reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

hejjjjj pamiętacie nas jeszcze????

złapało mi jakąś sieć to zajrzałam, ale nie czytam wybaczcie :sorry2:bo zaraz może mi zerwać połączenie, ale mi brakuje was teraz:-p

a co u nas: rozpakowani i mieszkamy, neta brak bo trochę zakombinowaliśmy i chcieliśmy wziąć w innej firmie, ale jak dzisiaj tam poszłam i powiedzieli mi ile papierów muszę poprzynosić to zrezygnowałam, a wcześniej małż zadzwonił do poprzedniej firmy i zrezygnował, potem odkręcał i takim sposobem podłączą nas może jutro, a najpóźniej w środę:dry:

Hubert miał biegunkę dwa tygodnie, chodziliśmy do lekarza, wszystko było ok. dostał Bactrim i Diclofor, Froridralu nie chciał pić, od czwartu bierze syrop i jest lepiej, w czwartek idziemy na kontrolę, ale coś P zaglądał mu do buzi i mówi, że widać dolne dwójki, także nie wiem czy to nie jest winowajca:sorry2:

a po za tym chodzimy sobie prawie codziennie na plac z Julcią i Madzienką:tak:

wybaczcie, że nie czytam, ale jak mnie podłączą już na stałe to poczytam trochę...

kurczę znowu muszę się wciągnąc w babyboomowe życie:blink:
 
reklama
Witaj Maltanka. To kiedy ta parapetówka:sorry2:;-):-)?
Fogia, chełmianki poinformowane o zmianie;-):tak:.
Mataka, dobrze,że przynajmniej na wsi możesz sobie psychicznie odetchnąć;-):tak:.
Madziu, wszystkie 3 foremki jeśli można;-):tak: a chlebek któraś chce:sorry2:;-)?
A i mam dla Was niespodziankę bo będę nocowała w Lublinie z Julem na Porębie, więc w piątkowy poranek na kawkę byśmy się gdzieś styknęły:-p;-);-).
Ciekawe jak nasz Marz:dry:?Zaglądała dziś :sorry2:a nic nie napisała:no:.
 
Hej dziewczyny :-):-)
Siostra laptopa nie zabiera a ja się nic nie odzywam bo jeszcze jej się przypomni :-p:-p:-p Do tego wczoraj przywiozła mi wentylator i jakoś teraz da się wytrzymać tylko dzisiaj dziwny ból mnie złapał w podbrzuszu że aż się wystraszyłam, myślę że to od wysiłku w taki gorąc, oby przez noc przeszło i już nie wróciło :tak::tak:
Doczytałam że spotkanko planujecie, szkoda że mnie nie ma bo bym z wami się chętnie spotkała a już z Maltanką i Madzienką to teraz bym mogła non stop z Mają na plac zabaw chodzić :tak::tak:
Madziara śliczne zdjęcia Nelci :tak::tak:
Fogia trzymam kciuki za wizytę u gina :tak::tak::tak:
Ja zaraz zmykam spać bo jutro znowu rano do pracy a jakoś nie czuję się najlepiej :-:)-:)-(
 
Anaconda o rany - mam nadzieję że ból już poszedł precz i jutro już o nim całkowicie zapomnisz!!!!

Ja też się ratuję wiatrakiem... u nas na poddaszu też taki skwar prawie jak u ciebie ;-)

I dziękujemy za komlementa :-)

Maltanka oby jutro założyli Ci neta!!! :-)
 
reklama
Do góry