reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
ja przez te poodę taka zamotana jestem że nie wiem juz czy dzis coś pisałam czy nie:zawstydzona/y::-:)sorry2::sorry2:
ale przynajmniej na chwilkę słoneczko wygląda:tak::tak::tak:

fogia widzę że nastroje już troche lepsze, oby tak dalej:tak::tak:

justyna
już niedługo dolegliwości see skończą:tak::tak::tak::tak:

madzienka miłych odwiedzin u niuni, a Jula super:tak::tak::tak: jak ostatnio jechałam do koleżanki z Mikołajem autobusem to mu taka dziewzynka w wielku Julki piosenkę spiewąła:-D:-D:-D

maltanka dzwoniłam do tego MOtycza, zapisaliśmy się też na środe ale na 17 bo podobno to grupa malutkich dzieci, jak się nam nie spodoba to sie do was przepiszemy:tak::tak::tak:, ale tak czy inaczej spotkamy się gdzieś na korytarzu;-);-);-)

młode pospao a ja muszę łazienkę sprzątnąc, ale jakoś mi się nie bardzo chce:baffled::baffled::baffled:
 
Maltanka Madzienka w czwartki jest nowa dostawa a w poniedziałek i wtorek chyba o połowę taniej.

Dzieki....jak tylko przestanie kapać z nieba pójdziemy na dłuzszy spacerek:tak::tak:

:-D:-D mi 10 najwcześniej pasuje, do wypłaty mam areszt domowy:-p:-p:-D:-D:-D

znowu leje...

To na 10 przesuniemy!!!!;-);-);-);-)

j
maltanka dzwoniłam do tego MOtycza, zapisaliśmy się też na środe ale na 17 bo podobno to grupa malutkich dzieci, jak się nam nie spodoba to sie do was przepiszemy:tak::tak::tak:, ale tak czy inaczej spotkamy się gdzieś na korytarzu;-);-);-)

Mandziula spotkamy sie na pewno w szatni w środę...na pewno bedzie fajnie..:tak::tak:

Grzmi:szok::szok::szok:
 
Ostatnia edycja:
no i miałam nie mieć czasu, a tymczasem mąż i syn postanowili załatwić super ważne motorozacyjne sprawy, a mnie zostawiali samą. Rozpaczać nie będę, taka cisza w domu :-D:-D, a poza tym mężczyźni muszą się czasem zająć tylko swoimi sprawami. ;-)
fogia no widać, że od razu lepiej się czujesz:tak:
Fogia oby każdy nastepny dzień był tak przyjemny!!!!Rozumiem że na nastepnym spotkaniu jesteś??:-p:-p:-p
fogia widzę że nastroje już troche lepsze, oby tak dalej:tak::tak:
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Madzienka w sprawie spotkania stosuję teraz zasadę odwrotności.:-D Już w ogóle nie chcę nic planować. ;-)

Zapomniałam wcześniej - Marta w top kids na deptaku są jeszcze fajne wyprzedaże ubranek letnich. Kupiłam dziś Filipkowi super komplecik spodnie i bluzeczka, fason taki bardziej wyjściowy, przeceniony z 79zł na 19,90. :szok::szok::szok::szok: Myślę, że to niezła okazja.
 
Fogia korzystaj z nieobecności chłopaków i relaksuj się:tak:
Maltanka Mandziula, ale wam zazdroszczę tych wypadów do Motycza, no i te SPA....och
Marz21 u mnie też dzisiaj naleśniki:-D, z parówką i żółtym serem
 
Ostatnia edycja:
Upiekłam już biszkopt jutro tylko przełożę masą i zrobiłam 3 porcje kulek czekoladowych.
A można o przepis na te kulki? Byłabym wdzięczna - wrzucaj do Książki;-):tak:
Zapomniałam wcześniej - Marta w top kids na deptaku są jeszcze fajne wyprzedaże ubranek letnich. Kupiłam dziś Filipkowi super komplecik spodnie i bluzeczka, fason taki bardziej wyjściowy, przeceniony z 79zł na 19,90. :szok::szok::szok::szok: Myślę, że to niezła okazja.
Może jutro się wybiorę bo muszę coś malutkiej Wiktorce kupić na prezent:tak:.I jakieś spodnie na gumce Julowi.
Pospałam 2 godzinki aż mi sił troche wróciło - obiad z 2 dań zrobiłam:tak::szok::szok:.
M wrócił i zmykam. Dziś nocka mnie czeka:baffled:.
 
A można o przepis na te kulki? Byłabym wdzięczna - wrzucaj do Książki;-):tak:

Nie wiem czy tak mogę wrzucać czy nie posądzą mnie o plagiat czy coś w tym stylu:sorry2:, bo to nie mój przepis. Podam Ci link
Wielkie Żarcie - Przepis - Chrupiące kulki czekoladowe na jeden kęs
Są pyszne i naprawdę szybko się je robi. Zrobiłam dzisiaj jedną porcję z ryżem preparowanym, drugą porcję z płatkami, a trzecią mieszaną ryż i płatki. I chyba z ryżem najlepsze:-)
 
reklama
Justyna super sa te kulki, tylko maja duzzzoooo kalorii!!!Ale kiedys takie podobne jadlam u kolezanki i byly pyszne!!!!!:-)
fogia kiedy masz USG???

Witam wieczornie, ja tylko na sekunde wpadlam sie przywitac. Pogoda paskunda, Maks siedzie w domu i robi sie z dnia na dzien coraz bardziej nieznosny :-(
Milej nocki życze mamuski:-)
 
Do góry