reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witajcie Mamusie z Lublina i okolic.
Ja już raz się przedstawiałam, ale na tym drugim wątku..
Mieszkam w Biłgoraju, mam dwie córeczki - Ada ma 4,5 roku a Karolinka 7,5 m-ca.
W Lublinie czasami bywam, jeździmy do naszej alergolog z Karolinką.
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do siebie...:-)
 
reklama
Dzięki Dita :-)
To ja zacznę udzielanie się od pytania: czy znacie jakiegoś dobrego, a nawet bardzo dobrego alergologa w Lublinie?
My teraz jeździmy teraz do Pani Doktor Pietraszek-Mamcarz, ale wysypka u Karolinki pojawia się i znika. Chciałabym jeszcze z kimś to skonsultować, choć wiem, że nasza Pani doktor ma bardzo dobrą opinię, mimo tego, że jest mało komunikatywna;-)
Pozdrowienia dla Was i Waszych bobasów
 
Witam
Monika witaj. Ja też poszukiwałam dobrego alergologa bo moja córka ma niestety alergię pokarmową . Byłam u kilku lekarzy i zazwyczaj słyszałam różne opinie. Sama musiałam jakoś wypośrodkować ich rady i zdać się trochę na swój instynkt. Ale u tej lekarki co podajesz nie byłyśmy. Może się wybierzemy skoro piszesz, że dobra. :tak:
Pozdrawiam:tak:
 
elehar, no właśnie różne opinie... No bo ja tak się zastanawiam, czy Karolinka na pewno ma alergię na roztocze kurzu domowego i mam jednak nadzieję, że nie. Wolałabym jakąś pokarmową... jeśli juz jakąś ma.
A tą lekarkę poleciło mi kilkoro znajomych i słyszałam bardzo dobre opinie o niej w poczekalni. Tam jest zawsze mnóstwo ludzi, bo ona nie umawia na godziny, więc można się osłuchać.. Ale ja jeszcze nie mam zdania do końca wyrobionego, poza tym, że jest mało kontaktowa ;-)
 
Marta - witaj!

Co do alergii i alergologa - słyszałam bardzo dobre opinie o panu który się nazywa Emeryk.
Nie wiem, gdzie przyjmuje, hehe, ale na pewno można go znaleźć choćby w googlach.

Ja do niego co prawda nie poszłam bo drogo dosć (za jedna wizytę ok 90 zł), a ja sama jestem potężnym alergikiem, mam astmę do tego(na szczęscie bardzo łagodną postać), moje córcie tez alergiczki - Starsza Ala miała straszną skazę białkową. Na całym ciałku tworzyły jej się liszajowane sączące się i swędzące rany. Też zwiedziłam różne ośrodki i lekarzy, wydałam kupę pieniedzy na leki które przynosiły mizerne skutki aż w końcu trafiłam do dr Nozdrym która przyjmuje w Sanitasie - ona powiedziała,ze skaza białkowa ma to do siebie,że poza dietą bezbiałkową wszystkie leki bedą działały jedynie objawowo, raczej nieskutecznie i że mała wyrośnie z niej w wieku 5 lat. i tak dokładnie było. Tak więc z doświadczenia wiem,ze chyba nie ma sensy szukać cudów, bo alergia ma to do siebie że nie leczy jej żaden lek - można jedynie zmniejszać objawy. Natomiast bardzo wazna jest profilaktyka - czyli unikanie uczulających produktów...
Pozdrawiam i życzę wytrwałości w walce z alergią - wiem,co to za okropieństwo....
 
Ja z Olkiem chodziłam do Luxmedu do dr Wilczyńskiej,przepisała Elidel(75zł na krosty i dała na niego kupon rabatowy na 25zł):tak:.Zleciła też testy z krwi(ok.210zł) i dowiedziałam się że Olek jest w takim stopniu uczulony na chomika,że ten musiałby w nosie mieszkać to by coś dopiero wykazało.Reszta (pyłki,sierść i in.),to tylko nieco powyżej normy.Nie polecam tej pani.:no:
 
reklama
Do góry