reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
witam

Asmodis ja mieszkam w samym centrum bo na ul. Partyzantów, Twoje okolice też znam, mam tam sporo znajomych. Może jakiś wspólny spacer?

Aluśka ja na polną chodziłam do przedszkola. Piękne czasy.... :)))

Miłego dzionka

Beza...moj maz zna bardzo dobrze naleczow. jego ojciec tu sie wychowal a my teraz mieszkamy.
co do spacerku to bardzo chetnie...tylko nie w ten weekend..bo bede miala duzo na glowie, a i pogoda chyba ma byc nie ciekawa...ale jakos sie bedziemy umawiac na forum.:tak:
malo osob tu znam...
Aluśka..wiem gdzie jest ta ulica, szkoda, ze juz tu nie mieszkasz...byloby nas wiecej;-)

zmykam bo dziecko placze
 
My jutro wybieramy się do Łodzi po resztę gratów, jak pomyślę sobie o pakowaniu to wszystkiego mi się odechciewa, a na dodatek czuję, że coś mnie rozkłada!!!:wściekła/y:
Muszę się wziąć do kupy bo chcę pojechać na targi budowlane. Trzeba się w końcu rozejrzeć :-)
Miłego dzionka.
 
Kochane mamusie, tatusie, e-cioteczki forumowe.
Zapewne czytałyście o powstającej Fundacji (a dokładniej Stowarzyszeniu) działamy już jak możemy chcąc pomóc naszym forumowym dzieciaczkom - Zosi i Maciusiowi.
Bez Waszej pomocy nie uda nam się to. Wystawiamy na allegro różne różności, zresztą sami zobaczcie NASZE AUKCJE,
Jest nas tu prawie 30 000, jeśli każdy z nas wpłacił by złotówkę na Maciusia i na Zosieńkę, to Maciuś miałby już zebrane pieniążki na operację (została by niewielka kwota do uzbierania) a Zosieńce moglibyśmy kupić potrzebny sprzęt.
O Zosiaczku przeczytacie na STRONCE ZOSI
A o Maciusiu na STRONCE MACIUSIA
Możecie nam również pomóc przekazując rzeczy na aukcje. Przygotujcie paczkę, wyślijcie ją do nas a my porobimy zdjęcia, opisy i wystawimy przedmioty
Z góry dziękujemy za Waszą pomoc
Jeśli macie jakieś pomysły, pytania piszcie na wątku FUNDACJI
 
łojej toś Ty taka młodziutka :-)
pozazdrościć.
Kochane pomóżcie mi, jadę w środę z koleżanką do Lublina po zakupy. Podejrzewamy, że w przyszłym tygodniu urodzi.... chociaż termin mi za m-c.
Chcę ją solidnie wyprawić do szpitala i zaopatrzyć mieszkanko na przybycie małego cuda. Podajcie proszę jakiś adres sklepu. Pliiiis.
Pozdrowionka!
 
reklama
beza - ale co to ma być za sklep? Z dziecięcymi rzeczami i mebelkami? Ja polecam Rampers - ul Smoluchowskiego. Jadąc od Zemborzyckiej skręcacie w Kruczkowskiego albo jadąc od Nowego Świata skręcacie na Smoluchowskiego;-) Traficie na pewno bo z daleka jest bardzo dobrze rozreklamowany, zresztą w pobliżu nie ma nic innego;-) a to naprawdę wielki sklep ze wszystkim dla dzieci:tak:
 
Do góry