reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

a widzisz a ja zapomniałam ;)
to przez ten dłuuugi spacer ;) za dużo się dotleniłam :)

Gabi nareszcie poszła spać ... z chęcią i ja bym się zdrzemnęła ... ale musze ogarnąć chatę bo jak po przejściu huraganu ...ostatnio Gabi szaleje jak tajfun wywalając wszystko z szafek ;)
 
reklama
Hej my już po baseniku...byla super, dziewczyny spisały się na 6!!!
P zrobił trochę zdjęć wiec pamiątka jest....:tak::tak::tak::tak:

I PROSIMY O GŁOSIKI
mimo że szansy na ekspres już nie mamy....
 
Ostatnia edycja:
My też już po wizycie u pediatry, Maja teraz śpi a ja zasiadłam z kawką do kompa. Na moje nieszczęście trafiłyśmy na tą lekarkę której nie lubię bo powszechnie jest znana z leczenia antybiotykami i oczywiście Mai też go przepisała, do tego pulneo, może źle robię bo lekarzem nie jestem ale jak na razie nie mam zamiaru podawać antybiotyku, spróbuję z pulneo a jak już zauważę że poprawy nie ma to dopiero sięgnę po antybiotyk. W końcu po jednym wieczorze z gorączka nie wydaje mi się żeby już tak źle było, a co do jutrzejszego przedstawienia w przedszkolu to po prostu będę ja dzisiaj obserwować i jutro rano i zadecyduje sama czy jest sens ją tam wysyłać, nie chciałabym żeby kogoś zaraziła :no::no:
Ciężko tak jak nie mozna zaufać lekarzowi ale ja też ta mam że mimo iż wysłucham później sie zastanawiam czy aby lekarka mi głupot nie gada.

My też już po spacerku i po wizycie w przychodni:tak::tak:spacerek udany...początkowo było chłodno, ale potem to prawie gorąco się zrobiło...Natalka zaś nadal śpi w gondolce przy otwartym oknie:-D:-D:-D:-Dprzez tydzień przytyła 170g:-):-):-), więc nawet lekarka powiedziała, że bardzo ładnie:tak::tak::tak:ale niestety ma alergię pokarmową:-:)-(...czyli na początek idzie mleko i jego przetwory...muszę zrezygnować z nabiału:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:kurczę, co tu zostaje do jedzenia:confused::confused::confused::dry::dry::dry:
Super taki przyrost masy jest bardzo ładny, a alergia cóż moja miałą kolki później kłopoty z kupkami ale to wszystko ma minąć alergia też minie tylko czasu potrzeba:-)

U nas dziś był ciężki dzień podczas spaceru byliśmy w sądzie i spółdzielni( tzn mój M odwiedzał te instytucje my spacerowałyśmy )w związku z mieszkaniem, ale chyba nie kupimy go bo Ci właściciele stawiają warunki na które my sie nie zgodzimy.
Poza tym Gabi od 3 dni je jabłuszko tzn 2 łyżeczki dziennie i chyba to spowodowało ze zrobiła kupkę w nocy-może to oznaka ze problemy minął:-)
Oby to tak było.
Serdeczności dla Was Mamusie!!!
 
Madzienka Karlita czyli sesja jednakl wygladala tak jak nasza, zdjecia napewno beda super:-)
Talia super ze kupki zaczynaja sie pojawiac oby tak dalej, szkoda ze mieszkanie wam nie wyjdzie ale przy takich tematach nie mozna ryzykowac
Marta zdrowka dla synia zycze
Senio Maltanka widzimy sie jutro

