reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Hej dziewczyny
witam porannie
Za długo wczoraj czekałam z rezerwacją tego wolnego terminu na 4d. :sorry2::sorry2: Już mi się nie udało załapać na dzisiaj. Trochę mi szkoda ale tak z drugiej strony to myślę sobie, że może to i dobrze. Poczekam jeszcze te 2-3 tygodnie i będą większe szanse na dokładne obejrzenie bejbika.
Do Lublina pewnie i tak pojedziemy, może uda się kupić jakiś prezent ślubny w media markt, no i pasowałoby mi looknąć do h&m bo pilnie potrzebuję dżinów ciążowych.

karlitka
co z Wami???????:-(



Właśnie mówią w tvn24 o wypadku w Lublinie, motocyklista wjechał w grupę kobiet na ul. Witosa :no::no::no:
 
reklama
Hej dziewczyny
witam porannie
Za długo wczoraj czekałam z rezerwacją tego wolnego terminu na 4d. :sorry2::sorry2: Już mi się nie udało załapać na dzisiaj. Trochę mi szkoda ale tak z drugiej strony to myślę sobie, że może to i dobrze. Poczekam jeszcze te 2-3 tygodnie i będą większe szanse na dokładne obejrzenie bejbika.
Do Lublina pewnie i tak pojedziemy, może uda się kupić jakiś prezent ślubny w media markt, no i pasowałoby mi looknąć do h&m bo pilnie potrzebuję dżinów ciążowych.

karlitka
co z Wami???????:-(



Właśnie mówią w tvn24 o wypadku w Lublinie, motocyklista wjechał w grupę kobiet na ul. Witosa :no::no::no:

Mój P właśnie wyjeżdżał z domku i dzwonił że widział jak na środku ulicy leży motor i czarny worek ...... aż mi ciarki przeszły ....

Witam się ze śniadankiem. Pranie już nastawione- w zasadzie Ala mnie zmusiła do nastawienia bo wyrzuciła ubrania z kosza na pranie ...
Domek ogarnięty więc trzeba troche popracować i na spacerek korzystać ze słoneczka - cały weekend ma być ładny jupi :-D:-):-D
 
witam,
moje dziecię wstało o 10.15:szok::szok::szok::szok: mimo że za oknem świeciło jej słoneczko:-D:-D:-D
Nie wiem czy tak mogę wrzucać czy nie posądzą mnie o plagiat czy coś w tym stylu:sorry2:, bo to nie mój przepis. Podam Ci link
Wielkie Żarcie - Przepis - Chrupiące kulki czekoladowe na jeden kęs
Są pyszne i naprawdę szybko się je robi. Zrobiłam dzisiaj jedną porcję z ryżem preparowanym, drugą porcję z płatkami, a trzecią mieszaną ryż i płatki. I chyba z ryżem najlepsze:-)
hmmmmm....robiłam kiedyś podobne....ale nie na marsach, tylko z miodu, cukru pudru, kakao...itd.....wychodziły pyszności:tak::tak::tak:
my też bylismy chwilke na spacerku bo Mikołaj strasznie marudny był, chyba mu się nudziło siedzenie w domu:tak::tak: musze mu czapkę kupić bo wszystkie zamałe tylko jedna została ale taka cieniutka, więc mu dziś taką wiązaną małą wcisnełam i kaptur;-):-D:-D

maltanka, madzienka mamnadzieję że uda nam się w szatni spotkać;-);-);-)

Justyna fajne te kulki, bedę musiał kiedyś zrobić:tak:

Fogia to masz wieczór relaksu:tak::tak::tak:, odpoczywaj kochana, maleństwu sie należy:tak::tak::tak:

u nas też krucho z czapkami:sorry2::sorry2:

madzienka jak nie będzie lało i wiało to smskiem się umówimy
mandziula u nas na razie czapki są ok, na wiosnę kupiłam taką większą, ciekawe jak z zimowymi będzie...

ja już się oddalam

dobrej nocki życzę

ps. znalazłam przepis na ciasto marchewkowe, podobno smakuje jak piernik, chyba się skuszę, robiła któraś???


