reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

witajcie znów jestem z opóźnieniem:( niestety po miesięcznym leżeniu w szpitalu z małymi to tak jest.....u nas jakos mu malutki leci wiktor raczkuje:) nie chce leżeć w łóżeczko...:( musimy kopić łózko piętrowe jeszcze nie wiem gdzie i za ile :p ale jak najtańsze Piotrek no jak to Piotrek..:) zapisałam go do przedszkola zobaczymy czy mi go przyjmą hmm ale dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawność niby maja pierwszeństwo...ja musialam sciac wloski:p strasznie mi wypadają:) mąż jak to mąż tez czasem podły:)no i także nie mamy stałego dostępu do netu:( niestety bunt domowników:(


a tak na marginesie czy ktoś ma na zbyciu chodzik?wiem ze zaraz się pojawia komentarze na ten temat ale lekarka stwierdzila ze tak bedzie lepiej....dla mojego kręgosłupa jak by ktoś miał proszę o kontakt 723-503-630.będę wdzięczna bardzo
 
reklama
madzienka razem się wybieramy, ale jakby sie okazalo, ze jednak nie to postaram sie byc wczesniej, zeby i z Wami troche pogadac:tak:
madziara witamy:happy: moze sie z nami spotkasz w sobote?
karlita fajnie, ze wrocilas, bo sie juz zastanawialam co sie z Toba stalo:confused: Gabi wracaj do zdrowia szybciutko:tak:
rychelki ja niestety nie pomoge, bo nie uzywalam chodzika:sorry:

hmm nie ma dzis anacondy:confused::confused: moze nareszcie do centrum dotarla:-D:-D
Wczoraj kupilam Julce papier trchniczny kolorowy i klej w sztyfcie i powycinalam jej rózne ksztalty i tak siedzi i lepi juz pół dnia:-D:-D Ciagle chidzi za mna i mówi cin cin cin a ja juz nie wiem co mam wycinac:laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Anet ja po tabletkach nie tyle co przytyłam co spuchłam i je odstawiłam, a w ciąże zaszłam po 3 latach od odstawienia, a straszyli mnie ze za miesiąc zajdę, teraz to zamierzam wkładkę sobie zaaplikować, ale przed ciąża też się katowałam bo się tak jakoś mi fajnie było i jak się opamiętałam to 6 na + było i potem dieta i sport i w ciągu 3 miesięcy to zrzuciłam.
.
A ja wiem ze po tabletkach sie przytylo,albo spuchlam,wszystko jedno jak zwal,ale gruba jestem i zle sie z tym czuje...wrrr....za tydzien bede u ginki,to powiem zeby mi przepisala moje dawne tabletki,bo teraz bralam inne,dla mam karmiacych,a ze Karola cyca rzucila to bede mogla wrocic do swoich.......:happy:
Super że Karolcia byłą dzielna...ale wagę to ma imponującą 810:-D:-D:-D:-D:-Dfiu fiu niezła laska z niej

Zobacz załącznik 235548a to moja mala baby boom



no waga niezla ale chyba z jeszcze jednym zerem??moja to tyle na rok waży...ehh a ostatnio ciagle jakies chorobska i waga leci na łeb...
ups,tak z jeszcze jednym zerem...hi,hi....nie zauwazylam:-D:-D:-D
Witajcie
anet mam taki sam problem, rok temukupowalam spodnie o rozmiar mniejsze...:crazy: ale nie wiem czy to od tabletek, bo nie bralam ich jakis czas i wlasnie wtedy przytylam. Myslalam o diecie, ale chyba to nie ma sensu, bo i tak w koncu bede miala dosc i skonczy sie na efekcie jojo:confused2: chyba lepiej ogolnie patrzec cos sie je, nie jesc na noc, pic duuzo wody i wiecej ruchu:rofl2:
dokladnie,efektu jojo to i ja sie boje,wiec diety zadnej nie stosuje,ograniczam jedzenie i zobaczymy co z tego wyjdzie:-)
Za namową jednej z forumowych Mamuś trafiłam do Was... przyjmiecie bratnią duszę?

Też jestem z lublina, też mam dwójkę urwisów, też mnie dobija ostatnimi czasy pogoda :)
Witaj ,napisz cos o sobie!!!
a tak na marginesie czy ktoś ma na zbyciu chodzik?wiem ze zaraz się pojawia komentarze na ten temat ale lekarka stwierdzila ze tak bedzie lepiej....dla mojego kręgosłupa jak by ktoś miał proszę o kontakt 723-503-630.będę wdzięczna bardzo
tez nie pomoge,bo dla Karoli trzymam(jeszcze po Gosi mam)

Witam wieczorkiem,z Karolina na kolanach,maruda jedna nie da mi chyba posta skonczyc...bo sie drz:szok:
Napisze ze mam problem z zalogowaniem sie na ta stronke"Aktywna mama"...czy kroras tez miala problem? Wyskakuje mi ze podawany login juz istnieje ....dziwne,albo ja taka kumata jestem :rofl2::eek:
zajze jak uspie mala....nara
 
Za namową jednej z forumowych Mamuś trafiłam do Was... przyjmiecie bratnią duszę?

Też jestem z lublina, też mam dwójkę urwisów, też mnie dobija ostatnimi czasy pogoda :)

Witaj Kochana;-);-);-)zapraszam oczywiście na watek spotkaniowy https://www.babyboom.pl/forum/lublin-f203/nasze-spotkania-36236/

Najbliższe już niedługo w sobotę 24 kwietnia...

