reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Oj produkcja pełną parą:-D:-D:-D
W Plazie kolekcja wiosenna a za oknem środek zimy i chyba nikt o wiośnie jeszcze nie śni:-D:-D
Marta trzymam kciuki za rozmowę w sprawie pracy:tak::tak:
 
Przepraszam że tak zniknęłam ale malutki się obudził.Mam pytanie czy mamy tu obecne miałyby ochotę spotkac się na jakieś spacery jak będzie można normalnie się poruszać po mieście?Bo na razie za zimno na spacer z takim maluszkiem jak mój.
 
Witam....od wczoraj od 23 nie spimy :((((((
Niestety ząbki daja nam popalić i to juz całkiem konkretnie-płacz przy jedzeniu tez jest :(

Tylko powiedzcie mi jak to jest że ja słysze nawet jak mały przewraca sie w łózeczku a mój mąz który spi obok nie słyszy nawet wrzasku????????

Ide szurnąc jakąs mocna kawkę bo zaraz zemdleję...

Witajcie!

ja tylko na chwilkę, bo od rana mam ryk w domu. Normalnie nic mu nie pasuje, jedzenie nie, zabawki nie, na łóżku nie, na podłodze nie, w łóżeczku też nie. Masakra. Mam dość.:crazy:

Nie wiem jak u Was ale u nas na bolące dziąsełka pomagało smarowanie paracetamolem dziąsełek przed snem....polecam też homeopatie podobno pomaga ja mam w domu i w krytycznych momentach stosuję...wiem że różne sa na ten temat zdania:-:)-:)-(
a wy co myślicie o homeopatii??stosujecie ja??

Bardzo chętnie na spacerek w okolice Czechowa się wybiorę pogadać z doświadczonymi mamusiami:tak::tak::tak:już nie mogę się doczekać:tak::tak::tak:

zapraszamy, ale szykuje nam sie spotkanie....

Ja jestem z Lublina Mama 2 letniej Sary i wkrótce drugiej księżniczki obecnie 30 tydz ciąży
:-)

Witajcie.Mam na imię Magda .Zostałam mamą 3 października 2009 i szukam jakichś kontaktów bo trochę mi nudno w domku w ciągu dnia gdy mąż w pracy.Jeszcze nie bardzo wiem jak się tu poruszać ale z czasem załapię.

Witajcie...:tak::tak::tak::tak:

Witam mam na imię Iwona i mam 26 lat jestem żoną od prawie 3 lat wspaniałego faceta Sławka mamy 2 letnia ksiezniczkę 16 listopad 2007 mieszkamy na Czechowie teraz 8 kwietnia czekamy na drugie maleństwo tez dziewczynke milo poznac kogos z Lublina

mieszkamy na ul. Milenijnej przy kościele

To blisko mnie...czesto tam spacerujemy z Juleczką

Ja też mocno trzymam kciuki:tak::tak::tak:za jedną i za drugą pracę:-)

ja też trzymam:tak::tak::tak::tak::tak:


Dziewczyny a co z naszym spotkaniem...może coś zaplanujemy?????Jakaś kawka, ciasteczko, soczek....kiedy wam pasuje???
Fajnie byłoby się spotkać

h025.gif

 
Ostatnia edycja:
Przepraszam że tak zniknęłam ale malutki się obudził.Mam pytanie czy mamy tu obecne miałyby ochotę spotkac się na jakieś spacery jak będzie można normalnie się poruszać po mieście?Bo na razie za zimno na spacer z takim maluszkiem jak mój.

:tak::tak::tak: tylko jak zrobi się troszkę cieplej:tak:

Madzienka ja smaruję małemu dziąsełka teraz bobodentem, raczej unikam przeciwbólowych, chyba że już na prawdę nie da się wytrzymać.

a co do homeopatii to ja jestem takiego zdania, że nie zaszkodzi, ale też nie pomoże.

ocho młody wstał....
 
reklama
Do góry