reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Martyna a Ty gdzie podziewasz się???

Martyna gdzie jesteś ??? zawsze promienna i usmiechnięta błyszczy w wątku a dzisiaj cisza .... pewnie korzysta ze słoneczka :-D

Cześć dziewczęta!!

Jestem!!:-):-):-):-):-):-):-):-)
I już ślę duuużo uśmiechu i pozytywnego myślenia!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Najpierw poczytałam co u Was, bo przez weekendzik nie zaglądałam tu, w weekend z moim Mężulkiem spędzałam czas.
W sobotę przez przypadek znaleźliśmy się na imprezie urodzinowej u naszych sąsiadów w niedzielę odespaliśmy i potem był spacer, obiad u teściulków i z teściulkami byliśmy na starówce na spacerze, kawie no i na straganach festiwalu smaków...mamy ze straganów wspaniały chleb litewski wiejską szyneczkę....oj WYPAS powiem wam:-):-):-)

A propos jutrzejszego spotkania, postaram się wpaść na ten spacer, ale wcześniej muszę zajechać do mojej Pani Doktor bo mam błąd na L4 i musi mi przeprawić więc jak szybko pójdzie to zajadę do Was , może jeszcze zdążę...będę szukała "Waszej Bandy"

Słonko piękne, później może wybiorę się na spacer, a póki co herbatka na tarasie, spokój,cisza, może poczytam książkę...ehh cudowna ta pogoda:-):-):-)

Miłego dnia !!

Zajrzę wieczorkiem:-D:-D:-D
 
reklama
madzienka marchewka z chrzanem to taka surówka:-D

:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p:-p:-p:-paaaa taka to znam :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Witam:rofl2:

Zaliczyłam dziś w końcu wizytę u lekarza :confused2: no i cóz mam antybiotyk:crazy: bo mam całe gardło zainfekowane i powiększone węzły chłonne no i pani doktor powiedziała ze kuracja antybiotykowa będzie mniejszym złem dla dziecka :confused2: niż pozwolenie na dalszy rozwój tej infekcji:shocked2:
Amanda ma tylko syropek prawoślazowy, kropeli do nosa i wapno :rofl2:
I za tydzień do kontroli mamy sie zglosić:sorry:

Zdróweczka kochana!!!!i pamiętaj żeby przy przyjęciu do szpitala na poród powiedziec im o tym antybiotyku....

Ooooo nastepna...najpierw Misia teraz Karlita...widziałam widziałam że was nie ma ale miałyście fory bo był weekend, teraz meldowac się codziennie!!!!!!

Martyna a może wyslij mi swoj numer to bedziemy informoac Cie o naszej lokalizacji.....

Karlita ja od jakiegos czasu boje się tego saskiego ale z Wami bedę czuła się bezpieczna:tak::tak::tak:jeszcze Madziarka do nas dołączy...jest tam plac zabaw??a później kawa i ciacho ok???

Pogoda boska, miłego popołudnia, my szykujemy sie na basen
 
Hej dziewczynki
rozpieszcza nas dziś to słoneczko i ciepełko. :-)

Spałam dziś do 9.30, Filipek do 8 ale pozwolił mamusi dospać swoje. :-D Nie posłałam go dziś do przedszkola, niech sobie młody odpocznie po tych weselnych szaleństwach. Miło być w domu z tym moim synkiem. :sorry:

fogia no faktycznie cholera może brać na takie teksty, ale Ty się nie przejmuj...a kiedy M wraca?... też miałam problem z imieniem dla H, a jakieś typ macie?
najwcześniej M. będzie w poniedziałek. A co do typów to moje typy nie podobają się mężowi, a jego typy ja nie jestem w stanie zaakceptować. ;-):sorry:

gratulacje a komentarzami rodzinki się nie przejmuj, niektórzy już tak mają że do jednej informacji dorabiają całą resztę a im mniej przyjemna tym fajniejsza dla nich :crazy: Ty wiesz swoje a oni niech sobie gadają bo nieważne co byś im powiedziała to i tak "oni mają rację"
Sebastian,
dzięki za gratulacje i słowa pocieszenia
a imię całkiem, całkiem. :-) Wpiszę na listę swoich typów. :-D

karlitka
ze wszystkich to chyba tylko Gabriel. :-)
 
Obejrzałam Kuchenne rewolucje i odechciało mi sie jeść...to jakaś masakra.....fuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!

a nie wydaje się wam że kucharze trochę specjalnie dali jej takie mięso na koniec....ja zrobiłabym tak jakby mnie szef tak gnoił i nie płacił pensji!!!!!!:crazy::crazy::crazy:

Mieli taka szanse wybić się...przecież TVN to mega rekalma....
Dobrze im tak!!!!!!!

