reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

:tak::tak::tak: tylko jak zrobi się troszkę cieplej:tak:

Madzienka ja smaruję małemu dziąsełka teraz bobodentem, raczej unikam przeciwbólowych, chyba że już na prawdę nie da się wytrzymać.

a co do homeopatii to ja jestem takiego zdania, że nie zaszkodzi, ale też nie pomoże.

ocho młody wstał....

Ja o homeopatii szczerze nie wiem co mama powiedziec czy ona uratowala nas przed nieprzespana noca...może...ważne że Jula nie cierpi

Co do przeciwbolowych to nasza pediatra mowi ze smarowanie(a nie podawanie do picia)naprawde moze pomoc.....ale to juz wasza decyzja

Madzienka a gdzie dokładnie mieszkasz jak często spacerujesz w naszych okolicach

na przeciwko kościoła na Młodej Polski

Ja też jestem za spotkaniem, tylko może jak już te mrozy puszczą:tak::tak::tak:

Madzienka daj jakąś propozycję:tak: tylko gdzieś niedaleko, ;-)



no najgorsze te mrozy

ok a co oznacza niedaleko...ile m/km od domu chcecie ruszyc sie:-D:-D:-D:-D??

Ja proponuje plaze, bo w realu nie ma dobrej kawki:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
Dziewczyny a ja mam do was pytanko z innej beczki trochę czy któraś z was rodziła albo zamierza rodzić w wodzie? Z tego co się orientuje taka możliwość istnieje tylko w szpitalu na kraśnickiej ja się zastanawiam

Kiedyś o tym myślałam, ale moi "rodzinni" lekarze (czyt. wujostwo - nie gin) trochę to wyśmiali przy okazji ogólnie rozmowy o porodach...więc sobie dałam spokój i nawet się nie dopytywała...a jaka jest prawda i czy to dobry pomysł to nie wiem:sorry2:...pewnie co lekarz to opinia...
 
Dziewczyny a ja mam do was pytanko z innej beczki trochę czy któraś z was rodziła albo zamierza rodzić w wodzie? Z tego co się orientuje taka możliwość istnieje tylko w szpitalu na kraśnickiej ja się zastanawiam

ja na poczatku ciązy o tym myślalam ale szybko wybili mi to z glowy, podobno w Lublinie to nie jest takie latwe, jak zwykle wszyscy robia problemy...że wody nie zdążą nagrzać, że za wszczesnie w wodzie, za pozno i td.
 
co do spotkania to jestem na nawet 2 razy za. Kawusia możne tez być a co do spaceru w saskim to jak będzie ciepło ta ja chyba najpierw z brzusiem,
Ja to się tak boje porodu ze na razie go odpycham jak najdalej.
 
Nie wiem jak u Was ale u nas na bolące dziąsełka pomagało smarowanie paracetamolem dziąsełek przed snem....polecam też homeopatie podobno pomaga ja mam w domu i w krytycznych momentach stosuję...wiem że różne sa na ten temat zdania:-:)-:)-(
a wy co myślicie o homeopatii??stosujecie ja??
Dziewczyny a co z naszym spotkaniem...może coś zaplanujemy?????Jakaś kawka, ciasteczko, soczek....kiedy wam pasuje???
Fajnie byłoby się spotkać

h025.gif

Moja bratowa zajmuje się medycyną niekonwencjonalną,homeopatią,świecowanie uszu,reiki.:tak: Ja osobiście z homeopatycznych mogę polecić czopki p.wymiotom,bo rewelacyjne,natomiast po Viburcolu Olek wybudzał się w nocy z płaczem a Julu po Stodalu dusi się.Zatwardziałą fanką tego sposobu leczenia jakoś nie jestem:no::sorry2:.
Ja proponuje plaze, bo w realu nie ma dobrej kawki:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
tylko gdzie tu w Plazie siąść jak się parę mam zjawi i to z wózkami?:sorry2:
To rozsądna propozycja bo w parku np Saskim jest też plac zabaw wiec starsze dzieci by sie nie nudziły!
Ja się dopisuję:-):tak:,bo już jedno pod i w Plazie było i spacerek w parku z zapakowanymi wtedy Solange i Anaklim:tak::-D:-D.
 
reklama
co do spotkania to jestem na nawet 2 razy za. Kawusia możne tez być a co do spaceru w saskim to jak będzie ciepło ta ja chyba najpierw z brzusiem,
Ja to się tak boje porodu ze na razie go odpycham jak najdalej.

KTO CHĘTNY NA SPOTKANIE???W LUTYM NA KAWKĘ I CIASTECZKO....PROSZĘ O WPISYWANIE SIĘ NA LISTĘ....;-)
NAPISZCIE KIEDY WAM PASUJE, DNI GODZINY:tak::tak::tak::tak: I WASZA PROPOZYCJA MIEJSCA.....


1.Madzienka - cały tydzień, godz.9-12; 16-19

Dopisujcie się edytując moj wpis:tak::tak::tak:
 
Do góry