reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Marzenka no nie wiem co te dzieci mają, mój to zodiakalny wodnik:-D...spokojnego dnia w pracy

Mataka szczerze współczuje "mamusia" daje wam w kość, jakby czytała opis mojego teścia :wściekła/y:a co Twój teść na to?, mam nadzieję, że znajdziecie jakieś mieszkanko w rozsądnej cenie, no małą zostawiać i iśc do pracy to jeszcze za wcześnie.

też już zmykam, spokojnej nocki
 
reklama
Dziewczyny, które były na pierwszym spotkaniu w Bugi z AM wpisywać się na listę obecności - prośba od "góry":tak:
Niestety nie mogę wysłać zaproszeń.:no::sorry2:
Madzienka, Sienio, marz21, maltanka, anaconda 27, karlita, fornetka3, kainkas,mataka24.
 
Ostatnia edycja:
marz cos ma w sobie ten Twoj synek, na tronie go nosily dziewczyny:-D:-D z calego serca mu zycze, zeby zycie go tak rozpieszczalo:tak::tak:
madzienka dzieki za podpowiedz z tym sklepem napewno sie wybiore:tak:

My bylysmy dzis chwile na dzialce i juz zaczynaja sie truskawki polne:tak: dzis znalazlysmy 3 i to z wczesnej odmiany, ale z doswiadczenia wiem, ze jak juz pierwsze sie pojawia to juz niedlugo bedzie ich duuzo:-) Dzis mowie do P, ze musimy z J kilka rzeczy sobie kupic a on na to " przeciez caly tydzien jeszcze macie":szok::szok: no ale to facet, a oni jak ida cos kupic to zazwyczaj z tym wracaja a nie mowia, ze nic nie bylo:-D:-D:-D
No a jutro mamy jechac do babci, bo juz czeka, wiec bedzie okazja Marzenko o te szczepionki popytac.
Co do bolerka to wydaje mi sie, ze sa one w 2 roznych stylach i dlatego tyle roznych opinii, ale moim zdaniem oba ladne:tak:
żmykam zajac sie J, bo jeszcze chodzi:-p

marta mataka jeszcze byla!!! i fornetka
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, które były na pierwszym spotkaniu w Bugi z AM wpisywać się na listę obecności - prośba od "góry":tak:
Niestety nie mogę wysłać zaproszeń.:no::sorry2:
Madzienka, Sienio, marz21, maltanka, anaconda 27, karlita, fornetka3, kainkas

Zrobione!!!!!!

Co do propozycji prezentow dzieki...:tak:

Marzenko
już go noszą to dopiero będzie się działo jak juz będzie starszy:-D:-D:-D:-D
 
witam z rana!!!
ależ pogodę mamy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mama mi napisała że znowu ich podtapia, a nie mają żadnej rzeki w pobliżu, ppodtapia im cały parter:no::no::no:
kiedy te deszcze się skończą:confused::confused::confused: ja chcę słoneczka i gorąca:tak::tak::tak::tak:

ja sie tylko witam i uciekam się pakować:tak::tak::tak: zyczę miłego weekendu i żeby wkońcu słońce wyszło!!!!!!!!
 
Witam i ja :-):-):-)
My dzisiaj na wieczór do mamy do Radomia jedziemy i całe szczęście bo już to siedzenie w domu mi bokiem wychodzi :dry::dry:
Madzienka ja też bym chyba jakieś majteczki męskie kupiła albo coś śmiesznego :tak::tak:
Mataka współczuję mieszkania z taką teściową, wyobrażam sobie jak tam się musisz czuć, ja bym nerwowo nie wytrzymała, więc podziwiam za cierpliwość :tak::tak::tak:
Mandziula oj coś synio bardzo upodobał sobie to noszenie na rękach ;-);-):-D:-D
Senio tydzień to przecież bardzo dużo czasu :-D:-D:-D;-);-)
 
sienio:-D:-D:-D no właśnie zazwyczaj tak jest, że facet jak idzie do sklepu to wraca z tym i nie narzeka, że nic nie było:-p

marta ja wchodzę na AM i tam jest tylko jakieś 5 czerwca czyli jutro:eek::szok:spotkanie, do tego z 9 kwietnia nie mogę się dopisać, nie wiem o co w ogóle w tym chodzi:confused::sorry:

witajcie
ale mamy dzień:eek: a niech to....
chociaż trochę słoneczka chcę, lecę kawkę zrobić:tak:
 
Witajcie
anaconda wlasnie przypomnialo mi sie, ze sama Ci niedawno mowilam, ze w 2 tyg pół Lublina mozna wykupic, wiec tydzien na te kilka rzeczy tez powinien wystarczyc:-D:-D Udanego pobytu u mamy:tak:
mandziula oj niedobrze, ze podtania:-:)-( a gdzie mieszka Twoja mama? Waszej rodzince tez zycze udanego weekendu:tak::tak:

Ale tu cichutko...
Milego dnia
 
Witajcie,
wczoraj nie zaglądałam, bo korzystaliśmy z ładnej pogody w ogrodzie rodziców:tak::tak::tak::-):-):-)a dziś znowu leje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jestem w szoku...Natalka wstała o 9, zjadła i jak ją o 10 położyłam do łóżeczka, bo chciałam Kreta z rur w łazience wypłukać, to po 5 minutach zasnęła i nadal śpi:szok::szok::szok::szok:tak to jej się nie zdarzało:no::no::no::no:
mataka teściowa szkoda gadać, jak najszybciej się da musicie myśleć o swoim mieszkanku..dla dobra psychicznego całej rodziny:tak::tak::tak:
na razie zmykam...porobię coś w domu póki mała śpi:-p:-p:-p

a już wstała.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witamy się i my w ten "piękny" piątek...

Madzieńka ja też sie zastanawiam co kupić M. i jak tylko coś wymyślę fajnego to dam ci znać!

Marzenka nieźle się urządził twój synio - oby tak dalej ;-) Miłego dnia w pracy!!! Przynajmniej nie szkoda ci że na dworze pięknie a ty w pracy siedzisz...

Ja też się coś zalogować nie mogę na aktywne mamy ;-( nie wiem o co chodzi - myślałam że pomyliłam hasło i wzięłam nowe - wysłali mi i wcale nie mogę się nawet z nim zalogować... ciągle mi pisze że mam złe hasło lub login mimo iż i to i to kopiuje z linka który dostałam ;(

idę robić kawusię bo śpię na siedząco.... wrrrr
 
Do góry