reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam wszystkich rodziców obecnych i przyszłych z Lublina i okolic.:cool2:
Piszę "rodziców", bo jestem ojcem i mam nadzieję że nie jedynym z Lublina.
Oczywiście forum znalazłem przypadkiem szukając informacji nt. USG. W Lublinie jesteśmy od niedawna, moja żona jest w 18 tygodniu ciąży i szukamy informacji o dobrym lekarzu ginekologu, który może wykonać np. USG prenatalne z UKG serca płodu w 20 - 24 tygodniu ciąży.
Zależy mi zwłaszcza na sprawdzonych informacjach
pozdrawiam Wszystkich.
Grzegorz

mimi...sprobuj w Top-Medicalu ul.T.Zana 29/XIX
tel. 524-34-26...wizyta 100 zl a usg 90-zwykle. pon. i czw.15-17 i sobota 10-13
przyjmuje takze na ul.Jana Sawy 4/03 tel.525-72-74 pon:17.30-20 i czw:17.30-20-tam tez robi usg, koszt wizyty 100zl. przyjmuje w szpitalu na krasnickiej
ja chodzilam do Tomasza Mazurka, nie wiem czy on wykonuje takie usg jakie ciebie interesuje ale zawsze mozesz sie dowiedziec lub umowic sie i zapytac..moze on bedzie mogl doradzic. moze ci sie to przyda
pozdrawiam
 
reklama
Witam wieczorowo!:tak:
Czarna blondynka dzięki za informację, trochę mnie to uspokoiło:tak::tak::tak:

asmodis ja również chodziłam do doktora Tomasza Mazurka i co do usg przez niego wykonywanego to na pewno potrafi bez błędnie określić płeć dziecka w początkowych tygodniach ciąży....:-)

A teraz pytanie z innej beczki:
Czy wasze dzieci w przychodni były ważone w pieluszce czy bez ? I ile waży pieluszka?



 
moją ważą na golasa. A ,,napełniona'' pieluszka oj może z pół kilo ważyć;-):-D

Teraz nam się właśnie kolejny bilans i szczepienie odwlekło, ze względu na przebyte zapalenie płuc małej, antybiotykoterapię i inhalacje. Ale myślę,że w tym tygodniu juz się uda małą zaszczepić (świnka odra rózyczka).
 
Witam !:tak:
Co do mojego pytania to moja córeczka jest ważona w pieluszce ale ostatnio zauważyłam że pielęgniarka za każdym razem odejmuje inną wagę pieluszki.:baffled:Jaka końcówka wagi tyle odejmuje jak było 3360g to odjęła 60g:szok: jak teraz ostatnio byłam na ważeniu waga pokazała 4545g to odjęła 45g :szok:itd. Oczywiście chodzi mi o suchą pieluszkę, ile tak na prawdę powinna odjąć?:confused::baffled:
Albo najlepiej zacząć ważyć bez.........



 
Witam !
Aluśka z tą pieluszką to u mnie robią podobnie, końcówkę obcinają i podają wagę bez. Ale najczęściej to jednak ja pampersa zdejmuję do ważenia.
 
Aluśka, Karolinka zawsze ważona jest bez pieluszki. Ale raz byłam u pediatry w Lublinie i on tak kontrolnie położył ją na wadze w ubranku. Było lato, więc miała tylko body z krótkim rękawkiem i pampersa. Odjął wtedy 100g na to.:tak:
 
Aluska...ja zawsze staram sie wazyc malucha bez pieluchy i ubranka,(chyba ze pediatra powie, ze pieluchy nie sciagac)...ale jak moja coreczka byla wazona w pieluszce (chyba ze 3 razy) to odejmowali koncowke
 
A u mnie zawsze ważono Majkę z pieluchą i odejmowali potem jakieś gramiki:tak::tak::tak:
Dopiero teraz zauważyłam ten wątek, a ponieważ mieszkam w okolicach Lublina (a w planach mam zamiar wyprowadzić się do samego Lublina) to wpadłam tutaj, mam nadzieję że mnie przyjmiecie:-):-):-)
 
reklama
Witajcie mamusie :tak:
anaconda zapraszamy. Ładnie nam się forum powiększa.
Ja dzisiaj przez tą pogodę już 2 kawy wypiłam a do wieczora jeszcze daleko i o3 -ej myślę :-):baffled:
Dziecko mi się dzisiaj strasznie buntowało przed drzemką. Myślałam, że już wcale nie uśnie do wieczora. Ale w końcu padła i mogę coś zrobić. Od kilku dni raczkuje i zwiedza wszystkie kąty w domu. Ja umyłam podłogi a ona froteruje :-):-D
 
Do góry