reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

hello żyje dziękuję za smski, telefony ;-)
telefon miałam pod ładowarką dlatego nie odbierałam :-D

odezwe sie wieczorkiem kochane mam duuuzo pracy
 
reklama
Hej dziewczyny,
znacie może jakiegoś dobrego lekarza ginekologa który bez problemu wypisuje zwolnienie l4? Jestem w 5m-cu i moja pani ginekolog powiedziała że mi więcej nie wypisze bo nie chce mieć problemów z ZUS-em. A do pracy wrócić nie mogę bo po pierwsze nie chcą za mnie brać odpowiedzialności w razie gdyby coś się stało, po drugie mój pracodawca nie jest w stanie zapewnić mi odpowiednich warunków do pracy bo praca na kasie w markecie budowlanym chyba nie jest odpowiednim zajęciem dla kobiety w ciąży. Więc jeśli coś wiecie to prosze dajcie mi znać.
 
no i poczytałam was i nie wiem co miałam której napisać:angry::angry::angry::crazy::crazy::no::no: przez tą pogodą boli mnie dziś głowa i w pracy jak na piatek strasznie dużo było do roboty i nie wyrobiłam się ze wszystkim , jak ja tak nie lubię:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ale przynajmniej świeci słońce:tak::tak::tak:
my jeszcze dzis market musimy nawiedzić bo sie jedzenie pokończyło więc jak się młode wyśpi to jedziemy :tak::tak:
ide po obiadku posprzątak bo samo cioś się nie chce:-D:-D
 
Cześć czytam Was ale brak mi sił by się odnieśc jestem taka dziś padnięta że hej a Gabi daje mi do wiwatu, do tego jestem sama do jutra popołudnia:no:
Oby jeszcze tę dobę przetrwać
 
reklama
Hejka znowu;-)
po teściowa siorka przyjechała i na wieś wybyły hura;-):-p
Zaliczyłam już wypad ze znajomą do Ciuszka i bardzo ladną kurteczkę z Nexta Amandzi kupiłam taką miej więcej na jesienną pogodę:tak::tak:
o taka sama jak na tej aukcji tylko ja dałam całe 8,5zł:-p
NEXT kultowa Alaska z LALA i pieskiem 3-4 (1201740484) - Aukcje internetowe Allegro
plus do tego fiolotowy szaliczek ze świnką peppą i czapeczkę też fioletową ale z misiem:rofl2:
 
Do góry