reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

witam wszystkich jestesmy tu nowi:):)mieszkamy w Lublinie na okolicach Niepodległości:) pozdrawiamy i zapraszamy na wspólne spacery:):
 
reklama
Witam
Wpadłam oznajmić,że fajne buciki dziecięce są w sklepie "Boti" w realu, kupiłam swojej małej buciki po domu za 9,99zł i wiosenne sportowe butki za 39,99zł, jak ktoś tam będzie to przy okazji warto zajrzeć:tak::tak::tak:
 
Rychelki witaj :-D:-D:-D
.....ja też mieszkam w okolicy Niepodległości..... a raczej na ..:laugh2::laugh2::laugh2:

Napisz coś o swoich/swoim dzieciach/dziecku:sorry2::tak:;-)
 
Anaconda niezła promocja:tak: szkoda że Amanda jest za mała na butki:dry: :-D:-D:-D

My byliśmy dzisiaj na szczepieniu:tak:
Amandzia waży już 6230g i ma 64,5cm wzrostu :tak:
 
heyka

a mój Kacper się poparzył przed samymi świętami olejem z frytkownicy :-(

teraz chodzimy na opatrunki co dwa dni

mam nadzieję że tylko moje święta były takie sobie
 
Basia biedny Kacperek:-( oby mu się to szybko zagoiło i nie było śladu:tak:
ja w lany poniedziałek chrzciłam Amandzię więc mała imprezka byla..... a w niedzielę nic:dry: teściowa stwierdziła że po co coś robić skoro w poniedziałek będzie :dry:
 
reklama
Do góry