reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witajcie
madzienka super że spacerek udany:-) My chyba się wybierzemy na te targi, tylko nie wiem o której...
Fogia cieszę się że już masz za sobą te stresujące spotkania, teraz odpoczywaj kochana.
aluśka super że już przebrnęłaś przez porządki ubraniowe, przynajmniej wiesz co już masz a czego będziesz potrzebowała.
marta1981 super że udało Ci się kupić tuniczki, teraz to chyba ubrania sprzed ciąży zaczną się robić opięte... przynajmniej mi po 15 tygodniu zaczęło być ciasno w brzuchu :)
My się powoli pakujemy, planujemy wyjechać ok 23 żeby mały nam spał. Pogoda nawet fajna przez ostatnie 3 dni, bo nie padało. Kuba jeszcze śpi ale jak wstanie wezmę go na spacer na brzeg morza a M niech śpi... Pozdrawiam ciepło.:-)
 
reklama
Dzień doberek:rofl2:

W końcu trochę spokoju mam żeby popisać (teściowa wybyła na miasto:-p) od wtorku zajmuje się porządkami w szafie co stoi na korytarzu :rofl2:głownie chodzi o Amandziuchowe ubranka i te co mi moja siorka przywiozła trzeba je było w końcu odpowiednio posortować rozmiarami od 56 do 92 czyli tak do 2 latek :nerd:większe rozmiary tak od pól roczku popakowałam w pudła(wyszło ich 3) i P. do piwnicy wyniósł a mniejsze tak do ok. 6 miesiąca siedzą na razie w reklamówkach i czekają aż się miejsc dla nich zwolni w komodzie:rofl2: Z tego całego sortowania wyszło że mam aż 15 sztuk pajaców na rozmiar 62 i 12szt śpiochów na ten sam rozmiar ;-) także chyba mi już ich styknie:-p

Po tym naszym poniedziałkowym spotkaniu Amanda zamiast pójść spać jak przystało o 21.00 to była tak rozbawiona że dopiero 22.30 udało mi się ją uspać:baffled:

hehe......no to masz niezły zapas ubranek:-D:-D:-D

Dzień doberek...wkońcu słoneczko do nas zawitało ale zimno na dworze, jakby listopad był w kalendarzu:blink::blink::blink:
Ja dzisiaj zrobiłam pranie i juz suszy się....
My już po spacerku z Hubercikiem, piaskownicę i ślizgawka tez zaliczona:tak::tak::tak:

Madzia dzięki za zaproszenie ale może po niedzieli umówimy nasze maluchy na charce:-):-):-)



Ja myślę że z 4D to spokojnie jeszcze 2-3 tygodnie możesz poczekać...
I jak udały się zakupy w Lublinie???

A co do wypadku to była to motocyklistka:sorry2:, wyprzedzała na przejściu...narobiła sobie dziewczyna:no::no:

Aluska sliczna kurteczka:tak:

Mamuski wybieracie się na te targi Brzuszek i maluszek?????

:tak::tak::tak:jeśli tylko pogoda będzie sprzyjać, bo chcemy babcię zostawić na zewnątrz z Natalką na spacerze;-);-)

Maltanka ja nie robiłam marchwiaka, ale moja babcia robi i jak dla mnie to jest to dobre ciasto, nie jest takie słodkie, dobre do przegryzienia przed telewizorem:-D.
Hej!
Widzę, że szykujecie wyprawki jesienno zimowe, kurcze ja to nie mam nic cieplejszego dla dziecka, za to na zimę mam kombinezonów chyba ze 4, po siostrzeńcu:tak:
Wnerwiłam się bo było piękne słoneczko rozwiesiłam pranie na balkonie i już musiałam je zebrać bo kropił deszcz:wściekła/y:, teraz znowu świeci ale ciekawe na jak długo.
Dzisiaj zrobiłam te oto ciasteczko:laugh2: polecam
Wielkie Żarcie - Przepis - Ciasto kokosowe z bułką

Aha, jeśli chodzi o ciuchlandy to jeszcze lubię zaglądać do jednego, jest na ulicy Lwowskiej nad Biedronką, tam też jest sporo łaszków dla dzieci.

ciekawe to ciasto......wygląda też super:tak::tak:

Witam babencje:-).
Ja znowu po ciuchach połaziłam i dla siebie znalazłam 2 tuniki i Olkowi spodnie dresowe:tak: - nic ciekawego.
Aluśka, a wygrzał Ciebie P wczoraj jak przemokłaś:sorry2:? Śliczna kutreczka dla mojej synowej:-):tak:.
U nas znowu słonko wychodzi, przed 20 minutami padał deszcz i grad:szok::crazy::angry:.
Wieczorem wybieram się do Anihiry, biedna zapracowana a dziś na rano miała.
Jutro do szkoły caaaały dzień do 19:40:crazy:.

