reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Ja robiłam z pozostałości z urodzin Jula a mam dostęp do pieczarek po 2,80zł:tak::szok:.
A moi znajomi(u nich na weekendy byłam jak na studia jeździłam) to też po 2 stronie wąwozu ;-)na Czubach koło Stokrotki.:tak:
 
reklama
Panegiryka pamiętaj ze masz ciocie solange po drugiej stronie wąwozu :-)

A z tymi oknami to moze rzeczywiscie poskutkuje-jakby jednak nic nie dało to jeszcze u mnie masz kilka sztuk:-D

Czyżby nasze kochane brzuchatki mieszkały na lsmach, czubach....??:confused::confused::confused:

Cholercia mialabym z kim chodzic na spacerki a tak zostalam sama na czechowie:dry::dry::dry:
 
Panegiryka - strzel mnie mocno jak się w końcu zobaczymy. Ja to mam talent do strzelania gaf. Przepraszam, mam nadzieję, że nie zrobiłam Ci przykrości:((( Nie miałam zamiaru, zaraz sama ugryzę się w jęzor, mocno i dotkliwie!
A jak remont?

Solange, Marta - czy ja mogę moich podesłać na pizzę do was. Mnie molestują o pizzę od niedzieli a ja mam cofkę. Dzisiaj im rozmrożę pierogi, sama mam ochotę tylko na zupy. Czyt: rosół... Przedwczoraj Hubert ugotował pomidorówkę. Pycha, ale dała radę bez makaronu i bez ryżu. I coli mi się cały czas chce, a normalnie w ogóle nie piję.... W ciąży jestem czy jak?

Madzieńka - ja też z LSM ów. Dokładnie z Zana:-) Ale pracowałam na Czechowie:-)
 
Panegiryka - strzel mnie mocno jak się w końcu zobaczymy. Ja to mam talent do strzelania gaf. Przepraszam, mam nadzieję, że nie zrobiłam Ci przykrości:((( Nie miałam zamiaru, zaraz sama ugryzę się w jęzor, mocno i dotkliwie!
A jak remont?

Solange, Marta - czy ja mogę moich podesłać na pizzę do was. Mnie molestują o pizzę od niedzieli a ja mam cofkę. Dzisiaj im rozmrożę pierogi, sama mam ochotę tylko na zupy. Czyt: rosół... Przedwczoraj Hubert ugotował pomidorówkę. Pycha, ale dała radę bez makaronu i bez ryżu. I coli mi się cały czas chce, a normalnie w ogóle nie piję.... W ciąży jestem czy jak?

Madzieńka - ja też z LSM ów. Dokładnie z Zana:-) Ale pracowałam na Czechowie:-)

A ja przed slubem mieszkalam na Balcera:tak::tak::tak:
 
Aaaaaa....

Laski, nie wiem czy już Wam pisałam, ale mój mąż doszedł do wniosku, że chyba nie pojedziemy do Polski, tylko polecimy na jakieś ciepłe wakacje: siedzę i szukam: Grecja, Bułgaria, Hiszpania, Portugalia, Turcja... Jak się zdecyduję to dam znać.
 
Madzienka ja z kolei mieszkałam kiedys na Czechowie, potem 4 lata na Bronowicach a od roku na LSM-ach, a dokładnie na Żarnowieckiej-zakochałam się w tym osiedlu, i powiedziałam że jak kupujemy chałupe to tylko tutaj:-D

Anaklim dawaj ich do mnie bo siedze od dwóch dni bez swojego małego-rezyduje u dziadków :)
A Coca-Coli tez mi sie chce...ale niestety mam zabronione :( i chipsów, i smazonych kotletów.....kurde no :/
 
Ostatnia edycja:
anaklim, ja się nie gniewam, no niby skąd miałaś wiedzieć ;)) Także w ogóle się nie przejmuj. Albo wiesz co.. za kare masz nas wszystkie zabrać ze sobą na wakacje hehehe :))))

Remont ma się ku końcowi, jeszcze dzisiaj opierdziele hydraulików i mogę się wprowadzać :)

solange, pamiętam cioteczko;) będę miała komu podrzucać dziecko ;))) hehe
Już wychwaliłam na gg Twoje dziecko, to narzyczony dla mojej dziewczyny będzie :)

Madzienka, biednemu to wiatr w oczy. U nas dużo miejsca, zapakujesz dziecko i przyjedziesz do nas :) o!

Marta1981, ja nie pogardze pizza, skoro oni nie chcą... łaski nie robią ;)

Pozdrawiam i ściskam,
P.
 
Dzień dobry:-):-)
Solange ładne zdjęcie w podpisie:tak::tak::tak:
Czyżby nasze kochane brzuchatki mieszkały na lsmach, czubach....??:confused::confused::confused:

Cholercia mialabym z kim chodzic na spacerki a tak zostalam sama na czechowie:dry::dry::dry:
z tego wszystkiego już mi sie pomyliło gdzie są czuby a gdzie czechów:zawstydzona/y:
tam gdzie jest real to jest czechów tak?
Martucha to moze i ja sie w proszę do Ciebie na pizze;-):-D:-D
Ana czyli plany spotkania sie w Lublinie zostają przełożone?:sorry2:
 
Panegiryka nie przyjmuj się najwyraźniej to jeszcze nie czas na rodzenie, dzidzi w środku dobrze i nie chce sie z Tobą rozstawać;-)
może czeka do zakończenia remontu:tak::tak::tak:
A gdzie sie Basia z Elizą podziewają?
Solange zapomniałam dodać że ładna kobitka z Ciebie:tak::tak::tak:
Ana wypasiony ten wózek co podałaś na poprzednich stronach :tak::tak:
 
reklama
Martucha to moze i ja sie w proszę do Ciebie na pizze;-):-D:-D
Pisać na PW to podam adres;-):tak: a Ty Aluśka to może w końcu byś do mnie przyjechała:sorry2:,bo ja 2 razy w Lublinie byłam:-p.
Przepis na ciasto Pizzowe:
1,5 - 2 szk.mąki
3 dag drożdży
7-8 łyżek oliwy
szczypta soli i cukru
przyprawa do pizzy
1/2 - 1 szk. ciepłej wody//Zagnieść i wyrobić ciasto,zostawić do wyrośnięcia. Rozłożyć na blasze i położyć dodatki.
Ja mam tyle dobrze;-),że jak jestem u teściów to w piecu chlebowym piekę i te z pizzerii to się chowają:-p:tak:.
 
Do góry