reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Hej dziewczyny
ja miałam dziś nockę nieprzespaną, w sumie tak zupełnie bez powodu. przynajmniej nie miałam problemu z wstaniem na badania. A po powrocie do domu i zjedzeniu śniadania udało mi się odespać nockę do godziny 12. :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Jutro wizyta u ginia i usg, trzymajcie kciuki - boję się jak cholea
Fogia, pamiętaj o wtorku 17-ej;-):tak:.
Pamiętam, pamiętam ale mam propozycję do wszystkich chełmianek żeby spotkanie przełożyć na środę. Wyczytałam dziś w gazecie, że we wtorek o 17 na deptaku ma być nagrywana polska wersja programu "top gear" będą pokazywane stare zabytkowe samochody i mają być jeszcze inne atrakcje. Dla mojego Fifciucha to super zabawa bo on za autami przepada, a w szczególności za maluchami, syrenkami i trabantami. :-D Gdyby Wam to odpowiadało to mogłybyśmy przełożyć spotkanie na środę - mi godzina obojętna. A jeżeli nie to ja najwyżej troszkę później do Was dołączę. Dajcie znać co o tym myślicie.

jestem, padam, witam sie i znikam - nigdy więcej nad jezioro Białe w sezonie w niedzielę nie jadę :wściekła/y::szok:
potwierdzam, że Białe w weekend to istna masakra. Na tygodniu do zniesienia, w soboty i niedziele nie ma sensu wychodzić poza ośrodek.

Kto idzie w czwartek na warsztaty z chustowania????
ja się wybieram. Może przy okazji uda mi się w końcu zaliczyć tą plazę.:sorry2::sorry2:

Girls czy dostanę jeszcze w realu te zamkowe foremki????
 
Hej, jak zwykle zabiegana, jeszcze prawnik na 17-ta, więc tylko odpiszę:-p;-):tak:.
zrobiliśmy próbę...i wyszło, że nasza królewna nie umie ssać smoczka:szok::szok:wypluwa i traktuje jak zabawkę:tak:chyba więc smok okaże się bezużyteczny:sorry2:
Olka do smoka miodem przekonałam:tak: a Julu wolał lewego kciuka( do tej pory z resztą:-:)baffled:).

Kto idzie w czwartek na warsztaty z chustowania????
Jaaaaa:tak::-):-D:-D. A można zamówić u Ciebie foremki?:sorry2: Bo ja bym też chciała a jak któraś chce przyprawy to pisać.;-):tak:
Pamiętam, pamiętam ale mam propozycję do wszystkich chełmianek żeby spotkanie przełożyć na środę. Wyczytałam dziś w gazecie, że we wtorek o 17 na deptaku ma być nagrywana polska wersja programu "top gear" będą pokazywane stare zabytkowe samochody i mają być jeszcze inne atrakcje. Dla mojego Fifciucha to super zabawa bo on za autami przepada, a w szczególności za maluchami, syrenkami i trabantami. :-D Gdyby Wam to odpowiadało to mogłybyśmy przełożyć spotkanie na środę - mi godzina obojętna. A jeżeli nie to ja najwyżej troszkę później do Was dołączę. Dajcie znać co o tym myślicie.
Nie ma sprawy, może być i środa to pewnie spotkamy się na deptaku jutro;-):tak:,bo M wielki fan Top gear;-):tak::-D:-D.
 
Girls czy dostanę jeszcze w realu te zamkowe foremki????

Jeszcze są:tak::tak::tak::tak:

Jaaaaa:tak::-):-D:-D. A można zamówić u Ciebie foremki?:sorry2: Bo ja bym też chciała a jak któraś chce przyprawy to pisać.;-):tak:

Martus nie obiecuje że bede ale jesli zjawie sie w realu do czwaertku to kupię Ci wszystkie 3???
O przyprawy zapytam Maltankę bo dzisiaj coś mi wspominała że coś tam chciała:tak:

Fogia ty też bedziesz w czwartek??tez chcesz foremki??:-):-):-)

Sunday, Madziarka foremki kupione:-)

My przed chwilą wróciliśmy z rowerka, piaskownicy....już niedługo pól domu będziemy wynosić:sorry2::sorry2:
 
reklama
melduje ze jestem w domku,,, tylko chwilowo bo na jakies 2-3 dni przyjechalam,,, kupic spacerowke i takie tam i zaraz spowrotem na wies... tam mi lepiej:):):)

Dzięki dziewczyny...u nas na placu też są hitem i dzieciaki wyrywają je sobie:-D:-D:-Da kupiłam je w realu
Moniczko Tobie nad morze przydałyby się żebyś zamków nie musiała budować;-);-);-)

U mnie dziś na obiad karkówka z patelni grillowej(takie przedłużenie weekendu grillowego:-D:-D:-D:-D)ziemniaczki i młoda marcheweczka;-)


ech...........kiedy ja mojej pannie bede foremki kupowala....:)

hej babeczki,
ale dziwna pogoda dziś, raz słoneczko raz chmury:baffled:u mnie piecze się szynka a jak się upiecze to wybywamy na powietrze na wieś:tak::tak:
zrobiliśmy próbę...i wyszło, że nasza królewna nie umie ssać smoczka:szok::szok:wypluwa i traktuje jak zabawkę:tak:chyba więc smok okaże się bezużyteczny:sorry2:
miłego poniedziałku:tak::tak::tak:


moja mala tez nie chciala smoka... zaczela sie dopominac ok 4 miesiaca jak przestalam ja karmic- wiec nie miala przy czym zasypiac:)

padam... dzisiejszy dzien mnie strasznie zmeczyl- a bardzioej ta nie wiadomo jaka pogoda,... duchota i wogole;;; uffff ... zaraz lece sie wykapac bo cala sie lepie:)
 
Do góry