reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
a do której Ty w piątek będziesz w Lublinie, bo mi się przyprawy skończyły, ale dopiero po południu mam czas odebrać? :zawstydzona/y:

To którejś na czwartkowym chustowaniu przekażę;-):tak:.

Ja mogę Ci wziąć:tak::tak::tak::tak:

Madzieńka ucałuję cię osobiście jak tylko cię zobaczę!!!! Dzięki kochana! :-)

Obiecujesz????

Mataka zajrzyj na spotkaniowy...i zapraszamy!!!!

Anaconda oby ból przeszedł na zawsze;-)

Martuska owocnej nocki, tylko nie zaśpij:-p
Jak tylko będę w realu to kupie foremki:tak::tak::tak:

Fogia jak wizyta u lekarza??:blink:

Maltanka WITAJ!!!! i do zobaczenia jutro;-)

To i zmykam, dobranoc!!!!
 
Witam z ranka,

Madzieńka obiecuję ;-) o której Jula padła? zrelaksowaliście się z mężykiem na wieczór czy mała wam nie dała? ;-)

My z Julcciem też wczoraj posiedzieliśmy - młody poszedł spać koło 23... wcześniej go energia jakaś rozpierała i się bałam że mi Nelcię obudzi...

ale gorąco się robi... chyba powinnam się ubierać i iść z dzieciakami na dwór bo później może się nie dać wytrzymać! :)
 
Drogie mamy
Czy jest gdzieś w Lublinie plac zabaw przystosowany dla małych dzieci (1,5roku)??? Mieszkam na miasteczku akademickim. Kiedyś chodziłam do saskiego ale został rozmontowany. Przy placu litewskim nieczynny, koło centrum kultury zagrodzony z powodu remontów. Czasem chodzę na LSMy ale tam jest tylko 1 huśtawka i karuzela na której mój synek może się bezpiecznie bawić :dry:
Jestem w stanie nawet dojeżdżać autobusem jeśli zajdzie taka potrzeba. Pomóżcie, bo się tu zanudzimy!!!
Myślałam, żeby założyć nowy temat, w który mamy pisałyby o stanie placów zabaw w swojej okolicy. Podobno mają być jakieś remonty i może coś się zmieni w tym mieście. Co wy na to??

Pozdrawiam.
 
Witam z rana
jakąś sieć mi złapało:-)
madzienka dzięki
mamamanu ja z placami bardzo nie pomogę, u nas na Czechowie są nawet ok, aczkolwiek czasami oblężone bywają;-)

my niedługo zbieramy się na plac, jeszcze głowę muszę umyć i śniadanie jakieś zrobić,

ale się gorąc dzisiaj zapowiada

miłego dnia
 
Witam przy kawce!!!Moje dziecie popila kakao a ja kawkę!!!:-)
Chyba bedzie upalny dzień, narazie jest bardzo przyjemnie ale cieplo a co to bedzie za pare godzin!?!?!?!:szok: Wlasnie wstawilam pranie jedno wczorajsze zdjelam i mam juz gore prasowania.....:-p:baffled: Jak sie upierze wybiore sie z malym wózkiem na dłuższy space. Ostatnio moj syn polubil na nowa wózek;-):tak:
Maltanka witaj po długiej przerwie:-D:-D:-D
mamamanu na lsmach na osiedlu sienkiewicza tam przy wąwozie jest superaśny plan zabaw!!!!:-) U mnie na Czubach tez sa ok, duzo ludzi przychodzi z malutkimi dziecmi:-)
Marta ja bym chętnie wziela przyprawy,ale raczej nie bede w czwartek na kursie, moze jak juz nocujesz na porebie to niedaleko mnie to wpadniesz do mnie wlasnie np na kawe :confused::happy2:
anaconda oby ból przeszedl i siły powróciły!!!:-):-):-)
 
Dzień doberek....

Madziarka Julcia padła wcześniej niż spodziewałam się...ale jakoś my też padnięci byliśmy :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

Ja właśnie obudziłam naszą śpiącą królewnę...żeby w dzień troszkę wcześniej padła:confused::confused::confused:bo dzisiaj popołudniu jedziemy do naszej pediatry

Sunday które to osiedle Sienkiewicza, bo jakieś zaćmienie mam, a wąwóz między lsm-ami i czubami uwielbiałam i uwielbiam dalej, właśnie takiego mi brakuje na czechowie:blink::blink::blink:

Mamuśki które idą na czwartkowe chustowanie może umówimy się np. na placu wolności i pójdziemy razem....???
Idziecie z maluchami???


Gdzie nasza Karlita?????

I jak Fogia po lekarzu...wiecie coś???

My coś przekąsimy i powoli będziemy wybierać się na spacerek z Maltanką i Hubciem:tak::tak:
Miłego dzionka

P.S. Marta a jednak powstają albumy zamknięte :confused::confused::confused::confused::confused: zobacz!!!!!!!!
https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-listopadzie-2009-f289/album-zamkniety-41901/
A nasz dlaczego nie mógł powstać?????:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Madzienka wiesz gdzie jest szkola podstawowa nr 38???To jest to osiedle! Wąwóz masz racje jest super!!!!Spokój i cisza!Jak Maksio był mniejszy to tam wlasnie chodzilam codziennie na spacer!!!:-)

Wlasnie fogia jak u Ciebie????!!!!Daj znac!!!Trzymamy cały czas kciukasy:tak::tak::tak:
 
reklama
Hej dziewczynki
dzięki za wszystkie kciukasy.
Co do badań to wszystkie w miarę ok. Trochę tylko morfologia i mocz poza normami ale wydaje mi się, że nie za dużo i nic złego się nie dzieje. Zobaczymy co gin powie.
Co do wizyty to mam DOPIERO :-( na 15.45 (szkoda, że nie na 10.45 :-()
Tak się boję, że latam wyżej lamperii od samego rana. :-(Staram się sobie tłumaczyć, że taki stres nie jest dla fasolki dobry ale nie potrafię go opanować. :-:)-:)-:)-(
Fogia ty też bedziesz w czwartek??tez chcesz foremki??:-):-):-)
jakbyście mogły i mi kupić te foremki to bardzo bym prosiła. Dzwoniłam do rodziców ale mama nie lubi jeździć do reala bo ciężko jej tam dojechać, czy wjechać, czy zaparkować, nie wnikam, a tato nie wiadomo czy będzie miał czas. :dry:
 
Do góry