Koniec moich przemysleń:-D:-D:-D:-D:-D
 
Karlita ja od jakiegos czasu boje się tego saskiego ale z Wami bedę czuła się bezpieczna:tak::tak::tak:jeszcze Madziarka do nas dołączy...jest tam plac zabaw??a później kawa i ciacho ok???

Pogoda boska, miłego popołudnia, my szykujemy sie na basen

taaa to co wczoraj znalazłam było kiedyś placem zabaw .... teraz to pobojowisko!!

le jest fontanna i wczoraj dzieciaki się ganiały po muszli koncertowej ;-)

udanego wypadu na basen dziewczyny :-D:-)
oby dzieciaczki były zadowolone
:tak::tak:

takze jutro to spacer i na ciacho ;-)


karlitka
ze wszystkich to chyba tylko Gabriel. :-)

ładne cioooo ??

mąż ostatnio zaproponował by tak syna nazwać nie wiem czy Wam pisałam heheh

Gabriela i Gabriel ahahahha

nie ma to jak foch w tak piękny dzień :-D:-D:-D
 
Witamy sie i my!!!
Wybaczcie ze nie odniose sie do waszych postów, ale jestem wykończona!!!Caly dzien z dzieciakami- MASAKRA!!!:-( Jeszcze taka ładna pogoda, ciepło a tu trzeba w robocie. Wiecie co chyba przyzwyczailam sie do bycia w domu!!!:-) Wrocilam z pracy i jeszcze resztkami sił poszłam z Maksem na rower. Kupilismy pierogi w garmażerce- bo mam tylko rosol a nie mam najmniejszych sił na stanie w kuchni.:-(
 
Hej my po basenie...mega zadowoleni....NASZE PÓŁTORA ROKU W MOTYCZU TO BYŁA MEGA PORAŻKA!!!!!

basen super, prowadzacy ekstra, grupa malutka...warunki ekstra o szatniach natryskach nie wspomnę.....a jakie zabawki...ale oczywiście prowadzący chcą Julę przenieść do grupy wyżej...to zwolni się miejsce w grupie dla maluchow....
fotki oczywiście pokażę....
 
Marta z nie cierpliwością czekam na relacje z wizyty:-):-)
Talia fajnie że się dobrze bawiłaś na weselu:-):tak:
Brawa dla Gabrysi za przekonanie się do picia z butelki:-):-)
Fogia oto moje propozycje imion męskich : Tomasz, Krystian, Maksym, Mateusz
Biedronka wielkie gratki dla Ali za samodzielne stawianie kroków:tak::tak:
Madzienka też dziś oglądałam te kuchenne rewolucje zresztą już po raz drugi i takie same odczucia miałam że kucharze zrobili to specjalnie z tym żarcie:rofl2:
A co do tego antybiotyku to nawet nie wiedziałam że będę musiała powiedzieć przy porodzie że go brałam:zawstydzona/y: także dziekuję że mi o tym napisałaś:tak::tak:
Karlita już mojemu z tym galaxy sie odmieniło:-p bo już stwierdził że taki siedmioosobowy będzie dla nas za duży samochód wiec teraz sama nie wiem jaki chce:confused2: mam tylko nadzieję że zdąży z wyborem samochodu przed porodem żebym się autobusem z Martynką nie musiała tłuc:cool:
 
reklama
Hej my po basenie...mega zadowoleni....NASZE PÓŁTORA ROKU W MOTYCZU TO BYŁA MEGA PORAŻKA!!!!!

basen super, prowadzacy ekstra, grupa malutka...warunki ekstra o szatniach natryskach nie wspomnę.....a jakie zabawki...ale oczywiście prowadzący chcą Julę przenieść do grupy wyżej...to zwolni się miejsce w grupie dla maluchow....
fotki oczywiście pokażę....
to świetnie że taka zadowolona wróciłaś z tego basenu:-):-) a możesz mi przypomnieć gdzie chodzicie?:zawstydzona/y:
Czekamy na fotorelacje:-D;-)
 
Do góry