reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

anaconda no podobni jesteście z mężem do siebie, bardzo:-)
marta sandałki bardzo fajne, prezenciki też :tak:

Mateusz juz spi:happy2:bo nie spal caly dzien pomijajac fakt drzemka 5min w samochodzie...
M kupił dzisiaj Mateuszowi na DD terenowe zdalnie sterowana gdybys cie go widzialy mam dwóch jednak synów:-Dwłasnie go sprawdza na koldrze jak sobie radzi w ciezkim terenie:-D
to Mateuszek się nie naspał dzisiaj

Marzenka
uśmiałam się z tej kołdry:-D i opowiadam tak swojemu P i się śmieje, a ten: "hmmm nie rozumiem też bym tak zrobił":-D:-D:-D o rety, aż się popłakałam ze śmiechu:-D

Szłysmy z Maltanka po 10 obok zakł fryzj na dole i Pani czesala glowe manekina wracalysmy ok 14 i w dalszym ciau to czynila:-D

:-D:-D:-D zapomniałam o manekinie, no 4 godziny był czesany, się wysiedział:-D

oj Marzenko bedzie mi Ciebie bardzo brakowac na spotkaniach na tygodniu :tak::tak::tak:

mi też!!!!

marta pozdrów anet, dobrze, że już lepiej

madzienka no właśnie zbierało się już trochę ludzi jak my wychodziłyśmy:sorry2: a rano był taki spokój, kochana jak możesz to napisz mi na PW jak dojechać na ten basen, nie mogę otworzyćich strony i nie wiem dlaczego:confused:

talia ja nic nie słyszałam o tych zabawach
 
Ostatnia edycja:
reklama
M kupił dzisiaj Mateuszowi na DD terenowe zdalnie sterowana gdybys cie go widzialy mam dwóch jednak synów:-Dwłasnie go sprawdza na koldrze jak sobie radzi w ciezkim terenie:-D

Szłysmy z Maltanka po 10 obok zakł fryzj na dole i Pani czesala glowe manekina wracalysmy ok 14 i w dalszym ciau to czynila:-D

:-D:-D:-D:-D:-D Marzenka mój tez nie widział nic dziwnego w testowaniu samochodziku :-D:-D:-D:-D

Co do fryzjera to jak szłyśmy i wracałyśmy było pusto!!!!!!:-):-):-):-)

Marta
przekaż zdróweczka dla Anetki, trzymamy kciuki żeby szybko doszła do zdróweczka!!!

oj Marzenko bedzie mi Ciebie bardzo brakowac na spotkaniach na tygodniu :tak::tak::tak:

MI TEŻ!!!!!!

madzienka no właśnie zbierało się już trochę ludzi jak my wychodziłyśmy:sorry2: a rano był taki spokój, kochana jak możesz to napisz mi na PW jak dojechać na ten basen, nie mogę otworzyćich strony i nie wiem dlaczego:confused:

Dzisiaj nie dość że były warsztaty teatralne to jeszcze urodziny - masakra!!!!Teraz podobno na tygodniu codziennie popołudniu są urodziny :shocked2::shocked2::shocked2:

Co do trasy do Motycza to nie ma sprawy napisze za chwilkę...położę tylko Juleczkę spać!!!!:tak::tak::tak::tak:
 
Wszyscy śpią??????:szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Mam do was prośbę...podpowiedzcie mi co mam kupić znajomym na ślub zamiast kwiatka...zażyczyli sobie drobne pamiątki albo książki...a ja nie mam pomysłu:no::no::no:licze na waszą pomoc:-p:-p:-p:-p

Karlita
co u lekarza???

Maltanka PW!!!!
Mam nadzieje że jasno Ci opisałam trasę...Madziarka jakoś trafiła:tak::tak::tak:
 
My tak na chwileczkę wpadamy tylko powiedzieć że jedziemy do mamy w odwiedzinki dziś więc nas nie będzie - Miłego dnia więc życzymy!!!!
Niech wyjdzie dziś na dobre słonko!!!! :tak:
 
Witajcie!!!

a co tu tak pusto:szok:

madzienka dzięki;-) a co do prezentu kurczę, może jakąś książkę kucharską:sorry2: albo jakiś nietypowy album na zdjęcia np. taki: Album dla małżonków pamiątka prezent na ślub (1057146889) - Aukcje internetowe Allegro

madziara miłego pobytu u mamy, widzę, że już weeckend zaczynacie:-)

ale mamy dzisiaj zimno, a ja muszę do sklepu iść, bo niedługo w lodówce to światło zostanie:cool2: myślałam, że zaczekam na samochód, aż P wróci z pracy i podskoczę sobie do jakiejś biedronki, ale nawet chleba nie mam i mus się ubierać:dry:i małego ciągnąć.

