reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

hejka:0 jestem ale tak chwilowo.ja ciagle z rozjazdach...... i padnieta jestem ze szok,,, ide wiec spac,,,,,,

misia a po co chcesz te testy robić? pediatra wam kazała?:eek:
mataka to kożystaj jak mąż chce Cię zabrać na zakupy, a małej to może ząbki dokuczają i dlatego taka niespokojna:confused:... mataka sorki że zapytam ale wy płacice teściowej za mieszkanie:eek:
QUOTE]

tak kochana,,,, my dajemy "mamusi" 500 zl.... a jak wczesniej troche u nich mieszkalam dawalismy 750!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
mataka to za podobna cene mozna kawalerke wynajac i z babskiem sie nie meczyc! To co ona taki czynsz duzy placi, ze od Was tyle bierze?:szok: "kochana mamusia" powinnas sobie od czynyszu odliczyc straty moralne:-D:-D
 
Maltanka a nie odgornie nie jest wolne bo jesli oddzialy i filie pracuja to my tez musimy...
Senio ja tez mam 12-ego slub cywilny w poludnie a o 20 impeze slubna jakos tak dziwnie ale to nie wazne i tak musze gdzies pojechac sobie cos kupic
Mataka dziewczyny maja racje ze za taka cene ewentualnie plus kilka zlotych i byscie cos wynajeli a miwszkanie bez rodzicow jest niezastapione i bardzo wazne dla dobra rodziny
 
Witam się porannie i wreszcie słonecznie!!!

Dzieciaki jeszcze śpią a ja jakoś się przestawiłam i wstałam... siedzę więc przed kompem z herbatką w ręku :)

Mataka oj ja też szybko bym myślała o szukaniu czegoś do wynajęcia! Niech "Mamusia" radzi sobie sama a nie z was zdziera! :-)
 
Ej wstawać śpiochy :)
Słonko Nam się chowa... :( dobrze że wcześnie wstałam to przynajmniej przez chwilkę je widziałam ;-)

Dzieciaki wstały ale pięknie się bawią...

Napiłabym się kawusi w miłym towarzystwie... która chętna dołączyć?
 
A i jeszcze miałam zapytać - co to za dobre ciasto robicie tego shreka? :sorry2:

Poproszę o przepisik.... bo widzę że cieszy się u was dużym powodzeniem i chętnie i ja bym spróbowała....

Już znalazłam na Lublin od kuchni...
 
Ostatnia edycja:
witam

Madziara lecę robić kawę i się przyłączam:-D:-D:tak::tak::tak:

u mnie jeszcze kawałeczek słoneczka widać:tak::tak::tak:

ale wczoraj popadało, małż się śmiał że dobrze bo sie kurzyc zaczeło:-D:-D:-D:-D

miłego dnia życzę kobitki:tak::tak::tak:
 
reklama
Witajcie
madziarka ten przepis jest na wątku kulinarnym, ale ja znalazlam przez google troche inny. Zamiast sniezynek do ubitej smietany sawalo sie troche galaretki i mi to bardziej pasuje:tak:
mandziula oj doskonale rozumiem meża :tak: u nas na dzialce jak bylo suche lato to tak sie kurzylo, ze oddichac sie nie dalo, teraz juz na szczescie droga utwardzona.

Sloneczko niesmialo wyglada, mam nadzieje, ze tak bedzie przez caly dzien i obejdzie sie bez deszczu:tak:
Ja od rana w panice bo wesele prawie za tydzien a mi sie ciagle wydawalo, ze jeszcze czasu duzo. No i teraz sobie uswiadamiam, ze musze kupic buty dla siebie i Julki, bolerko tez x2, umowic sie do fryzjera, no i moze cos sobie jeszcze bym kupila do ubrania, bo wesela sa 2 w tym jedno 2-dniowe:sorry2:. Na pierwsze idziemy tylko ja z Julka, wiec pewnie o max 23 bedziemy w domu, ale na drugie przyjedzie P i bedziemy szalec cale 2 dni;-)
Z wyjazdu nad jezioro zrezygnowalam, bo przemyslalam sobie wszystko i do tego dowiedzialam sie, ze tam maja byc jeszcze jacys znajomi rodzenstwa P, wiec Julka nie czula by sie komfortowo. Napewno bardziej sie jej spodoba wyjazd do babci:tak::tak: A na jeziorko przyjdzie jeszcze pora:tak:
Milego dnia zycze :-):-)

a bolerko to mi sie takie podoba tylko czarne :) # BOLERKO__ WŁOSKIE ___ KRÓTKI RĘKAW___ Rozm S (1052345529) - Aukcje internetowe Allegro widzialyscie moze gdzies takie?
a ja zamiast na procesje isc siedze przed kompem i mysle o zakupach ehhh wstyd:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Do góry