reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

sunday chyba będę musiała bo nie wyrabiam. Nienawidzę chamstwa i bezczelności, składam się przy tych cholernych ocenach, daję nieskończoną ilość szans żeby mogli poprawić, żeby nikogo nie skrzywdzić. A gnojek mi w oczy mówi, że on się do sprawdzianu nie przygotował wcale i 0 załamki, że banie dostał. Ja się przejmuję, a oni nie, więc ręce przestały mi drżeć i ponastawiałam jedynek na półrocze każdemu według uznania.
 
reklama
ja ciagle czekam na księdza, głodna się zaczynam robić:dry:

sunday_ ja chodzę do Rosińskiego, ie powiem żebym była zachwycona, ale naszczęście z dzieckiem wszystko dobrze.

fogia tearz dwa dni bez patrzenia na uczniów, ja tez się wykańczałam jak miałam zajęcia ze studentami,
 
witam to i ja sie wypowiem na temat chrztu nam probosszcz powiedzial abysmy soebie sami z wody ochrzcili....kazal pierw slub koscielny wziac pozniej mozna ochrzcic dziecko...nie ma odwrotnie....nawet nie chce nam wydac zaswiadczenia zebysmy poszli gdzie inndziej ochrzcic...i niestety jedziemy 150km od lublina i mamy w lutym ochrzcic mlodszego....w parafii meza...bez zadnych pytan itp...co parafia to inny obyczaj....
 
sunday chyba będę musiała bo nie wyrabiam. Nienawidzę chamstwa i bezczelności, składam się przy tych cholernych ocenach, daję nieskończoną ilość szans żeby mogli poprawić, żeby nikogo nie skrzywdzić. A gnojek mi w oczy mówi, że on się do sprawdzianu nie przygotował wcale i 0 załamki, że banie dostał. Ja się przejmuję, a oni nie, więc ręce przestały mi drżeć i ponastawiałam jedynek na półrocze każdemu według uznania.

i dobrze!moze to ich czegos nauczy!jak moze im zaliczac jak oni sami mowia ze nic nie robia!!!:wściekła/y:
 
witam to i ja sie wypowiem na temat chrztu nam probosszcz powiedzial abysmy soebie sami z wody ochrzcili....kazal pierw slub koscielny wziac pozniej mozna ochrzcic dziecko...nie ma odwrotnie....nawet nie chce nam wydac zaswiadczenia zebysmy poszli gdzie inndziej ochrzcic...i niestety jedziemy 150km od lublina i mamy w lutym ochrzcic mlodszego....w parafii meza...bez zadnych pytan itp...co parafia to inny obyczaj....

Jezu!!!!Jestem w szoku!!!To Wy tez macie tylko cywilny slub?! a gdzie ta parafia gdzie tak wam ksiadz powiedzial i co nie musicie miec zaswiadczenia ddo chrztu w innej parafi??
 
.sw antoniego na kasztanowej....tylko cywilak mamy....niestety na koscielny nas nie stac....u nas jest cennik najbidniej krzyknie za slub jakies 650 bez organisty....ale i tak powie co laska a po chwili cennik pokazuje....
 
chrzesnia maja doniesc ze moga byc chrzesnymi i tyle maz nie jest ze tak powiem tutejszy:p on hrubieszak:p i tam chrzcimy bez zadnego ale....:)
 
z kolei starszy byl chrzczony w kosciele ale dlatego byl ochrzczony bo sie dusil i zagrozenie zycia mial i ja razem z mama chrzcilam bo odrazu z przychodni poszlismy do kosciola...a z kosciola do szpitala
 
rychelki wspolczuje sytuacji. a co do tego"co laska" to masz racje u nas w kosciele nam ksiadz pow ze co laska za chrzest a co do czego przyszlo to pow nam na chwile przed 100zl a my mielismy tylko 50zl i nic wiecej przy sobie to moja bratowa-chrzestna Maksa szukala kasy!:baffled:
 
reklama
zmierzyłam FIlipkowi temp. - 37, 8. Podałam leki (dziś ostatni dzień antybiotyku) i położyłam go spać. Ręce opadają.
 
Do góry