Senio fajnie byłoby jak udałoby sie Wam przyjechać trochę wcześniej...zawsze troszkę poplotkowałybyśmy....Mam nadzieje że Antuanet nie rozmyśli się...:tak:

Napisze ze mam problem z zalogowaniem sie na ta stronke"Aktywna mama"...czy kroras tez miala problem? Wyskakuje mi ze podawany login juz istnieje ....dziwne,albo ja taka kumata jestem :rofl2::eek:

anet musisz poczekac na link aktywacyjny, ktory przyjdzie na poczte :) a dosc dlugo idzie :p

Ja tez mam problem...w ogole nie moge zarejestrowac sie bo pojawia mi sie komunikat ze login istnieje juz na bb...:szok::szok::szok::szok::szok:
Marta, aniaslu pomocy!!!!!
 
Ostatnia edycja:
elo laseczki
ja po wizycie, na razie nic sie nie dzieje chociaż , jak wróciłam to taki mnie ból w podbrzuszu złapał ze musiałam się położyć i przeszło
a co do aktywnych mam to nie mogę dołączyć do grupy lubelskiej nie wiem jak to zrobić. Ratunku.
Karlitak witaj z powrotem w Lublinie a dla Gabi tulaski i szybkie powroty do zdrówka.
Madziara78 witaj na forum mnie dziewczyny przyjęły bardzo ciepło wiec wiem ze Ciebie też tak przyjmą.
 
Ostatnia edycja:
do tergo teraz mała mi się rozchorowała,

zdrówka dla Gabi:tak: dobrze, że już jesteście:-)

Antuanet a Ty nie chcesz nas poznac...????:baffled::baffled::baffled::baffled:nie widziałam Cie na sobotniej liście spotkaniowej :sorry::sorry::sorry::sorry:

Ale fajnie kto jeszcze jutro dołączy do nas;-);-);-);-)

no właśnie Antuanet przyjdziecie na spotkanie sobotnie???

ja chciałam do was jutro dołączyć, ale niestety P zabiera mi jutro samochód:-(

Za namową jednej z forumowych Mamuś trafiłam do Was... przyjmiecie bratnią duszę?

Witaj i rozgość się:-) powiedz nam coś więcej o sobie:-)


karlita nie kuś pleaseeee

a tak na marginesie czy ktoś ma na zbyciu chodzik?

rychelki ja nie pomogę, my nie używaliśmy w ogóle:no:

Wczoraj kupilam Julce papier trchniczny kolorowy i klej w sztyfcie i powycinalam jej rózne ksztalty i tak siedzi i lepi juz pół dnia:-D:-D Ciagle chidzi za mna i mówi cin cin cin a ja juz nie wiem co mam wycinac:laugh2:

haha to ma zajęcie...... wytnij kotka:-p

Napisze ze mam problem z zalogowaniem sie na ta stronke"Aktywna mama"...czy kroras tez miala problem? Wyskakuje mi ze podawany login juz istnieje ....dziwne,albo ja taka kumata jestem :rofl2::eek:

ja z zalogowaniem nie miałam problemu i mail mi też od razu przyszedł, ale nie mogę za to dołączyć do grupy lubelskiej-nie dodaje mnie:baffled:

elo laseczki
ja po wizycie, na razie nic sie nie dzieje chociaż , jak wróciłam to taki mnie ból w podbrzuszu złapał ze musiałam się położyć i przeszło
a co do aktywnych mam to nie mogę dołączyć do grupy lubelskiej nie wiem jak to zrobić. Ratunku.

no właśnie z tą grupą coś jest nie tak, ja też nie mogę dołączyć:baffled:
fornetka to dobrze, że wszystko ok:tak:

a my kupiliśmy małemu taki samochodzik rozkręcany i dzisiaj przyszedł, tak więc miał trochę zabawy, wyszliśmy też na dwór tak koło 15.00 trochę się ociepliło i przeszliśmy się do reala, wyszliśmy oczywiście z dwoma książeczkami:zawstydzona/y:

anaconda gdzie się dzisiaj podziewasz?, jak wizyta u laryngologa?
sundey też dzisiaj nie było sundey where are you????? what are you doing?
 
sienio już nie mogę się doczekać jutrzejszego spotkania.madzienka mam nadzieję że również będziemy miały okazję się poznać.
fornetka3 to dobrze że wizyta udana! Teraz to już "z górki"
marz21 fajnie by było gdyby i Tobie się udało przyjechać jutro.
madziara78 witaj wśród załogi BB:-)
karlita zdrówka dla Gabrysi!
A Anacondy faktycznie coś nie ma....
A my całe popołudnie byliśmy u teściowej i zapomniałam telefonu z domu:wściekła/y: jak zaczęliśmy oglądać te relacje w tv to 20 się zrobiła. Tak więc niedawno wróciliśmy do domu, wykąpałam Kubcia i "odfrunął" spać.:-) Teraz może wykąpię się i też zmykam lulu. Miłej nocki.
 
reklama
hej
z Anacondą widzialam sie dzis w Realu:)) była u laryngologa z Małą :))

jakis dzien dzisiaj dolujacy mialam.,pogoda chyba,ale Hania juz dobrze, nie ma goraczki i w koncu jest sobą-czyt nie ryczy z byle goowna


jutro zagladne

zdrówka i witam nową Mamkę-Lubelankę:))

dobranoc
 
Do góry