reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Fogia, ja też polecaqm ten żel - baby orajel - jest rewelacyjny, autentycznie znieczula:tak:.
Majeczka, powodzenia ;-)

Dzięki za odpowiedzi dot. alergologa :-)
 
reklama
witajcie ponownie dziewczyny
zapisywałam sie do Was w grudniu i jakos zleciało:)) w liczbach to cały rok ;)
jutro dla nas bardzo ważny dzień - idę na usg połówkowe - trzymajcie kciuki, by wszystko było ok

wszystkikm maluszkom i ich mamom Lubelaczkom - duzo zdrówka !
pozdrawiam cieplutko
 
czesc aluska,
moj maly synek tez tak wczesnie zaczal sie slinic i brac raczki do buzi, a teraz ma juz 9 miesiecy i zabkow jak nie bylo tak nie ma. :-D to ze twoja urocza coreczka tak sie slini jes oznaka tego ze tak male bobasy ucza sie dopiero polykac sline i nie zawsze sie to im udaje:-(tak wiec glowa do gory, niedlugo minie, chyba ze faktyczne wczesnie zacznie zabkowac, tzn. ok 4 m-ca, znam takie przypaki, ale moja pani stomatolog mowi, ze im pozniej tym lepiej:-)
pozdrawiam wszystkie mamuski z lubelszczyzny
 
Witam wszystkich rodziców obecnych i przyszłych z Lublina i okolic.:cool2:
Piszę "rodziców", bo jestem ojcem i mam nadzieję że nie jedynym z Lublina.
Oczywiście forum znalazłem przypadkiem szukając informacji nt. USG. W Lublinie jesteśmy od niedawna, moja żona jest w 18 tygodniu ciąży i szukamy informacji o dobrym lekarzu ginekologu, który może wykonać np. USG prenatalne z UKG serca płodu w 20 - 24 tygodniu ciąży.
Zależy mi zwłaszcza na sprawdzonych informacjach
pozdrawiam Wszystkich.
Grzegorz
 
Witam wszystkich rodziców z Lublina i okolic :-).
Olci ząbek wyłazi, juz go widać, ale spanie fatalne :-(. Padnięta jestem więc dziś tylko tyle.
mimi33 - wysłałam Ci wiadomość na priva. Powodzenia.
 
Dzień dobry :tak:
Witam wszystkie nowe mamusie na forum i tatusia. Moja córcia zaczęła raczkować i wstawać na nóżkach więc już nie mogę długo spokojnie posiedzieć przy kompie :tak: Pilnować trzeba cały czas bo ciągnie ją do wszystkich kabelków w domu i w ogóle wszystko trzeba zrzucić na podłogę co się tylko sięgnie rączkami :tak::-) Wyszedł już 4 ząbek na dole i chyba idą górne bo ma mocno dziąsła spulchnione :tak:. Ale w nocy śpi ładnie, nawet żelem ostatnio nie smaruję.
 
reklama
hello nowe i ,,stare" mamusie i tatusie;-):-)

mimi - ja niestety nie doradzę, mój lekarz nie robił usg, chodziłam do luxmedu. Zreszta do tego lekarza też do Luxmedu chodziłam.
 
Do góry