reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Aluśka - termin mam na 10 września.

Beza - niestety dr Kraczkowski brzmi dla mnie całkiem obco:((

Ale....... Pozdrawiam wszystkie Nałęczowianki, szczerze zazdroszcząc Wam bliskości SPA:))
 
Witaj Beza wśród nas:tak:;-)

Ja też mieszkałam w Nałęczowie... ale po ślubie sie przeprowadziłam do Lublina:tak:

Co do doktora Kraczkowskiego to niestety nie pomogę bo go nie znam:tak:

Cześć dziewczynki,
ja tu zupełnie nowa, w sensie lubelskiego forum.
Do tej pory przesiadywałam na łódzkim, ale od kilku dni stałam się nałęczowianką.
Powróciłam po 8 latach na stare śmieci.
Wyjeżdżałam sama a wróciłam z mężem, cudnym synkiem i fasolką w brzuchu
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona.

Właściwie od razu mam do Was sprawę, słyszałyście coś o dr. Kraczkowskim.
Do tej pory słyszałam same dobre rzeczy, ale w łodzi. A chciałabym poznać Wasze opinie, jeśli takie się znajdą.

Pozdrawiam Was gorąco!!


Witajcie dziewczyny
ja teraz siedze w naleczowie juz 2 lata, fajnie, ze ktos tu jest z tych okolic
Beza...ja wlasnie mieszkam teraz z naleczowie a pochodze z lublina. Gdzie mieszkasz dokladnie, bo ja na ulicy Wiercieńskiego
Aluśka....a ty na jakiej ulicy mieszkalas?
 
Asmodis ja mieszkam w samym centrum bo na ul. Partyzantów, Twoje okolice też znam, mam tam sporo znajomych. Może jakiś wspólny spacer?

Aluśka ja na polną chodziłam do przedszkola. Piękne czasy.... :)))

Miłego dzionka
 
reklama
Do góry