reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Marta ja bym chętnie wziela przyprawy,ale raczej nie bede w czwartek na kursie, moze jak juz nocujesz na porebie to niedaleko mnie to wpadniesz do mnie wlasnie np na kawe :confused::happy2:
Nocuję dokładnie na Szafirowej koło Żabki:-). To czuję się zaproszona na kawkę:-p;-):tak::cool:.
Mamuśki które idą na czwartkowe chustowanie może umówimy się np. na placu wolności i pójdziemy razem....???
Idziecie z maluchami???


P.S. Marta a jednak powstają albumy zamknięte :confused::confused::confused::confused::confused: zobacz!!!!!!!!
https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-listopadzie-2009-f289/album-zamkniety-41901/
A nasz dlaczego nie mógł powstać?????:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
Ja będę z Julem na chustach.
A odnośnie zamkniętego już piszę;-):tak:. Madziu PW za chwilkę;-):tak:.
Kumpela zbudziła mnie telefonem o 10-ej:wściekła/y:.
 
reklama
Dzień dobry :)
Ja chyba do końca wakacji nie dożyję! Od rana wrzeszczą, kłócą się, wyrywają sobie zabawki itd. Jeszcze południa nie ma (a póżno,bo o 8:30 wstałyśmy!) a już jestem wypompowana. RATUNKU!

Wczoraj spotkanie było baaardzo fajne, wylądowały na końcu we trzy (bo z córką koleżanki) na golasa w baseniku :)

A dzisiaj słońce jak narazie się ukrywa i nie powiem żeby mnie to martwiło :)

Acha, o co chodzi z tym albumem? Chętnie też podzieliłabym się z Wami zdjęciami ale na forum publicznym nie chcę tego robić- jest taka możliwość?

PS. Marta, robiłam Shreka - pychota! Co prawda nie wygląda aż tak pięknie jak wydawało mi sie żę powinien wyglądać ale nadrabiał smakiem. Dzieki za inspirację ;)

Zobacz załącznik 262222
 
Ostatnia edycja:
Marta zapraszam serdecznie, napisze Ci na PW namiary. A tak poza tym to co to za nowy masz suwaczek?????:confused: Zastanawiam sie i nie wiem......

My niedawno wrocilismy z dworku, nie wzielismy foremek bo bylismy na spacerze, ale moje dziecko nie moze ominac piaskownicy. Wiec pozyczylismy sobie czyjes i bawilismy sie babki itp potem przyszla "wlascicielka" z mama i wyrwala mojemu dziecku zabawki ktore mial w rekach Maks rozplakal sie przeokrutnie a mamusia pow córeczce "niuniu nie wolno tak" i tyle!!!!Masakra!!!!A dziewczynka pol roku strasza od mojego. Poszlismy wiec pozyczyc od innego dziecka i bez zadnego problemu robilismy dalej babki! Co to bedzie z takich dzieci no i z takich rodzicow.......:szok::-(
 
Ostatnia edycja:
My niedawno wrocilismy z dworku, nie wzielismy foremek bo bylismy na spacerze, ale moje dziecko nie moze ominac piaskownicy. Wiec pozyczylismy sobie czyjes i bawilismy sie babki itp potem przyszla "wlascicielka" z mama i wyrwala mojemu dziecku zabawki ktore mial w rekach Maks rozplakal sie przeokrutnie a mamusia pow córeczce "niuniu nie wolno tak" i tyle!!!!Masakra!!!!A dziewczynka pol roku strasza od mojego. Poszlismy wiec pozyczyc od innego dziecka i bez zadnego problemu robilismy dalej babki! Co to bedzie z takich dzieci no i z takich rodzicow.......:szok::-(

Sunday a Twoim zdaniem jak mama powinna zareagowac...poucz mnie bo ja chyba zareagowałabym podobnie, na szczęście Jula rzadko kiedy coś wyrywa:tak::tak::tak:

Marta tez zobaczyłam suwaczek:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:

Shenen ustalę z dziewczynami i napisze Ci na PW!!!!

Fogia jak tylko będą foremki kupię i Wam...a będziesz w czwartek na chustowaniu....????

My juz po spacerku i zabawie w piaskownicy z Maltanką i Hubercikiem....byłyśmy w tym sklepie outletowym dla dzieciaków i jak zobaczyłam ceny to chyba taka minę miałam:szok::szok::szok::szok::szok::szok:za zwykła bluzeczkę życza sobie 30zl to chyba lekka przesada:cool2:
 
Sunday a Twoim zdaniem jak mama powinna zareagowac...poucz mnie bo ja chyba zareagowałabym podobnie, na szczęście Jula rzadko kiedy coś wyrywa:tak::tak::tak:

Chyba chodzi o to zeby nauczyc dzieci dzielic sie zabawkami, ja nie mowie o tym ze ma wszystko oddac i nie miec nic swojego, ale jak sie ma po 2 lub wiecej sztuk tego samego to nie da rady chyba bawic sie wszystkim na raz! A spokojne powiedzenie do dziecka w tym wieku "niuniu tak nie wolno" to nic nie daje, myslisz ze dziecko w ogole slyszy jak sie tak do niego mówi. Dzieci maja mega egocentryzm i trzeba go "temperowac" zeby pozniej mialo przyjaciol w przyszlosci. Takie jest moje zdanie, sorry,ale ja juz wiele sytuacji widzialam i musialam reagowac i nie tylko w zwiazku z moim dzieckiem.

A w tym sklepie outletowmy to jakie fimy były bo rzeczywiscie bluzeczka za 30zl to chyba taka sama cena albo podobna w "zwyklym" sklepie.
 
Ostatnia edycja:
My juz po spacerku i zabawie w piaskownicy z Maltanką i Hubercikiem....byłyśmy w tym sklepie outletowym dla dzieciaków i jak zobaczyłam ceny to chyba taka minę miałam:szok::szok::szok::szok::szok::szok:za zwykła bluzeczkę życza sobie 30zl to chyba lekka przesada:cool2:
Wczoraj przejeżdżałam z M koło ciuchlandu i była wywieszka bluzki od 12zł:szok:.
Co do kultury dzieci to wczoraj byłam w sklepie chrzestnego i Julu spacerował sobie pod drzwiami a szła mamusia z synkiem ok. 4 lata i smarkacz:sorry2: pokazał Julowi język:wściekła/y::wściekła/y::szok: - ja nie szczypiąc się powiedziałam do trolla tak żeby matka słyszała:-p, "ale masz ładny długi język" :tak::-p- i nasłuchał się od mamusi.:tak::cool:
 
reklama
Do góry