reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Wpadam i ja na momencik, mama już na dworzec odwieziona a ja wreszcie mogę spokojnie zasiąść przed komputerem bez słuchania nad uchem czyiś komentarzy :-p:-p:-p
Anaklim witamy witamy i o zdrówko pytamy :-):-)
 
Witajcie :)
Maltanko, Marto1981 - dziękuję za zaproszenie na ten wątek.
Nie czytałam wszystkiego, ale - jest tutaj ktoś kto podobnie jak ja został w domu? (nie wróciłam do pracy po wychowawczym, byłam w drugiej ciąży). Teraz po 7 latach "izolacji" wracam do realnego świata, matko jakiego mam stracha!
 
Witam popoludniowo!!!
Ja juz po pracy,nastawialam potrawke na szybko bo moj biedny maz jest glodny a ma dosc kanapek :-) Potem ubije smietane i zjemy z truskawkami :-):-):-) Kupilam w koncu emulsje do opalania Zajka dla dziecka bo skwar niemilosieny leje sie z nieba.

shenen witam nowa mamuske, zapraszam do pisania!:-)
 
Witajcie!
mandziula super że Mikołaj pozwolił posadzić kfffiatuszki:-) Niech szybko rosną i pięknie rozkwitają. A co ciekawego posadziłaś?
madzienka 100 lat dla Małża! Super że urodzinki się udały.
karlita a jak się czujesz? Nie jesteś senna w te upały? Bo jak ja sobie przypomnę maj, czerwiec to ciągle mi snu brakowało...
sunday_ a gdzie miałaś te pokazowe zajęcia? Trzymam kciuki żebyś okazała się bezkonkurencyjną kandydatką.
anaconda27 nie tylko Tobie na nerwy działa pouczanie starszych, więc nie martw się- nie jesteś sama.:tak:
shenen witaj! Zapraszam do częstszego udzielania się.
Mi dzionek zleciał bardzo szybko. Rano Kuba spał mi 3,5h:szok: Chyba te upały tak na niego działają. Później gotowałam,sprzątałam i po południu odwiedziły nas sienio z Julą. Ale było fajnie porobić babki w piaskownicy:-), wypić kawkę na łonie natury, wkońcu od wczoraj mamy piach:tak: Wujek się zlitował i przywiózł Kubusiowi. Teraz już Kuba poszedł spać a ja mam wolny wieczór, myślę coby nie wyskoczyć do Olimpu...:confused: Bo chciałam jakieś butki sobie kupić na lato. Miłego wieczorka.
 
Witajcie :)
Maltanko, Marto1981 - dziękuję za zaproszenie na ten wątek.
Nie czytałam wszystkiego, ale - jest tutaj ktoś kto podobnie jak ja został w domu? (nie wróciłam do pracy po wychowawczym, byłam w drugiej ciąży). Teraz po 7 latach "izolacji" wracam do realnego świata, matko jakiego mam stracha!

witam nową mamusię:tak::tak::tak::tak:napisz coś więcej o sobie:tak::tak::tak:

Kobitki rozwijam z mężem własną firmę na terenie Lublina i okolic i poszukujemy obecnie 2-3 kluczowych partnerów do współpracy W związku z tym że nie znamy na tym terenie wielu osób zwracam się z zapytaniem do was czy możecie polecić kogoś kto jest zainteresowany dodatkowym dochodem
Ps projekt oparty na internecie więcej szczegółów na spotkaniu z zainteresowanymi Piszcie na PW Pozdrawiam

hmmm....gdyby popytać wśród znajomych może znalazłby się jakiś chętny...musiałabyś podać więcej szczegółów i jakie Wy macie wymagania:sorry2::sorry2:

ale upalny dzień:szok::szok::szok:znowu więc zaliczyłam rodzinny basenik i niedawno dotarłam do domu:tak::tak::tak:przez przypadek też nieco plecy opaliłam:-p:-p:-p
czy u Was w domach też są komary:confused::confused::confused:mnie już wczoraj pogryzły nieźle:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
shenen witamy nową mamusie :) rozgość sie :)

Antuanet24
dziękuję za troskę :)

u nas ok fakt jestem zmęczona i tak jakoś brakuje mi oddechu
dzisiaj byłam z małą rano na placu zabaw w cieniu, później połaziłyśmy troszkę z koleżanką :) mała sobie pospała i w sumie moze to był błąd bo mogłam się z nia razem w domu przespać hehehe

no nic może jakoś dam radę hehe

jutro wieczorem będę już w domu cieszę się bo stęskniłam się za mężem :)

powiem Wam że strasznie źle znoszę jazdę samochodem ...

uciekam do Gabi bo mi tu włazi na kolana :)

powiem Wam ze chciałabym mieć w domu usg - zaglądałabym do fasolki a tak musze czekać ... ostatnio tu na forum mnie dziewczyna wystraszyła bo miała krwiaka i poroniła ... mimo iż staram się mysleć pozytywnie a w zasadzie o tym nie myślę to gdzies tam głęboko mam obawy ...

z wagą stoję w miejscu ale brzuch mi wywaliło ;) dzidzia wypycha tłuszczyk w talii przybyło mi już 6 cm ... masakra z Gabi mi tak brzuch szybko nie rósł ;)

uciekam :)

ps dzięki ze jesteście :)

Fogia jak się czujesz ??
 
Witajcie
sunday bedzie dobrze, w koncy takich rewelacyjnych Pan przedszkolanek jak Ty jest niewiele:tak:
karlita ja mocno trzymam kciuki za Was :tak: napewno bedzie dobrze
antuanet dziekuje za pyszna kawke i super popoludnie:-)
misia fajny awatarek jaka duza ta Wasza Natalka:-)
madzienka 100 lat dla meza!!!
maltanka fajny taki basenik w te upaly, Hubercik pewnie zadowolony:tak:
anaconda fajnie, ze mama byla, ale dobrze, ze juz pojechala:-D:-D

Witamy nowa mame:tak:
W koncu do Was dotarlam
Nie wiem kogo pominelam, ale nie mam sily a jeszcze mam troszke roboty. Szkolenie nawet oki, maja za nie nawet cos placic, wiec to dodatkowy plus;-) Julka byla dzis z babcia a jutro z moim bratem, boje sie strasznie, ale mam nadzieje, ze dadza rade jakims cudem :sorry2: Oby do czwartku przetrwac,bo mama juz bedzie miala urlop do konca miesiaca. U fryzjera wczoraj Julka byla naprawde grzeczna. Fryzjerki mialy troche dziwne miny jak z nia przyszlam, ale na szczescie nas nie wygonily:-D Jak zrobie zdjecie to wrzuce, ale narazie naprawde nie mam czasu:sorry2::sorry2::zawstydzona/y:
Bylysmy dzis u Kubulka i Antuanet, ależ dobra mrozoną kawe robi:tak::tak::tak::tak::rofl2:
 
reklama
Antuanet bylam dzisiaj w prywatnym przedszkolu u mnie na osiedlu MOTYLEK.
karlita Dbaj o siebie!!! I mysl pozytywnie!!!Napewno wszystko bedzie dobrze!!!:-) Kiedy kolejne USG???

My wlasnie zjedlismy truskawki z bita smietana-taka dietetyczna kolacyjka!!:-)
 
Do góry