reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
solange

moja kolezanka miala V3 i jezdzila nim tylko przez pol roku pozniej kupila sobie parasolke....fajny maly ale nie da sie zlozyc razem z gondola lub spacerowka i to jest minus bo stelaz odzielnie a siedzonko oddzielnie:( ja mam Driver 4xl bardzo dobry funkcjonalny wozek odkupywalam od kolezanki rok temu to jeszcze Piotrek sobie nim jezdzi a za kilka tygodni bedzie braciszek jezdzil:):):)

takze jest jeszcze dobry wozek Graco Quatro de lux tylko problemy sa z kolkami :(:(:(
 
solange, dobrze, że Filip cały i zdrowy. Czasami mam wrażenie, że niektóre dzieci są z gumy ;)

Co do wózków ja kupiłam taki o Espiro Vector 4 Air, nie mam pojęcia czy dobry, ale panie w Euro baby (tam jest taniej niż w Baby fancie) zachwalały pod niebiosa ;)
Obejrzałam sobie wasze wózki i ten Driver 4XLwydaje się być solidny i wygodny. Ale ja się naprawdę nie znam, chciałam, żeby był lekki.

P.
 
anaklim, kosmiczny ten wózek, podoba mi się. Można w nim wozić dwójkę dzieci, tak?

rychelki, nie martw się, na pewno będzie miejsce. A na kiedy masz termin?
 
Solange, Panegiryka - bardzo fajne wózki. Nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, że w Polsce jest tak ogromny wybór wózków. Siedem lat temu tak kolorowo nie było w Lublinie.
 
anaklim, wypuścili nas do "ludzi", bliżej Europy to i wózki lepsze ;)) hehehe

Dzisiaj termin i co? I cisza :) A taka ładna data...

Jak tam dziewoje?
 
Panegiryka twój suwak ciązowy fajnie wygląda hahahahha

A ja donoszę uprzejmie że byłam dzisiaj u lekarza i wyniki niby spoko, na skurcze mam brac no-spe-czyli standardowo, na opuchliznę nam leżeć...martwi mnie tylko miękka szyjka macicy i waga która w ostatnim miesiącu poszła w górę 5kg:szok:
Nie spodziewałam się tego bo z wyglądu raczej nie widze jakiejś mega różnicy, spodnie nadal nosze te sprzed ciązy..tylko rozpięte, brzuszek jak na ten okres nie za duzy....no i dostałam dodatkowe badania, dzisiaj ide na usg, mam się wazyc codziennie rano i zapisywac.....

Anaklim niezły wózek :-) Ja chyba pooglądam sobie w sklepach a zamówie przez allegro-jakos taniej mi wychodzi...
 
Ale skwar na dworze...ufff

U nas chyba zabeczków ciag dalszy, mogłyby się w końcu wykłuć:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jula dzisiaj jakaś marudna...

A jutro nasze dziecko bedzie mialo probe zostania samej z moja siostra cioteczna, ciekawe jak bedzie spisywala sie:-D:-D:-D

My mamy pogrzeb, zmarl dziadek mojego mezulka i szkoda nam ciagac niuni po cmentarzu wiec musi jakos dac rade:tak::tak:

Trzymam kciuki za brzuchatki!!!!
 
reklama
Jestem przeterminowana! Kurde, kiedy ja urodzę, nie chcę iść do szpitala.. boję się samego słowa "patologia".

Ale pogoda.. czasem słońce, czasem deszcz...

Pozdrawiam!
 
Do góry