ja robiłam:tak::tak::tak: kiedyś zrobiłam z przepisu na necie i wyszło niedobre....potem dostałam przepis od dziewczyny z forum i jest rewelacja!!!:tak::tak::tak::-):-)przepis kiedyś wrzuciłam na kulinarny:tak::tak:
Hej dziewczyny
witam porannie
Za długo wczoraj czekałam z rezerwacją tego wolnego terminu na 4d. :sorry2::sorry2: Już mi się nie udało załapać na dzisiaj. Trochę mi szkoda ale tak z drugiej strony to myślę sobie, że może to i dobrze. Poczekam jeszcze te 2-3 tygodnie i będą większe szanse na dokładne obejrzenie bejbika.
Do Lublina pewnie i tak pojedziemy, może uda się kupić jakiś prezent ślubny w media markt, no i pasowałoby mi looknąć do h&m bo pilnie potrzebuję dżinów ciążowych.

karlitka
co z Wami???????:-(



Właśnie mówią w tvn24 o wypadku w Lublinie, motocyklista wjechał w grupę kobiet na ul. Witosa :no::no::no:


szkoda, że z usg się nie udało:-(ale faktycznie czasem lepiej poczekać, by więcej zobaczyć:tak::tak:
ojej, straszne z tym wypadkiem:no::no::no:

no właśnie...karlita zamikła...mam nadzieję, że u nich wszystko ok:tak:
 
Dzień doberek:rofl2:

W końcu trochę spokoju mam żeby popisać (teściowa wybyła na miasto:-p) od wtorku zajmuje się porządkami w szafie co stoi na korytarzu :rofl2:głownie chodzi o Amandziuchowe ubranka i te co mi moja siorka przywiozła trzeba je było w końcu odpowiednio posortować rozmiarami od 56 do 92 czyli tak do 2 latek :nerd:większe rozmiary tak od pól roczku popakowałam w pudła(wyszło ich 3) i P. do piwnicy wyniósł a mniejsze tak do ok. 6 miesiąca siedzą na razie w reklamówkach i czekają aż się miejsc dla nich zwolni w komodzie:rofl2: Z tego całego sortowania wyszło że mam aż 15 sztuk pajaców na rozmiar 62 i 12szt śpiochów na ten sam rozmiar ;-) także chyba mi już ich styknie:-p

Po tym naszym poniedziałkowym spotkaniu Amanda zamiast pójść spać jak przystało o 21.00 to była tak rozbawiona że dopiero 22.30 udało mi się ją uspać:baffled:
 
Misia to sobie dziś Natalcia pospała;-)
my też bylismy chwilke na spacerku bo Mikołaj strasznie marudny był, chyba mu się nudziło siedzenie w domu:tak::tak: musze mu czapkę kupić bo wszystkie zamałe tylko jedna została ale taka cieniutka, więc mu dziś taką wiązaną małą wcisnełam i kaptur;-):-D:-D
my przez tą deszczową pogodę nie wychodzilimy bo Amanda jeszcze sie odpowiedniej kurtki nie dorobiła:-p za to ja wyszlam wczoraj bo musialam pieczywo kupić i taśme do zabezpieczenia pudeł i nawet nie zdąrzyłam do końca bloku dojść jak zaczęło padać:crazy: jak doszlam do biedronki zrobic te zakupy miałam nadzije że uda mi sie przeczekac ale jak troche już przestało i wyszłam to znowu luneło i w niajwieszą zlewę wracałam i jeszcze w drodze powrotnej zamek od kurtki mi sie zepsół ( chyba go brzych za bardzo rozepchał :baffled:) i cała przemoczona wróciłam :no:takze dobrze że sama poszłam a nie z młodą:crazy:
My kupilismy juz dodatkową czapkę zimową, kombinezon i kurtka kupione rok temu juz przymierzone i sa ok, jeszcze tylko dodatkowe spodnie dokupię buty i snieg dla nas może padac:tak::tak::tak::tak:
my jak na razie zakupiliśmy kurtkę na zimę :tak: oto ona :rofl2: tylko jeszcze do nas nie dotarła:-p
zimowa j,coccodrillo---nowa z metką (1202932340) - Aukcje internetowe Allegro
biedronka83 witam witam:-):-)
z wyprawki jesiennej to ja tez muszę jakąś kurte kupić dla małego bo mamy tylko bluzy polarowe, ostatnio w ciuchu ładna była ale różowa:baffled::baffled::baffled:
z wyprawki jesiennej nie mam nic:rofl2:
Właśnie mówią w tvn24 o wypadku w Lublinie, motocyklista wjechał w grupę kobiet na ul. Witosa :no::no::no:
oj też o tym słyszałam w radiu mówili:no: masakra sa ofiary śmiertelne:baffled:
Zapomniałam wcześniej - Marta w top kids na deptaku są jeszcze fajne wyprzedaże ubranek letnich. Kupiłam dziś Filipkowi super komplecik spodnie i bluzeczka, fason taki bardziej wyjściowy, przeceniony z 79zł na 19,90. :szok::szok::szok::szok: Myślę, że to niezła okazja.
pewnie że niezła okazja:tak::tak:
a taki sklep to też w Lublinie jest?:sorry2:
A ciuchland jest na ul. Kleeberga przy poczcie, a na górze jest pizzeria mimi
też tam chodze :-p dzis nawet ze znajomą jestem umówiona jak z pracy wróci;-)
 
