reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Sienio ładne to twoje bolerko... ja niestety ostatnio w zakupach nie jestem ekspertem bo z dójką nie bardzo da się poszaleć :-) więc może dziewczyny pomogą czy któraś takie widziała u nas na miejscu :)

Mandziula jak tam mały Mikołajek po chrzcie? Już powrócił do "normalności" czy nadal domaga się rączek? :)
 
reklama
Witam :-):-)
Ja tylko na chwilkę, siedzimy w domu bo Maja chora a do tego i męża rozłożyło, leci mu z nosa i dycha jak gruźlik :sorry2::sorry2:
Majka jeść nie chce i chyba ją spać położę bo zaczyna marudzić że aż się słuchać nie chce :cool::cool:
 
Mataka w szoku jestem :szok: My dorzucamy się do opłat. Czynsz teściówka płaci sama. Także faktycznie jakbym miała tyle teściówce płacić wolałabym szukać czegoś do wynajęcia... Zwłaszcza ze chyba pomoc też pewnie z niej żadna??

Ignac dziś okropny Spał może 3 godziny od 7 rano. Jakby nie to że dziś mąż w domu chyba bym zwariowała. Nie wiem może na pogodę tak reaguje... Myślałam ze ten wolny czas spędzę u rodziców ale dupa blada bo po powodzi ludzi strasznie chorują, więc z maluchem się nie wybiorę w takie miejsce.

Znowu grzmi, pewnie znów lunie jak wczoraj.

Życzę wszystkim dobrego czwartku.
Zdrówka dla choruszków, udanej podróży tym wyjeżdżającym a wszystkim pogody ducha.
 
Witajcie, chyba dawno nie padało....:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:właśnie pioruny i grzmoty przegoniły nas z placu zabaw....:tak::tak::tak:

Mataka zgadza się z dziewczynami....:dry::dry:

Karlita i Sienio fajne te bolerka, my mamy wesele 19 czerwca i chyba tez pora pomyslec o czymś...sukienkę poyczyłam od siostry ale bolerko albo marynarka przydałaby sie

Sienio fajne sukienki są w starej części Olimpu na 1 piętrze...gdyby nie pozyczona od siorki kupiłabym sobie jakas bo wpadła mi w oko...ale nic straconego nastepne wesele pod koniec sierpnia....

Karlita
zapomnialam:sorry::sorry: wszystkiego najlepszego dla męża

Pomózcie mi mój P za 5 dni kończy trzydziestkę szukam pomysłu na prezent, macie jakieś fajne propozycje;-);-);-);-)
 
Ostatnia edycja:
marta1981 gratuluję szkolenia, a z czego je będziesz miała?
Ja upiekłam biszkopt na shreka, a teraz studzę galaretkę. Kubuś układa klocki więc chwila spokoju. Mąż wróci dziś ok 22:sorry: więc cały wieczór wolny. Mi poniedziałek pasuje.:-) Może jeszcze jakoś sałatkę zrobię:confused: Miłego wieczorka.
Szkolenie z ABC małego biznesu:tak:. A jak wyszedł Shrek?
Moje tez klockami Lego się teraz bawią - skrzynię dostaną od M jak wróci a wczoraj w Tesco dokupiłam im samochody w pudełku i frajda niesamowita - BTW - mam do oddania zabawki:tak: bo mi zalegają:tak:.
Madzienka, a jaką kwotą dysponujesz i czy ślubny ma poczucie humoru bo może Dyplom 30-latka:confused:? Tu masz fajne rzeczy, mi osobiście podoba się to :tak::-D http://www.sklep.agaton.pl/index.php?mod=lista&id=1957&cata=123 :-p;-):tak: Agaton
Chciałam popisać ale sąsiadka przyszła:sorry2:.
 
ale u nas zlewa przeszła:tak::tak::tak:

sienio ładne to bolerko :tak::tak::tak:

madziara Mikołaj dalej wymusza żeby go na ku nosić ale biorę go już tak w ostateczności jak nic innego nie pomaga;-);-);-)

madzienka co do prezentu to ja też bym coś śmiesznego wymyśliła jak mała ma poczucie humoru:tak::tak::tak:

marta ty to super mama jesteś:tak::tak::tak::tak:
fajnie że udało ci się załapać na szkolenie:tak::tak::tak:

ale dziś nudny dzień, nigdzie nie ppoechaliśmy bo pogoda niebardzo, troche tylko na dworze pobyliśmy, póki Mikołaj chcaiał w wózku leżeć bo wiatr straszny i sie bałam że mi go owieje, a po deszczu wszyscy spalismy:-D:-D:-D:-D
jutro jedziemy do rodziców na weekend:tak::tak::tak:
 
