reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

marta oby to jednak nie była żadna alergia

a nam dzisiaj strzelił zawór od wody ten do pralki, ja wchodzę do łazienki a tam woda na podłodze:eek: to dobrze, że byliśmy w domu i w porę zauważyliśmy, jakby nikogo nie było to byśmy pływali:sorry: ale pojechaliśmy go Leroya i małż kupił nowy:tak: wiecie co tak zwróciłam uwagę na godziny otwarcie tego leroya i w niedzielę mają czynne od 9.00 do 21.00:eek: kurczę jakby to był sklep pierwszej potrzeby w niedzielę:szok:
To wydatek Wam się trafił:tak: a sklep - no comments:sorry2:.
Z Julem raczej alergia:tak:(pokarmową miał ale przeszła), bo byliśmy na dworze i jak tylko więcej pobiegał to bardziej kaszlał - normalnie płuca na agrafce:-(.
Mataka tulam na zmartwienia.
Włożę chlebek do piekarnika i wracam:tak:.
 
reklama
mataka nie martw sie jakos sie ta sytuacja powoli zacznie zmieniac, przeciez nie kazdy na dom czy mieszkanie zaraz po slubie.
marta widze, ze dzis tez "noc wypieków u Marty" :)
maltanka no wlasnie idziemy spac :)
Dobranoc
 
Senio w Botaniku jest cos organizowane ale 4czerwca

Dzień Dziecka w Lublinie - Informacja telefoniczna Lublin 9595: informacja usługowo-handlowa
A w Bui ja tez pewnie bede jakis czas po 10 ,a, nadzieje ze sie wyrobie:-)
Maltanka taki pojazd nie jest latwo przewrocic, moj M jezdzil w Olimpie i w Gali i mnie tez namawial ale byl z kolega. Dla poczatkujacych przykrecaja troszke gaz wiec nie rozpedzisz sie na poczatku bardzo.
Mataka nie martw sie a te drinki w niczym nie pomoga, dzien matki trudno cora jak bedzie swiadoma wynagrodzi ci swoja obecnoscia i niespodziankami ten czas. Ciesz sie ze jestes mama i nie denerwuj sie bo dzieci to wyczuwaja
Marta nie zasnij na zmianie:-)

Ja tez lece spac, za tydzien ciekawy final YCD swietni tancerze przeszli.
Dobranoc
 
Ostatnia edycja:
witam z rana, dziś śnadanie z komputerem bo potem czasu brak
dziś do fryzjera jadę i cęść dalsza zakupów, wczoraj się w leclercu wyszalałam, że ho ho...
mówię wam z chłopami to czasem trudno wytrzymać. mój małż wczoraj pojechał do obi, zamówil płyty na wymiar i cały wieczór szalał z wiertarka w kuchni i zrobił taka szafę wnękową, nie protestowałam bo już dawno mi ja obiecal ale mam teraz calą kuchnie do sprzatania. na dziś zapowiedział robienie półek w spiżarni,

a i znalazłam sposobżeby Mikołaj ładnie spał rano, a mianowicie zasłaniam okno tak żeby było ciemno ( wieszam koc na karniszu) narazie się sprawdza

dzewczyny udanego wypadu do Bugi

madzienka fotki super widać że Julci basen sprawia dużo radości

marta jak tam nocna zmiana nie zasnęłaś???? biedny Julu ciekawe na co ma alergię. ja mam na pyłki drzew i traw ale u mnie to tylko lekki katar wiec daje się wytrzymać,

mataka cierpliwości co do męża, ciesz się że jestaęs mamą cudownej istotki, reszta się jakoś poukłada, głowa do góry

lece bo młode się obudziło i cos tam gada

miłego dnia kobity życzę, choć pogda jakaś taka niebardzo.....
 
mataka tulaski na zmartwienia, a z mieszkaniem my mamy to samo tyle, że ja nie wyobrażam sobie mieszkania z teściową i dlatego jeszcze dodatkowo muszę płacić, ale jak rozwiąże się coś z pracą to może nie będzie tak źle;-) a co do Dnia Matki to nie przejmuj się, mała Ci to wynagrodzi jak już sama będzie rozumiała, a swoją drogą to powiedz mężowi to samo jak przyjdzie Dzień Ojca:sorry2:
marz hehe to kiedy na gokarty się umawiamy:-Dmój małż tylko w Gali jeździł, ale mówi że ten w Olimie tor jest fajnieszy;-)
madzienka superaśne fotki, fajna sprawa z tym basenem:tak:
mandziula no właśnie ja się zastanawiałam czy przyciemnienie okna coś da i chyba też spróbuję:tak:

my już po śmiadanku, Hubert nawet dał pospać bo o 6.40 wstał:-D zawieźliśmy tatę do pracy żeby samochód nam zostawił:-):tak: i niedługo się będziemy zbierać do bugi:tak:
 
Witam i ja :-):-):-)
Maja w przedszkolu bo nie miałam sumienia zostawiać jej w domu tak bardzo cieszyła się na to przedstawienie, może jakoś do godz.12.30 wytrzyma a potem będę ją już kurować w domu :tak::tak::tak:
Mandziula ja też tak robiłam w tamtym roku jak Maja jeszcze w domu byłam, tylko ja mam ciemno-bordowe rolety i jak je zasłaniałam na noc to Maja potrafiła do godz.10 spać :tak::tak:
Powodzenia w przygotowaniach do chrztu :tak::tak::tak:
Talia to jest właśnie okropne jak nie masz zaufanego lekarza, dobrze chociaż że Maja rzadko choruje to jakoś to wytrzymuję, gdyby częściej chorowała to na pewno zmieniłabym pediatrę albo nawet byłabym w stanie jeździć do teściowej na wieś bo tam była super babeczka :tak::tak:
Mataka głowa do góry, każda z nas ma jakieś problemy i niestety nie wszystkie stać na własne osobne mieszkanie :-:)-(
Madzienka foteczki jak zwykle cudne :tak::tak: ile tam się jedzie do tego Motycza? Może i my byśmy od jesieni Maję zapisali :sorry2::sorry2:
Maltanka to niedługo rajdowiec z ciebie będzie :tak::tak::tak:
 
Madzienka a ja spojrzalam na date u gory:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Wpadłam tylko sie przywitac i nie mam czasu odwolac sie do Was bo dopiero zaczynamy sie szykowac wiec jestesmy mocno spoznieni.
Pa pa poprawie sie pozniej
 
reklama
Witam wszystkich, my prawie po sniadaniu,pisze prawie bo Maks na sile zjadl niecala kanapke, potem tzw Kanapke mleczna - nie wiem co sie z tym dzieckiem dzieje:confused::-(
Ja sie powoli szykuje bo przed praca ide zaniesc jeszcze CV do przedszkola-mimo tego zastepstwa szukam dalej.
mataka tulaski na zmartwienia!:tak:

Dziewczyny milego pobytu w BUGI.
 
Do góry