Dzień doberek...wkońcu słoneczko do nas zawitało ale zimno na dworze, jakby listopad był w kalendarzu:blink::blink::blink:
Ja dzisiaj zrobiłam pranie i juz suszy się....
My już po spacerku z Hubercikiem, piaskownicę i ślizgawka tez zaliczona:tak::tak::tak:

Madzia dzięki za zaproszenie ale może po niedzieli umówimy nasze maluchy na charce:-):-):-)

Hej dziewczyny
witam porannie
Za długo wczoraj czekałam z rezerwacją tego wolnego terminu na 4d. :sorry2::sorry2: Już mi się nie udało załapać na dzisiaj. Trochę mi szkoda ale tak z drugiej strony to myślę sobie, że może to i dobrze. Poczekam jeszcze te 2-3 tygodnie i będą większe szanse na dokładne obejrzenie bejbika.
Do Lublina pewnie i tak pojedziemy, może uda się kupić jakiś prezent ślubny w media markt, no i pasowałoby mi looknąć do h&m bo pilnie potrzebuję dżinów ciążowych.

Ja myślę że z 4D to spokojnie jeszcze 2-3 tygodnie możesz poczekać...
I jak udały się zakupy w Lublinie???

A co do wypadku to była to motocyklistka:sorry2:, wyprzedzała na przejściu...narobiła sobie dziewczyna:no::no:

Aluska sliczna kurteczka:tak:

Mamuski wybieracie się na te targi Brzuszek i maluszek?????
 
Maltanka ja nie robiłam marchwiaka, ale moja babcia robi i jak dla mnie to jest to dobre ciasto, nie jest takie słodkie, dobre do przegryzienia przed telewizorem:-D.
Hej!
Widzę, że szykujecie wyprawki jesienno zimowe, kurcze ja to nie mam nic cieplejszego dla dziecka, za to na zimę mam kombinezonów chyba ze 4, po siostrzeńcu:tak:
Wnerwiłam się bo było piękne słoneczko rozwiesiłam pranie na balkonie i już musiałam je zebrać bo kropił deszcz:wściekła/y:, teraz znowu świeci ale ciekawe na jak długo.
Dzisiaj zrobiłam te oto ciasteczko:laugh2: polecam
Wielkie Żarcie - Przepis - Ciasto kokosowe z bułką

Aha, jeśli chodzi o ciuchlandy to jeszcze lubię zaglądać do jednego, jest na ulicy Lwowskiej nad Biedronką, tam też jest sporo łaszków dla dzieci.
 
Witam babencje:-).
Ja znowu po ciuchach połaziłam i dla siebie znalazłam 2 tuniki i Olkowi spodnie dresowe:tak: - nic ciekawego.
Aluśka, a wygrzał Ciebie P wczoraj jak przemokłaś:sorry2:? Śliczna kutreczka dla mojej synowej:-):tak:.
U nas znowu słonko wychodzi, przed 20 minutami padał deszcz i grad:szok::crazy::angry:.
Wieczorem wybieram się do Anihiry, biedna zapracowana a dziś na rano miała.
Jutro do szkoły caaaały dzień do 19:40:crazy:.
 
reklama
Do góry