pozdrowienia dla Anihiry:tak::tak::tak:Ty to jesteś niezmordowana:szok::szok:

Pozdrowię na pewno:tak: a robię 2 semestr technika BHP, w czerwcu egzamin:baffled:.
Idę spać bo nocka zarwana ale się opłaciło;-):tak:, mąkę wypiekłam i w kuchni luźniej:tak::-).

ja lepię ruskie mężowemu, ale z Natalką od 12 zrobiłam dopiero połowe:sorry2::sorry2::-:)-:)crazy:
 
Pozdrowię na pewno:tak: a robię 2 semestr technika BHP, w czerwcu egzamin:baffled:.
Idę spać bo nocka zarwana ale się opłaciło;-):tak:, mąkę wypiekłam i w kuchni luźniej:tak::-).

Marta podziwiam Cię! Dzieci, szkoła, biznes nocny:szok: Skąd ty masz tyle siły, zdradź ten sekret;-)
Misia jejku jak kusisz tymi pierogami, mniam mniam uwielbiam:-D. Gorzej z robieniem, wstyd się przyznać, ale nigdy nie robiłam:zawstydzona/y:. Najlepsze są od babci:tak:
 
biedronka i jak jesienne zakupy, wybrałyście się
talia no faktycznie uparła się ta Twoja Gabi na tą butlę
misia nie mogę następną śpiącą królewnę mamy:-D
aluśka no to jest plus przy drugim łatwiej chociażby z ubrankami, ja mam na wsi już całe dwie szfki pełne ubranek po H, a do tego jedna jeszcze z dziewczyńskimi:tak: ubrankami:-p(dostałam od kuzynki jak jeszcze nie wiedzieliśmy że będzie chłopak):-p
BTW fajna ta kurtka:tak:
justyna też słyszałam o tym ciuchu na Lwowskiej, ale jeszcze nie zaglądałam tam
marta do jakiej ty znowu szkoły idziesz? ps. doczytałam:tak:...pozdrowienia dla Anihiry:tak:
antuanet fajnie, że pogoda dopisuje, pewnie aż żal wyjeżdżać

heloł

a my po spacerku z Jułą i Madzią, fajnie było:tak:
no i zrobiłam te kulki:tak:pycha... młodego położyłam dopiero spać, muszę przejrzeć kreacje, bo jutro na ślub jedziemy, a dzisiaj wieczorkiem pewnie na wieś:happy2:

co do wypadku to ....jak można wyprzedzać na przejściu...ludzie:baffled: :angry:a najgorsze to że giną niewinni
 
Aluska sliczna kurteczka:tak:

Mamuski wybieracie się na te targi Brzuszek i maluszek?????
dzieki:tak:
Ja sie wybieram na te targi tylko chyba będę w niedzilę bo w sobotę do szkoły od 8.15:rofl2:
bardzo apetycznie to ciasto wygląda:tak::tak:
Witam babencje:-).
Ja znowu po ciuchach połaziłam i dla siebie znalazłam 2 tuniki i Olkowi spodnie dresowe:tak: - nic ciekawego.
Aluśka, a wygrzał Ciebie P wczoraj jak przemokłaś:sorry2:? Śliczna kutreczka dla mojej synowej:-):tak:.
U nas znowu słonko wychodzi, przed 20 minutami padał deszcz i grad:szok::crazy::angry:.
Wieczorem wybieram się do Anihiry, biedna zapracowana a dziś na rano miała.
Jutro do szkoły caaaały dzień do 19:40:crazy:.
Pozdrów ją od nas:tak::tak:

Mąż nie wygrzał bo ja już spałam za nim on wrócił z pracy:-p

Pozdrowię na pewno:tak: a robię 2 semestr technika BHP, w czerwcu egzamin:baffled:.
Idę spać bo nocka zarwana ale się opłaciło;-):tak:, mąkę wypiekłam i w kuchni luźniej:tak::-).
Witajcie
aluśka super że już przebrnęłaś przez porządki ubraniowe, przynajmniej wiesz co już masz a czego będziesz potrzebowała.

My się powoli pakujemy, planujemy wyjechać ok 23 żeby mały nam spał. Pogoda nawet fajna przez ostatnie 3 dni, bo nie padało. Kuba jeszcze śpi ale jak wstanie wezmę go naa spacer na brzeg morza a M niech śpi... Pozdrawiam ciepło.:-)
najbardziej to mi brakuje większego pomieszczenia:rofl2::-p
Spokojnej podroży życzę:tak::tak:
ja lepię ruskie mężowemu, ale z Natalką od 12 zrobiłam dopiero połowe:sorry2::sorry2::-:)-:)crazy:
uwielbiam ruskie i tylko ruskie pierogi:tak: ale mi Kochana smaka narobiłaś:-p
 
aluśka no to jest plus przy drugim łatwiej chociażby z ubrankami, ja mam na wsi już całe dwie szfki pełne ubranek po H, a do tego jedna jeszcze z dziewczyńskimi:tak: ubrankami:-p(dostałam od kuzynki jak jeszcze nie wiedzieliśmy że będzie chłopak):-p
BTW fajna ta kurtka:tak:

a my po spacerku z Jułą i Madzią, fajnie było:tak:
no i zrobiłam te kulki:tak:pycha... młodego położyłam dopiero spać, muszę przejrzeć kreacje, bo jutro na ślub jedziemy, a dzisiaj wieczorkiem pewnie na wieś:happy2:
i
dzięki za miłe słowa odnośnie kurtki:tak:
Przy drugiej córci oszczędniej;-):-p