w niedzielę wybieramy się do teściów...już się cieszę:baffled::growl:
 
czesc dziewczyny
ja tylko tak po ogień jak mam czas to Was czytam ale jakoś mi ostatnio go brakuje.
Wszystkim mamą z okazji DNIA MAMY wszystkiego naj i dużo cierpliwości i miłości do naszych pociech
Fajnie ze udały sie przedstawienia w przedszkolu, Anaconda portret świetny, Marta a bukieciki sa super. Anet dużo zdrówka i szybkiego powrotu do zdrówka.
Ja juz uciekam bo mój gad chyba chce jesc pozdrawiam wszystkie babeczki
 
Witam :-):-)
My dzisiaj w domu siedzimy, Maja nadal kaszle ale to chyba po flegaminie :confused::confused:
A wieczorem znowu jedziemy na weekend do teściowej, oczywiście Maja przeszczęśliwa bo do pieska jedzie (ja już trochę mniej :-p:-p) oby chociaż pogoda się poprawiła
Maja jako prezent dała nam taką jakby laurkę z odciśniętymi swoimi rączkami w serduszku, pani mówi że to fajna pamiątka na przyszłość bo ona też od swojego syna coś takiego dostała i potem jak podrósł to fajnie się takie małe rączki ogląda :tak::tak::tak:
Maltanka ty też myślisz o tym basenie w Motyczu?
Marz a u ciebie w pracy jak z sobotami i niedzielami? Wolne czy pracujące?
Marta bukiecik śliczny :tak::tak:
Pozdrów Anetkę od nas i życz jej szybkiego powrotu do zdrowia :tak::tak:
Fornetka już niedługo znajdziesz więcej czasu dla siebie :tak::tak::tak: to tylko początki najgorsze
 
Witajcie, a co tutaj tak pusto:szok::szok::szok::szok:
Widzę że ja gaszę światło na forum a Madziarka zapala:-D:-D:-D:-D

Dzięki Maltanka za propozycje książek....:tak::tak::tak::tak:

Fornetka juz niedługo wszystko się unormuje

a co z naszą Karlitą...wczoraj była u mamy a dzisiaj???
 
jestem zalamana,,, mam dzis jakis okropny dzien... brakuje mi chocby iskierki nadziei na polepszenie sytuacji
czy dzisiaj już lepiej ??

Karlita zamówiłam:-) dzieki


A to my dzisiaj na basenie....
Zobacz załącznik 249943Zobacz załącznik 249941Zobacz załącznik 249942

Dobranoc!!!

super :) Gabi uwielbia naszą rybkę MM ;)

ale fajne zdjęcia zazdroszczę wam basenu ....



A to portret mamy i taty w wykonaniu Mai :-D:-D:-D

ślicznie :)


zdolniacha :)

Karlita jak wizyta u lekarza????

Dzień Dziecka w Gali

Galeria GALA Dom i Wnętrze

ooo będą pieski :)

idziecie dziewczyny ??

karlita no wlasnie daj znac jak po wizycie u gina

jestem jestem :)
bardzo dziękuję Wam za troskę :)
wczoraj od mamy wróciliśmy po 20stej
kąpiel, usypianie małej i padłam jak mucha w sumie nie wiem która z nas padła wcześniej ;) podobno mąż nas tylko poprzykrywał i spał w salonie hehehehe

co do wizyty :)

potwierdzam jestem w ciąży :) widziałam swoją fasolkę później wkleję Wam fotkę ;)
hmmm ma 6,1 mm ale wg usg ma 5 tygodni a wg suwaczka 6 mm to 7 tygodni ;)
nie ważne.... ;)


także mam 2 terminy wg mo i wg usg wszystko zamyka sie w styczniu :)

niestety obecnie mam zagrożenie bo mam krwiaka :no: dostałam leki, mam zakaz dzwigania, biegania, sexu ;) mam się oszczędzać i wszystko robić z głową ... 16 czerwca mam kolejne usg i zobaczymy

najtrudniej mi z Gabi bo jestem z nią sama a Ona jest rączkowa więc teraz będziemy się cały czas bawić na podłodze ;) koniec z tańcami ;) możemy się turlać ;)

Madzianka odebraliście zdjęcia z sesji ??
 
reklama
Karlita oszczędzaj się jak tylko możesz, a swoją drogą to w kręgu znajomych dużo osób w drugiej ciąży były zagrożone :confused::confused:
 
Do góry