkie mamy chętne zapraszmy!!!
Zapisujcie się na spotkania na Aktywnych mamach!!!!

Jula spi a ja będę oglądała Kuchenne rewolucje....:confused2::confused2::confused2:
 
Witam:rofl2:

Zaliczyłam dziś w końcu wizytę u lekarza :confused2: no i cóz mam antybiotyk:crazy: bo mam całe gardło zainfekowane i powiększone węzły chłonne no i pani doktor powiedziała ze kuracja antybiotykowa będzie mniejszym złem dla dziecka :confused2: niż pozwolenie na dalszy rozwój tej infekcji:shocked2:
Amanda ma tylko syropek prawoślazowy, kropeli do nosa i wapno :rofl2:
I za tydzień do kontroli mamy sie zglosić:sorry:
 
reklama
niestety nie:crazy: chyba jakiś wybredny się zrobił:sorry2:
najpierw wspominał coś żeby kupić audi B4, a teraz zastanawia sie nad zakupem samochodu 7osobowego jak Ford Galaxy:sorry2: no alepewnie mu sie to jeszcze odmieni :-p

jeśli antybiotyk jest mniejszym złem to raz dwa po szklankę wody i łyk ;-)
ja z Gabi też miałam raz antybiotyk tak się rozchorowałam ...

jak chcecie obejrzeć Galaxy to mój brat ma do sprzedania :-D


w Tesco dostaliśmy mega pakę pampków (186 szt) za 92 zł:tak::tak::tak:wczoraj była cała rozmiarówka:tak:

ta promocja jest przez cały wrzesień ja kupiłam 4 takie paki :-D

A co do tej mojej nieszczęsnej rodziny. Dowiedziałam się jeszcze dzisiaj, że szanowna rodzinka dopadła moich rodziców i zaczęła wypytywać o zięcia, dlaczego nie ma go na weselu i że na pewno się rozwodzimy. :no:

nie ma jak rodzinka :crazy::crazy::crazy::crazy:

co do imion: Robert, Gabriel, Rafał,
:-D

talia super że wesele się udało :-)

wstawać śpiochy, zmykam do mam masę załatwień i roboty, odezwę się wieczorem z nowymi wieściami;-):tak:.
czekamy siedząc jak na szpilkach :-D:-D:-D

pierogi ... to mi smaka narobiłaś ... ;-):sorry::confused2:

nadrabiałam chyba z godzine ....
widze że spotkanie przesunięte. My z Alą jutro do Saskiego pewnie damy radę jeśli jeszcze można się dołączyć. Może zabierzemy się z tausiem rano jak będzie jechał do pracy :tak:My wczoraj byliśmy w Saskim, Ala szła trochę na nóżkach i przy każdej ławce jak ktoś siedział to się zatrzymywała i zaczepiała :-D a tak wogóle to musze się pochwalić że moje dziecko od soboty ćwiczy samodzielne chodzenie i już jest w stanie przejść pół pokoju :-)

GRATULACJE
to teraz dopiero zobaczysz jak trzeba mieć oczy dookoła głowy ostatnio wzdychałam oglądając filmiki jak Gabi tylko przewracała się z boku na bok hehehe

też wczoraj byliśmy w saskim z Gabi

ogólnie to jestem rozczarowana jak ten park jest zaniedbany MASAKRA a przecież to samo centrum :wściekła/y::wściekła/y: wstyd mi za nasze miasto ...



Martyna gdzie jesteś ??? zawsze promienna i usmiechnięta błyszczy w wątku a dzisiaj cisza .... pewnie korzysta ze słoneczka :-D

maltanka marchewka z chrzanem mniam mniam
ja mam ochotę na makaron z serem :tak:

ale na obiad robię dziś spagetti :)



nikomu mnie nie brakowało ... 24h mnie nie było :-D pfff foch :-D:-D

dzisiaj z Gabi od rana byłyśmy na dworze, na rowerku, na placu zabaw - Gabi ćwiczyła chodzenie po małpim gaju :-D teraz usnęła to mam chwilkę na poczytanie i zupkę

Mały się w brzuchu rozpycha odwrócił się plecami do brzucha i trenuje boks na mamy wnętrznościach :-D:-D:-D

w środę mam usg ale faaaajnie :-D:-D:-D:-D

słoneczko dodaje mi energii :-D:tak::-):-D
 
Do góry