A my wlasnie wrocilismy syn mnie zabral na desr Grycana do plazy a pozniej Real chcielismy mu kupic na DD samochod zdalnie sterowany bardzo dobra promocja byla ale niestety za pozno zobaczylam gazetke:sorry:
Teraz mały sie juz chlapie a no i wracajac pozbieralismy od sasiada przedmioty kt pozrzucal z balkonu i z krzaków laseczke kt wczesniej wyrzucil a my sie nawet niezorientowalismy. Pol domu by na dworze zostawil:no:
Ide sie ogarnac i pomoc polozyc malego spac bo za niedlugi czas YCD:-)
 
karlita to fajnie, że będą kosmetyki
marta oby to jednak nie była żadna alergia
talia no szkoda, że z mieszkaniem nie wyjdzie, ale lepiej wszystko sprawdzić niż wpakować się w jakieś g...
madzienka jeszcze raz wielkie dzięki za mleczko;-)

a nam dzisiaj strzelił zawór od wody ten do pralki, ja wchodzę do łazienki a tam woda na podłodze:eek: to dobrze, że byliśmy w domu i w porę zauważyliśmy, jakby nikogo nie było to byśmy pływali:sorry: ale pojechaliśmy go Leroya i małż kupił nowy:tak: wiecie co tak zwróciłam uwagę na godziny otwarcie tego leroya i w niedzielę mają czynne od 9.00 do 21.00:eek: kurczę jakby to był sklep pierwszej potrzeby w niedzielę:szok:

sienio, marz
do jutra :)
 
Ostatnia edycja:
marz , maltanka chcialam wejsc, zeby wam napisac,ze sie z 15 min spoznie a Wy tez tu jestescie :)

marz hihi przynajmniej dobrze, ze macie cywilizowanych sasiadow i nie czychaja na jakis gratisik pod balkonem :D:D:D No a synio naprawde sie postaral :)
maltanka no u nas to przeciez w ramach rozrywki i spedzenia czasu z rodzina to sie na zakupy chodzi :D:D W niedziele P pojechal do jakiegos sklepu w Danii, bo jakas promocje na kuchnie dla J zobaczyl i wiecle zdziwiony, bo tam w niedziele wszystko zamkiniete :p:p
talia jeszcze raz potwierdza sie powiedzenie, ze "okazja tylko dla sprzedajacego" :p
madzienka fajniutki ten namiot, musze jutro tam pojechac.

Bylam dzis zapytac czy w ogrodzie botanicznym bedzie jakas impreza, ale babka nic nie wiedziala, ma sie dowiedziec jakos na piatek :)

Ide sie dziewczynki, przepraszam, napewno kilka z was pominelam, ale nie pamietam ter
az a troche mi sie spieszy, bo Julka jeszcze lazi a musze se nia zajac, zeby utro wstala.
 
marz super synio się postarał:tak:
sienio no właśnie u nas to taka rozrywka niedzielna:dry: w Niemczech czy Francji też w niedziele wszystko pozamykane mają:tak:

zapomniałam wam napisać, że w Olimpie małż sobie zajrzał na tor kartingowy, o rety jak to szybko jeździ, a ile huku robi, zaproponował mi żeby z nim pojeździć:eek: bo nie ma bardzo z kim:sorry: ale nie na razie nie dam się namówić:-p
 
jestem zalamana,,, mam dzis jakis okropny dzien... brakuje mi chocby iskierki nadziei na polepszenie sytuacji.,..wszyscy o domach pisza a ja nie mam nawet zlotowki odlozonej.. bo z czego?????????? chce mi sie ryczec i wszystko mnie wkurza... zrobilam sobie meeeeega drinka 100 wódy na 100 soku... upije sie i juz!!!!! w dodatku o mnie maz nie pomyslal,,, twierdzac ze o dzien matki moje dziecko powinno sie martwic,,, jakby mu bylo ciezko glupiego tulipana za 2 zl kupic,.......... wrrrrrrrr wkur,,, mnie wszystko.,.. ide po kolejnego drinka... i niech sie dzieje wola nieba.......
 
reklama
bałabym się, że mi się to przewróci:sorry: wiesz jak to szybko jeździło na zakrętach:eek:
hmmm ale może się skuszę, a przynajmniej spróbuję, jak kobitka zachwala:-)

zmykam chyba już spać bo mnie śpioch łapie
do jutra i dobrej nocki

sienio i jak Julka śpi? nie zaśpijcie na jutro:-D
 
Do góry