reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Cześć mamusie
Chce sie przywitać z wami ale czasu ma niewiele wczoraj powróciliśmy późno z długiego weekendu, wesele się udało Gabi spisała się pod opieka mojej siostry i mamy na medal. Teraz czasu znów mam mało bo mój mąż znowu walczy z powodzią tym razem w Sandomierzu, jutro mamy szczepienie więc trzymajcie kciuki za Gabi.
Pozdrawiam Was
 
reklama
Witajcie i ja do was zajrzałam:-Dkomary jeszcze nas nie zjadły ale pogode mamy boską więc moje ciałko nabiera coraz to lepszy odcien:tak:jest super oby pogoda utrzymala sie

Madziarka zapraszamy i czekamy na Was....z basenem, zjeżdzalnią i piaskownicą:-D

Maltanka a kiedy wybieracie sie do Zakopca???Trzymam kciukaski za uruchomienie autka!!!:tak::tak:

Karlita pozwolę sobie odpisac za Madzia, ma podwojny wozek:happy:

Sienio Jula pieknie Ci pospała...powodzenia u fryzjera...koniecznie chwal sie fryzurka:tak:a i gratuluje szkolenia

Marzenko super ze Mati tak dobrze sprawuje sie

Anaconda spakowana już???

U nas tyle zmykam bo zaraz moi tesciowie na urodzinowego grilla wpadaja wiec trzeba cos naszykowac....:sorry2:

buziaczki i milego popoludnia
 
Madziara a co sąsiedzi na ten basenik na balkonie:-D chyba wspominałaś, że na 4 piętrze mieszkasz, my basenu jeszcze nie mamy, ale włożyłam młodego w taką dużą miskę i cały balkon już mi pływa, ale ja nie mam sąsiadów pod sobą:-p

Madzienka 2 sierpnia jedziemy:tak::-) to gril urodzinowy małża???- Najlepszego dla Niego

ja tu wchodzę, a tu pusto:confused::sorry2:

to zmykam małego zgarnąć z balkonu bo pływa:-D
 
Witam, żyję będe wieczorem.
Karlita moja kumpela ma wózek taki podwójny "dziecko po dziecku" ale nie bliźniaczy, mogę spytać jeśli do tej pory nie sprzedała.
Zmykam po młodych i na ploty jadę a potem szwagier balkon kończyć ma.:tak:
 
Wpadam i ja na chwilkę z kawusią w rękach, fakt pogoda cudna :tak::tak::tak:
Ja o pakowaniu to nawet jeszcze nie myślę :-D:-D:-D a to przecież do niedzieli tylko 4 dni :szok::szok::szok:
Jutro odjeżdża moja mama i całe szczęście bo wrócę do swojego planu dnia i nikt mi nie będzie gderał za uszami :-p:-p:-p
Talia a jak Gabrysi kupki? Unormowało się coś czy nadal macie kłopot?
Karlita chyba podwójny wózek będzie ci jednak potrzebny bo Gabrysia nawet latem będzie jeszcze za mała żeby na nóżkach długo pochodzić :tak::tak::tak:
Maltanka trzymam kciuki za naprawę auta :tak::tak:
Senio chwal się nową fryzurką :tak::tak:
 
talia pisze:
mój mąż znowu walczy z powodzią tym razem w Sandomierzu,
ech a tu zapowiadają 3 falę powodziową. Jest okropnie. DZwoniła mama i mowi że woda dokoła stoi w starych postawowych dolinach więc i oni mają piękne zapaszki.

Ignaś ma dziś gorszy dzien. Moze ten upał, a może czuję zbliżające się burze, w każdym bądź razie kiepsko śpi przez co jest marudzący.

Dobrej pogody działowiczkom i smacznych grilli :)
 
Maltanka my jedziemy 3 sierpnia!:-) Wiec urlopy mamy w ten sam czas!!!!:-)
anaconda jejku nic niedlugo i Cie z nami nie bedzie tak dlugo!!!!!!:-( A CO Z TYM PIWKIEM ,KAWKA,SOCZKIEM??????
Madzienka ale Ci zazdroszcze!!!:-) A gdzie macie ta działeczke? Mielgo grillowania!!!

Witam sie i ja!!! Ja wlasnie napisalam konspekt bo jutro ide na kolejne zajecia probne w przedszkolu i sie w koncu okresle w tym tyogodniu co z ta moja praca bedzie??!?!!:confused:
Pogoda piękna normalnie jak ja lubie taka pore roku,goraco jest ale w koncu lato nam sie zbliza,nie ma co narzekac, w zimie ma byc zimno a w lecie cieplo!!!!:-):-):-) PRAWDA???!!!!:-) Moje dziecko tez juz raczki ma troszke ciemniejsze, musze kupic nowy krem dla dzieci na slonce bo mam z tamtego roku ale jakos sie obawiam nim jego smarowac,wec narazie probke zuzywam!!!:-)
 
dziewczyny nie mam sily. wszystko do dupy. meza nie ma i same problemy, samochod odmowil posluszenstwa. mlodszy moj synus dzisiaj mi cos wymiotowal, nie wiem czemu, zadnej temp nie ma ani co. probuje mu dac orsalit bo tak mi lekarka powiedziala. i teraz jeszcze jak go kapalam i mylam mu jajeczka to zauwazylam cos nie pokojacego, albo ma wodniaka albo przepukline, i go chyba to boli.
tylko plakac sie chce. a starszy tez mial taki problem bo mial wodniaka ale juz 2 lata temu wyciety i jest ok. ale czemu sie wszytsko pierdfzieli jak nie ma meza. skad tu brac sil.
 
reklama
Do góry