Witajcie!

sienio
bolerko fajne, ale w moim guście jest bardziej to karlity:sorry:
madzienka ja swojemu na 30 kupiłam zegarek, a miałam łatwp bo akurat stary popsuł mu sie;-);-)

miałam coś jeszcze pisać i nie pamiętam

my dzisiaj też w domu, rano byliśmy na procesji, ale już na mszy do końca nie dało się usiedzieć bo młody robił rozrubę, ale i tak długo wytrzymał:tak:
później była siostra na obiedzie, posiedzieliśmy trochę, wyszliśmy też na krótki spacer po kałużach, H JAK ZWYKLE POGANIAŁ, POGANIAŁ ZMOCZYŁ CAŁE SPODNIE I ZNOWU ZACZĄ SIADAĆ w wodzie sorki za capsa nie zauważyłam, a nie chce mi się drugi raz już pisać:sorry::sorry::sorry: miałam ochotę pojechać jeszcze do centrum (brat ma koncert) ale w taką niepewną pogodę nie chciało nam się autobusem wybierać:dry::dry:
 
dziewczyny nawet nie wiecie jak ja bym chciala stad pojsc....... ale niestety obawiam sie ze dopoki nie wroce do pracy dopoty moge pomarzyc o tym tylko............ moja kasa juz odpadla a zawsze to byl ten 1000 wiecej.... moj maz w wakacje zarabia sporo mniej bo nie bierze tak jak normalnie 1800-2000 tylko okolo 1200 moze.,,, wiec niestety......... a dziecka z nia nie zostawie zeby tak od razu wracac do pracy...... nie ma mowy....!!!!!!!!!!1 zamiast mi z nia siedziec i nia sie zajmowac to by tymi swoimi zdrowaskami sie zajela!!!!!!!! szkoda gadac..........no ale sie zobaczy.. ja oczywiscie bede sie starala cos wymyslic........ chyba innego wyjscia nie ma....

co do jej pomocy,,, ona i pomoc dla mnie???- no nie zartujcie//////// ech... przeciez ja jestem ta glupia, mloda i nic nie wiedzaca.... no i koncze tylko politechnike... a nie np medycyne... chodze w za krotkich spodnicach,, za krotko karmilam piersia... itd...

moj maz nawet spokojnie piwa w domu wypic nie moze bo jej to przeszkadza.... ale spokojnie- ja sie stawiam,, i moze dlatego jestem ta zla./...

co do mojej malej... hmmmm dalej szaleje.......... wrrrrrrrrrrrrrrr
 
reklama
Witam sie wieczorowa pora....
Senio mi natomiast sie bardziej podoba to niz atlasowe kt tez jest ok
Madzienka moj M mial 30-tke 2miesiace temu i kupilam golarke bo Mateusz dorwal sie do poprzedniej i troche w niej pokombinowal. Nic smieszneo nie chcialo zamowilam dodatkowo msze w tej intencji i poszlismy wszyscy razem...
Maltanka intensywny dzionek mieliscie a Hubert niezly urwisek co te dzieci maja z ta woda Mateusz tez dzisiaj zaliczyl mea kaluze
Mandziula zazdroszcze popoludnioweo wypoczynku:happy2:
Mataka ale masz z nia MEKSYK!!!!w glowie sie nie miesci Boze jak to dobrze ze moja tesciowa to przeciwienstwo bardziej zaczynam ja doceniac slyszac cos takiego...a swoja droga jesli macie lato ciensze finansowo to powinna sobie odpuscic od Was kase...

A my rano bylismy na przejazdzce rowerowe, pozniej mielismy pojechac do rodzicow ale jednak plany sie zmienily. Bylam z malym na dworze no i oczywiscie byly jego przyjaciolki kt nosily go na tronie bo byl Krolem Erykiem:-):-):-)tak sobie powymyslaly...
Lece sie kapac i spac bo rano nie wstane...zycze milej nocki i cieplutkiego jutrzejszego dnia
 
Ostatnia edycja:
Do góry