reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Dziewczyny - miłego spotkania w bugi życzę! oby nie było żadnych przedszkoli! :tak:

Madzieńka powtórzę się - jesteś niesamowita! Jak ty to robisz że ze wszystkim zdążasz :-)
Zdjęcia właśnie wysyłam... a te co P robił są super!!!! Już pościągałam i zapisałam!

mataka mam nadzieję że dziś humorek już lepszy... choć jak wczoraj popiłaś to nie wiem jak dziś twoja głowa ;-)

Nelinka własnie przysnęła... to ja idę robić kawusię i zasiadam do kompa bo obiecałam mężulowi trochę pomóc... :-D
 
reklama
Hej, my właśnie wróciłysmy z zakupów i spacerku, deszczyk nas pokropił, co Juli oczywiście nie przeszkadzało:tak::tak::tak:
Biorę się za obiadek, mam nadzieję że Jula chwilkę zajmie się sobą:-)

a i znalazłam sposobżeby Mikołaj ładnie spał rano, a mianowicie zasłaniam okno tak żeby było ciemno ( wieszam koc na karniszu) narazie się sprawdza

Mandziula ja też juz jakis czas temu kupiłam dodtkowa rolete w kolorze ciemnego granatu i zgadzam sie ciemnośc w pokoju pomaga maluchom dosypiac rano...oby tak dalej Mikołajkowi zostało:tak::tak::tak:


Madzienka foteczki jak zwykle cudne :tak::tak: ile tam się jedzie do tego Motycza? Może i my byśmy od jesieni Maję zapisali :sorry2::sorry2:

Anaconda
jeśli nie traficie na korki to 20 minut spod domu ale w korkach bywa różnie....

Madziara daj spokój, Ty to dopiero jestes zdolna mamuśka;-);-);-);-)z dwojka takich cudnych maluchow:tak::tak:

Zasiadam z kawką... ma któraś chęć się dołączyć? :-)

Ja....z duza ilością mleczka;-)
 
Witajcie :)

Mataka współczuję Ci :* Ale głowa do góry. Trzeba zawsze znaleźc dobrą stronę życia, szkalnkę do połowy pełną. Ja mieszkam z teściami już 11 lat i szans na własne nie mamy niestety. Bywało tragicznie, ale jak zmieniłam punkt widzenia, od razu mnie zrobiło się łatwiej. A co do prezentów - jakby mi mój mąż coś przyniósł zaczęłabym podejrzewać ze mnie zdradza :-D Bo tak naprawdę jak się ma taki nastrój to prezent tylko jest pretekstem :* Życzę naprawdę światełka w tunelu :)

Mój mały śpi...od rana ciężko było mu zasnąć. Walczymy ze wzdęciami. Z tegoż powodu od 7 tyg nigdzie nie wychodzimy. Niestey cały czas w mieszkaniu. Bo synio ubierać się też nie lubi, a jak się nawet ubierze to zaraz w ryk. Ale cóz jakoś trzeba przetrwać i nie wyzabijać tych co sobie mogą swobodnie wychodzić z domu np męża :-D
 
Aqada mam nadzieje że jak się cieplej zrobi to będziecie mogli wyjść z domu :-D:-D:tak::tak:
A ja zamiast sie szykować to nadal przed kompem siedzę :cool::cool:
 
my już po Bugi, było super:tak::-) młode poganiały, a my poplotkowałyśmy i kawkę wypiłyśmy :tak:;-)tak się nam fajnie gadała, a tu patrzmy już prawie 14.00 :-). żadnych przedszkoli i tylko dwójka innych dzieci, oprócz naszych;-) koło 14.00 nazbierało się więcej dzieciaczków, ale my już wychodziłyśmy:tak:

zdjęcia się wgrywają i będa tam gdzie zwykle:tak:;-)

młody śpi, a ja nadrabiam, ale dużo nie naskrobałyście dzisiaj:-)

mataka jak samopoczucie dzisiaj?
aqada mój H też nie lubił się ubierać, ... do tej pory nie lubi, ale na dwór to jest pierwszy :)
 
Ostatnia edycja:
Ja dosłownie w telegraficznym skrócie wpadam, bo mała się budzi....a dziś jeszcze mamy gości, więc przygotowania pełną parą idą.....do usłyszenia niebawem.
 
Hej!
Marta nie zasnij na zmianie:-)
Nie zasnęłam tym razem - przemęczyłam się i wysiedziałam do końca - w sumie tylko 1 rzut piekłam ale na jutro trochę więcej i szarlotka i Olkowi do przedszkola jakieś ciacho:tak:.
Od alergologa z 3 receptami wyszłam a testy będą mieli w sierpniu.
Trochę poszalałam i kupiłam młodym na Dzień Dziecka podusie w Textil Market- Julu ma z małpką a Olek z dinozaurem i do tego śmieszne obcisłe bokserki a Julowi w Ambrze sandałki na lato z wyprzedaży ( mają numery od 24 do 27) z 49 na 35zł - ze skórki w odcieniach brązu. Później fotkę wrzucę bo linka nie mogę znaleźć.:tak:
Zmykam do roboty bo warzywniak zamkną i znowu jabłek będę szukać po całym osiedlu:-p.
Fajnie,że wypad bo Bugi udał się:tak::tak::-).
 
reklama
Witajcie
Zbieram sie do napisania posta i jakos ciagle mi cos przeszkadza:sorry2:
Wizyta w Bugi naprawde udana:tak::tak: wcale nie chcialo misie wychodzic mimo, ze bylysmy ponad 3 godziny:-p
marta ooo jak tez nie mam sandalkow dla Julki, wiec skoro cale ze skory to warto wiedziec;-) a nie wiesz czy byly dziewczece? Chociaz jak narazie lato nas nie rozpieszcza i zaczynam zalowac, ze nie kupilismy skorznych adidasow. No ale myslalam, ze beda potrzbne tylko kilka razy:dry:
madzienka super fotki, widac, ze Juli juz woda nie straszna:-)
madziara, madzienka udanej wizyty w Bugi:tak:
 
Do góry