reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Byłam w Lublinie na święta. Matko, śniegu po pachy, Kajetan się cieszył, bo tu w Irlandii nie mamy, ja przemarzłam:(
Byłam za to na tym USG 4D, cudo!!! Nasza mała dziewczynka ma zadarty nosek i jest zdrowiutka!
W czerwcu powtórka!

Basia - buziaki dla Kacperka, mam nadzieję, ze się goi!
 
czesc,
dziewczyny czy nie wiecie gdzie jest dobry alergolog,dermatologow dla maluchow..prywatny i panstwowy

a z innej beczki...szukam dobrego fryzjera/fryzjerke..ale takich co jak idziesz to ci doradzaja albo mowia ze ten kolor, taka fryzura do ciebie pasuje a nie tacy co daja katalog i maja w tylku
z gory dziekuje za informacje
 
...ja chodzę z wózkiem zabudowanym zielono kremowym.:tak:..... ale najlepiej będzie jak się spotkamy w konkretnym miejscu bo tak to całe osiedle możemy zwiedzić i się nie spotkać co Ty na to ? :sorry2:
 
Byłam w Lublinie na święta. Matko, śniegu po pachy, Kajetan się cieszył, bo tu w Irlandii nie mamy, ja przemarzłam:(
Byłam za to na tym USG 4D, cudo!!! Nasza mała dziewczynka ma zadarty nosek i jest zdrowiutka!
W czerwcu powtórka!

Basia - buziaki dla Kacperka, mam nadzieję, ze się goi!
Gratuluję przyszłej córeczki :tak::-Di super że jest z nią wszystko w porządku:-D:-D
...a na kiedy masz termin jeżeli wolno wiedzieć bo jakoś z suwaczka trudno mi obliczyć:dry:;-):-p...
 
reklama
hej, hej, o prosze, troszkę mnie nie było a tu nowe mamusie - witam:tak::tak::-D

Wczoraj i dziś na targach turystycznych byłam, jako jeden w wystawców, ale od wtorku niestety powiększę grono bezrobotnych...:-( Kurcze, dalczego tu tak trudno o pracę??:-(
 
Do góry