reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

ale dziś pogoda byla cudna:tak::tak::tak::tak:
moje kwiatki juz posadzone:tak::tak::tak: i sobie rosnął
Mikołaj jakis marudnu po południu był, może to przez te nadchodzące burze:crazy::crazy::crazy:

marta no to ekspresowa dostawa ci siętrafiła, ja kiedyś cekałam tydzięń na przesyłkę kurierską bo kurer nie mógł trafić mimo że dokładnie droge wytłumaczyłam:dry::dry::dry: pewnie jutro rano przyjedzie:tak::tak::tak:

anaconda to ty juz w niedzielę jedziesz, jak ty bez nas wytrzymasz:confused::confused::confused::-p:-p:-p

sunday trzymam kciuki za zajęcia i za pracę:tak::tak::tak:
 
reklama
Witam wieczorkiem,
pogoda cuuuuuuudna.....cały dzień w ogródku spędziłyśmy:tak::tak::tak:i basenik zaliczony:-):-):-)ostatni raz pływałam w ciąży w sierpniu, ale wtedy trochę brzuch mi przeszkadzał:-D:-D:-Da dziś extra tak sobie popluskać:-):-):-)i mam nadzieję, że świeże powietrze wyjdzie Natalce na zdrowie:-)
anaconda to kiedy zaczynasz przygotowania do wyjazdu???
hmmm....ale bym zjadła włoskie lody:sorry2::sorry2:albo inne smakowitości, chociażby ich pomarańcze...ależ mają smak:sorry2::sorry2:ech, pomarzyć można:-D:-D
mezatkaa tulaski:tak:nie dołuj się, wszystkie problemy niebawem miną:tak::tak::tak:
 
hej to i zajrzałam wieczorową porą;-)
u nas dzionek zleciał grill udał się Jula śpi, jubilat ogląda meczyk a ja do Was zaglądam:tak::tak:

Maltanka dzięki za życzonka, tak dzisiaj P 30-ste urodzinki:-p:-p:-p
A jak autko udało się uruchomić???

Sunday działkę mamy nad Piasecznym:tak::tak::tak:kciukaski za prezentację zaciskam
Co do piwka to ja nadal chetna ale po powrocie...

Misia macie basen przy domku??:happy:super zazdroszczę, my tylko dmuchany:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p:-p:-p

Buziaczki dla Was, zmykam ogarnąć domek bo jutro Madziarka z maluchami nas odwiedza

DOBRANOC!!!!
 
Maltanka ...
A jak autko udało się uruchomić???

:tak::tak::tak: udało, udało, ale spłukał nas ten samochód teraz, że szok:szok: no ale ta pompa jest jak nowa teraz, oby wszystko inne było ok;-)

marta to niezła ekspresowa przesyłka:dry:

mezatka ja bym poszła do lekarza, tym bardziej, że miałaś taki problem ze starszym synem.

Dzień Doberek:-)

Ja kończę śniadanko, zaraz robię kawkę, i jeszcze z godzinkę i pójdziemy na dwora troszkę:tak:

młodego mam na razie z głowy siedzi w wanience na balkonie, :tak: zostawiłam wodę z wczoraj i poszłam posprzątać, a ten za mną i raz nogami wchodzi mi w tą wodę, jakiego wrzasku narobił jak go wyjęłam:baffled: no to wyniosłam wanienkę i nalałam świerzej... a od jutra są promocje w realu, więc idziemy po basenik taki co by się tylko na balkonie zmieścił;-)
 
Witam i ja :-):-):-)
Niedługo mamę będę odwozić na dworzec no i trochę spokoju będzie, wszystko mnie wkurza przed wyjazdem a już najbardziej mąż :angry::angry::angry::angry:
A pakować to się będę dopiero w piątek :-p:-p:-p:-p
 
Karlita pozwolę sobie odpisac za Madzia, ma podwojny wozek:happy:

ooo dziękuję za informację ... muszę poczytac o tych wózkach w sieci ... to bedzie nasz trzeci wozek hehehehe ;)

Witam, żyję będe wieczorem.
Karlita moja kumpela ma wózek taki podwójny "dziecko po dziecku" ale nie bliźniaczy, mogę spytać jeśli do tej pory nie sprzedała.
.:tak:

byłabym wdzieczna bo sczzerze na pół roku to nie będe kupować nowego .... chyba ... a i wolałabym jakiś sprawdzony model ...



Karlita chyba podwójny wózek będzie ci jednak potrzebny bo Gabrysia nawet latem będzie jeszcze za mała żeby na nóżkach długo pochodzić :tak::tak::tak:
tego własnie się obawiam ;)

znów mamy piękna pogodę lecę z małą na spacer bo poxniej bedzie za gorąco :)


anaconda spokojnie wypij sobie kawke zjedz cos słodkiego i bedzie lepiej :)

miłego dnia kochane :)
 
Witam wszystkich w piekny gorący dzień!!! Ja juz po pokazowych zajeciach-maja zadzwonic w przyszlym tygodniu i sie okreslic. A zaraz wychodze do pracy-jak mi sie nie chce-jest tak pieknie!!!:-)
maltanka a duzy macie palkon,ze mozesz sobie basenik kupic???Moze i jak bym sobie sprawila jaki waski, to balkon mam taki na szerokośc ze miesci mi sie suszarka na bielisne i na wciagnietym brzuchu przejde obok!:-)
 
Hej laseczki to ja....
dawno mnie tu nie było, ale normalnie nie wyrabiam na zakrętach... Trójka dzieci to masakra:-)))) Za to nie nudzi mi się i jest wesoło:-) Postaram sie napisać więcej wieczorem, wpadłam tylko napisać, że żyję:-)
 
reklama
Witam Anaklim, kope lat. Kiedy do PL się wybierasz:confused:. Pisz jak chłopaki, jak Ignaś i Sasha a Kajek to pewnie już kawał chłopaka.
Diamentka, ja przymierzam się do własnego interesu:tak:. Jak coś to na PW pisz, bo muszę zmykać na szkolenie:tak:.
 
Do góry