Fajnie ze spacerek Z Jula i Madzią był bardzo udany:-):-)
 
Antuanet super że pogoda Wam dopisała, bo u nas ostatnie dni to szkoda gadać...:baffled::baffled::baffled:

Maltanka robiłaś kuleczki z ryżem czy z płatkami....może i ja spróbuje, a bardzo słodkie???

Ja mam dzisiaj wolne od gotowania bo popołudniu jedziemy na obiad do babci P....;-);-);-)
 
Marta podziwiam Cię! Dzieci, szkoła, biznes nocny:szok: Skąd ty masz tyle siły, zdradź ten sekret;-)
Misia jejku jak kusisz tymi pierogami, mniam mniam uwielbiam:-D. Gorzej z robieniem, wstyd się przyznać, ale nigdy nie robiłam:zawstydzona/y:. Najlepsze są od babci:tak:

właśnie, też chciałabym wiedzieć skąd brać tyle sił:tak::tak:
hehe....ja robię po raz pierwszy...zawsze się znalazł ktoś kto je zrobił i ja nie musiałam:-D:szok::szok:

biedronka i jak jesienne zakupy, wybrałyście się
talia no faktycznie uparła się ta Twoja Gabi na tą butlę
misia nie mogę następną śpiącą królewnę mamy:-D
aluśka no to jest plus przy drugim łatwiej chociażby z ubrankami, ja mam na wsi już całe dwie szfki pełne ubranek po H, a do tego jedna jeszcze z dziewczyńskimi:tak: ubrankami:-p(dostałam od kuzynki jak jeszcze nie wiedzieliśmy że będzie chłopak):-p
BTW fajna ta kurtka:tak:
justyna też słyszałam o tym ciuchu na Lwowskiej, ale jeszcze nie zaglądałam tam
marta do jakiej ty znowu szkoły idziesz? ps. doczytałam:tak:...pozdrowienia dla Anihiry:tak:
antuanet fajnie, że pogoda dopisuje, pewnie aż żal wyjeżdżać

heloł

a my po spacerku z Jułą i Madzią, fajnie było:tak:
no i zrobiłam te kulki:tak:pycha... młodego położyłam dopiero spać, muszę przejrzeć kreacje, bo jutro na ślub jedziemy, a dzisiaj wieczorkiem pewnie na wieś:happy2:

co do wypadku to ....jak można wyprzedzać na przejściu...ludzie:baffled: :angry:a najgorsze to że giną niewinni
no tylko, że moja Królewna zasypia dopiero 23-24:angry::angry::angry:
pochwal się jaką masz kreację:tak::tak:no i udanego weselicha:tak::tak::tak:
w końcu pogoda pozwoliła Wam pospacerować:-D:-D:-Dja się wybieram dopiero po 16 na spacer....będziemy czekać na dworze aż mąż wróci z zakupów:-D:tak::tak::tak:
dzieki:tak:
Ja sie wybieram na te targi tylko chyba będę w niedzilę bo w sobotę do szkoły od 8.15:rofl2:
bardzo apetycznie to ciasto wygląda:tak::tak:
Pozdrów ją od nas:tak::tak:

Mąż nie wygrzał bo ja już spałam za nim on wrócił z pracy:-p


najbardziej to mi brakuje większego pomieszczenia:rofl2::-p
Spokojnej podroży życzę:tak::tak:
uwielbiam ruskie i tylko ruskie pierogi:tak: ale mi Kochana smaka narobiłaś:-p

ja też uwielbiam ruskie....ale muszę się zadowolić z jagodami :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Maltanka [/B]robiłaś kuleczki z ryżem czy z płatkami....może i ja spróbuje, a bardzo słodkie???

z ryżem:tak: ale nie mogłam nigdzie tego dostać, dopiero w 3 sklepie było, słodkie, słodkie, ale ja takie lubię:tak:

pochwal się jaką masz kreację:tak::tak:no i udanego weselicha:tak::tak::tak:

misia to tylko ślub cywilny, weselicho mam za 2 tygodnie u siostry:tak:

karlita nie odezwała się, zaraz do niej napiszę

a fotek z wakacji to jak mi się wydaje marz też nam nie pokazywała
 
Ostatnia edycja:
Do góry