reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Witam nowe mamuśki:-), patrząc na Wasze wpisy widzę,że nie zapoznałyście się z regulaminem:sorry2: https://www.babyboom.pl/forum/lublin-f203/kilka-zasad-na-poczatek-34550/
Wiem że jesteście nowe na BB ale powiedźcie same,że trochę dziwnie czytać po 3 posty na raz od tej samej osoby:sorry2:.
Byłam u neurologa i skierował mnie na rehabilitację - 10 zabiegów,może w końcu pomoże.:baffled:
Solange,współczuję nocki:-(.
 
misia2010 ja jadła swego czasu migdały ale teraz to jest prawie od rana po śniadaniu.
maltanka nie lubie ciepłego mleka już raz tak zrobiłam za namową mojej mamy i skoczyło sie to wizyta w toalecie przed dopiciem mleka do końca.
musze spróbować renni albo manti.
diamnetka mnie prowadzi Rutkowski ma gabinet na ułanów
 
widze ze z czechowa jest nas troche ja mieszkałam przez jakiś czas na gorczańskiej a teraz mieszka na bazylianówce na dożynkowej wiec mam spory kawałek nawet do autobusu.
 
fornetka może w tych zielonych blokach:confused: my nawet tam na spacer z małym zaszliśmy w lecie.

na zgagę podobno siemie lniane pomaga, mi gin mówił, że mogę brać te dostępne w aptece, ale mi mleko pomagało:tak:

dziewczyny edytujcie posty, bo Martuś zła będzie:tak:
 
reklama
ja w ogóle nie wiedziała do kogo mam pójść bo niejestem tubylcem ale przyjezna a jesli chodzi o Rutkowskiego to poleciła mi go moja kolezanka z pracy i powiem ci ze jestem zadowolona
 
Do góry