reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Ja też już na nogach :tak::tak::tak:
Maja jeszcze śpi a ja już kawkę wypiłam i idę głowę myć bo za dużo tego czasu nie ma, a nas jeszcze dzisiaj po południu czeka wizyta u dentysty :tak::tak::tak:
Fogia dużo zdrówka :tak::tak::tak:
 
reklama
Trochę poczytałam.... postaram się odpisać przynajmniej tyle ile pmiętam :confused:

Maltanka ale mi narobiłaś smaka na łososia... mniam... chyba męża wyciągnę żeby skoczył i kupił i dla nas na obiadek na jutro, bo na dziś chyba nie zdąży :-)

Marz pięknie wyglądasz z dzidzią - ja już dawno mówiłam że ci pasuje drugie maleństwo... dziś na spotkaniu bądź blisko Karlity - może cię dodatkowo zarazi :-D

Madzieńka Widać że Jula zachwycona! Super że wyjazdy udane i że odpoczęliście... My też wczoraj zjechaliśmy nad jeziorko ale na sam wieczór dopiero :eek:

Marta współczuję przygody z psem :szok: No i zdrówko dla Julka podsyłam... no i dla Olka by więcej się go nic nie czepiało...

Mniam...pizzę też bym zjadła... może dziś na obiad zrobię - to się szybko szykuje a po spotkaniu będzie w sam raz... najpierw na pierwszy ząb zupka a potem pizzunia... mniam :happy2:
Dzieki za pomysł :)

Marz nie wiem czy gratulowałam wam żłobka - jesli nie to czynię to teraz ;-)

Sienio zdrówko dla Julci podsyłam... szkoda że was nie będzie :blink:
Antuanet i zdroweczka dla Kubusia!!!

Talia ja też po cichu gratuluję mieszkanka... i mi się też aneksy podobają... ja w przyszłości chciałabym mieć kuchnię z jadalnią taką większą otwartą i to żeby przechodziło w salon... ach marzenia :-)

anaconda i jak bierzecie psiaka?

No i Nela już wisi na mnie... to by było narazie na tYLe
 
Witam e-cioteczki!
/nie bylo mnie przez caly wekend!!!Mialam gosci w domu,i nie bylo na kompa czasu! Masakra-jestem padnieta po tej wizycie!!!!!!!!!!!:-(
Nie nadrobie Was bo wekend to rzeka postow!!!!Ale.......... karlita serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!Tak sie ciesze!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
chorowitkom zdrowka zycze!!! Ja tez mam kaszel.moje dziecko od czasu do czasu kichnie i kaszlnie,ale tak to jest ok!
sienio nie ma za co!!!Nastepna musi byc w spokoju a najlepiej bez dzieciaczkow, przy jakiejś "palemce":-)

To dla Was moje slonce wekendowe!!!!!!!!!!Przyznacie same pogoda byla piekna!!!!
 
Marta wspolczuje przygod z pieskiem
Madziara dobrzez e weekend udany no i oby Nelcia byla juz soba:-)Wroce do pracy i za jakoisz czas moze zaczne krecic sie koło ciezarnych:-Dchociaz wydaje mi sie ze i tak M bedzie mi bardziej potrzebny:-D:-D:-D
Fogia zdroka kobitko idz do lekarza i oby szybko postawil cie na nogi
Sunday caly weekend gosci:szok:oj to musisz naprawde byc padnieta
Senio i jak Jula nie cudownie nie wyzdrowiała przez noc:-)

A my rowniez sie juz szykujemy musimy zagescic ruchy jesli chcemy zdarzyc. U nas nocka cala przespana w lozeczku:-D:-Dnawet synio dal mamie i tacie razem przespac cala nocke od poczatku do konca ale i tak jestem troche niewyspana bo caly zcas myslalam ze pewnie za chwile sie zbudzi i nie molam wpasc w gleboki sen . Dobra lece bo maruda sie wlaczyla
 
marz no niestety Julka nie ozdrowiala przez noc, a powiem ze skrycie na to liczylam:-D:-D
sunday hmmm tak sloneczko rewelacyjne bylo:tak:ale dzis juz chyba raczej nie ma co na taka pogode liczyc:sorry2: no a goscie fajnie, ze byli, ale dobrze, za ich juz nie ma;-)
madziara to sie dzieciaki dotlenily:tak:
fogia wracaj do zdrwia!

Bawcie sie dobrze i uczcie pilnie moje drogie ratowniczki;-)
 
Hej hej...
No cóz my juz tez wrocilismy a spotkanko jak zwykle super:-)
Mateusz jak zwykle spi chociaz widze Maltanka ze i Twoj dał sie zaniesc do domu:-)
Ja fotek nie mam wiec czekam na Wasze
 
reklama
Do góry