reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam niedawno wróciliśmy z Komunii, Julu został na wsi.
Nerwa mam niesamowitego:wściekła/y::wściekła/y: ale o tym jutro powiem Wam.
Zmykam do kuchni chlebek piec, bo nie miałam kiedy zakwasu dokarmić i nocna zmiana mnie czeka;-):tak:.
 
reklama
Witam
My już w domu wykąpane i wypachnione na jutrzejsze spotkanie :-p:-p:-p
Udało się przekonać Maję żeby pieska nie brać bo jak to jej wytłumaczyłyśmy babcia ma z nim iść do weterynarza żeby mu coś od robaków dał i dopiero będziemy mogli go wziąć, oj czuję ze będzie niezły meksyk z tym pieskiem, a mnie się jakoś nie uśmiecha wychodzenie z psem na spacery :no::no::no:
 
Talia wstepnie gratuluje zakupu mieszkanka. Co do aneksu ja nie mam ale mój brat z zona sa na etapie wykanczania mieszkania gdzie zrobili sobie takie rozwiazanie. Ale aneks maja polotwarty czyli ewentualny balaganik jest zakryty bo jest tak polscianka miedzy kuchnia a salonem. Jak sie wprowadza zrobie jakas fotke i wrzuce. Ciesz sie z kazdego dnia z Gabi bo dzieci tak szybko rosna ze sie nie obejrzysz jak zatesknisz za takim niemowlaczkiem:-)mi jak czasem Mateusz da w kosc wspominam sobie czas jak spal w wozeczku i godzinami mozna było spacerowac z takim aniolkiem:-Di przytulaj swoja core jak najwiecej bo moj teraz nie ma juz na to czasu:-)
Anaconda no z pieskiem czuje ze nie bedzie tak latwo bo dzieci marza o psach wiec pewnie z utesknieneim bedzie czekala na powrot od weterynarza. Powiedz jej ze przy piesku jest duzo obowiazkow kup jej smycz i powiedz ze bedzie musiala codziennie rano i wieczorem wychodzic z nim na dwor po nim sprzatac itp jakos moze tak
Fornetka a my doswiadczone mamusie mowilysmy ze spoij ile wleziebo jak maluch przyjdzie na swiat to sie dopiero naspisz...ja tez marze o przespanej spokojnej nocy bez przerw i mimo ze Mateusz ma ponad 1,5roku jeszcze sie teo praktycznie nie doczekalam aby było to narma takze duuuuuuuuuzo sil ci zycze
Marta ty biedna dzieki nam musisz zarwac noc, oby humorek wrocil

Zmykam spac dozobaczenia
 
mataka odpoczywaj od teściowej i korzystaj z pogody:tak: szkoda, że nie będziesz na spotkaniu
fogia zdrówka:tak:
karlita super, że imprezy się udały:tak:
antuanet to się Kubuś wyszalał na działce:-)
marz e tam jak w restauracjii, szybko i prosto;-)... słodkie maleństwo, jej ale ten czas leci dopiero co mój był taki mały:sorry:
sienio to dobrze, że ploty się udały... bliźniaki powiadasz, :sorry: ja kiedyś też chciałam:-D karlita nie będę krakać i nic nie powiem:rolleyes2:ale co Ty na to?
talia co do aneksu to mi to w ogóle nie pasuje:no: ja muszę mieć oddzielną kuchnię, po za tym smrody z kuchni zaraz są na całym domu:sorry: no i jak mam gości to nie luubię wszystkiego robić na widoku, w moim przypadku takie rozwiązanie odpada:no:
fornetka no na razie tak będzie, takie jego prawo teraz wiszenia na cycu:sorry:
anaconda jak nie chcesz codziennie rano wstawać o 7.00 i wychodzić nawet w sobotę to ja odradzam wam pieska:no: nie daj się:cool2:

ja zajrzałam na chwilkę,przeglądałam jeszcze oferty pracy i się powkurzałam:oo::evil:, ale teraz idę już spać:tak:
 
Talia buziaczki dla Gabi za 4 miesiączki:tak:a jak powodz w Puławach, nie zalało Was:dry:
I gratulacje zakupu swojego M

Antuanet szkoda, i zdroweczka dla Kubusia!!!

Marzenko pięknie Ci z takim dzidziusiem:-p:-p:-p:-p

Sienio
super że dzionek bez Juleczki udany...a jak jej samopoczucie???

Anaconda widze że Maja koniecznie chce Ci znależć zajęcie na jej nieobecność:-D:-D:-D:-D

Do zobaczenia jutro
 
madzienka dziekuje, Julka ok, jeszcze kilka dni i juz bedzie calkiem zdrowa:happy2:
maltanka nie strasz karlity:-p, chociaz te blizniaki takie fajne byly:tak:
talia jeszcze nie gratuluje, zeby nie zapeszyc:-p ale taki aneks fajna sprawa tylko jak pisze maltanka troszke niepraktyczne:sorry:
marta ojoj Ty to dopiero masz przygody:sorry:
fornetka a jak mowilysmy wyspij sie na zapas to plakalas, ze chcesz juz do szpilala:-p:-p
anaconda oj ciezka bedzie przeprawa z pieskiem... sama pamitam jak chcialam:confused:
Milego spotkania:tak::tak: ja zmykam spac
 
Hej dziewczyny

Życzę udanego spotkania. Ja od 4.30 na nogach, czuję się fatalnie, tak mnie kaszel męczy, że o spaniu nie ma mowy. Zawiozę młodego do przedszkola i lecę do lekarza.

Fogia zdroweczka:tak:
Fogia zdrowka i jak jest potrzeba to bierz L4 i sie nie przejmuj
Fogia zdrówka dla Ciebie i mam nadzieje ze szybko Ci przejdzie to choróbsko
dzięki girls
 
Witajcie,
nie było nas długo bo cały weekend byliśmy na powietrzu... jak nie u mojego taty na działce, to u rodziców m. :)
Do tego jeszcze Nelinka mi znowu marudziła na maxa... nie wiem czy to nadal ta jedynka wychodzi czy jakiś kolejny...?

Nie ważne, nie poczytałam jeszcze co u was dokładnie ale doczytałam jedno

Karlita gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciesz się bo to najpiękniejszy okres w życiu kobiety! Nie martw się na zapas, wszystko się ułoży!!!
Zdróweczka dla Was wszystkich, rośnijcie pięknie :-)
Spokojnych 9 miesięcy życzymy!!!!!!!!!!!!!


Idę poczytać co skrobałyście... o ile Nela mi da posiedzieć :)
 
reklama
Do góry