reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam serdecznie. mieszkam Lublinie, chętnie pogadam. Polecam również zajęcia dla Maluszków i ich mam, gdzie możesz poznać mnóstwo Mamusiek i ich pociechy (w wieku 0-4 lata:)) są to zajęcia muzyczne prowadzone przez instruktorki, które również są mamami i do tego pracujące na co dzień w przedszkolach. Jeżeli masz ochotę to pierwsze są bezpłatne - możesz się przekonać czy podobają się Twojemu dziecku i odpowiadają Twoim oczekiwaniom. jeżeli chcesz poczytać to polecam: kreatywka.pl | Start. Moja Julcia je uwielbia :) pozdrawiam
 
reklama
Cześć dziewczynki,
ja tu zupełnie nowa, w sensie lubelskiego forum.
Do tej pory przesiadywałam na łódzkim, ale od kilku dni stałam się nałęczowianką.
Powróciłam po 8 latach na stare śmieci.
Wyjeżdżałam sama a wróciłam z mężem, cudnym synkiem i fasolką w brzuchu :-)
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona.:zawstydzona/y:

Właściwie od razu mam do Was sprawę, słyszałyście coś o dr. Kraczkowskim.
Do tej pory słyszałam same dobre rzeczy, ale w łodzi. A chciałabym poznać Wasze opinie, jeśli takie się znajdą.

Pozdrawiam Was gorąco!!
 
Witaj Beza wśród nas:tak:;-)

Ja też mieszkałam w Nałęczowie... ale po ślubie sie przeprowadziłam do Lublina:tak:

Co do doktora Kraczkowskiego to niestety nie pomogę bo go nie znam:tak:
 
Anaconda niezła promocja:tak: szkoda że Amanda jest za mała na butki:dry: :-D:-D:-D

My byliśmy dzisiaj na szczepieniu:tak:
Amandzia waży już 6230g i ma 64,5cm wzrostu :tak:
Nie wiedziałam że jesteś z Lublina;-)

heyka

a mój Kacper się poparzył przed samymi świętami olejem z frytkownicy :-(

teraz chodzimy na opatrunki co dwa dni

mam nadzieję że tylko moje święta były takie sobie
Mam nadzieję że rany szybko się zagoją!
 
reklama
Do góry