reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam ponownie wszystkie mamusie!
Pewnie mnie nie pamiętacie bo jakiś czas temu się do was zapisałam , tak więc dla przypomnienia się od ponad roku mieszam w Lublinie na Kalinie :) a pochodzę z Nałęczowa.
Obecnie jestem szczęśliwą mamą 7 tygodniowej córeczki o imieniu Amanda:)
Pozdrawiam serdecznie :)






 
reklama
Witajcie "stare" i "nowe" Mamy z Lb,
widzę, że wątek się rozwija, dohodza nowe osoby :) Fajnie. Ja jesli chodzi o alergologa, to chyba tez się zainteresuję. bo Małej czasem wychodza takie czerwone policzki, a jak to znika, to zostajw jakby sucha, lekko popekana skórka. No i tak obserwuję, że to chyba po glutenie :-(. Nie wiem, czy tak może sie objawiac celiakia, a ponieważ wybieram sie po 12 stycznia (czyli prawie już) do pediatry, to pewnie dam jej trochę kaszki z glutenem przed lekarzem i zobaczymy. Tez słyszałam o tej lekarce, ok tórej pisała Dita o dmojej koleżanki, której leczyła dziecko, że jest bardzo dobra.
Olci jeszcze nie wyszły ząbki, ale mam wrażenie, że z nocy na noc jest gorzej. W dzień jeszcze przejdzie, ale w nocy daje nam czasem popalić. Dawaliśmy jej vibucol i owszem, pomaga, ale przecież, nie bedziemy jej dawać go co noc przez miesiąc czy nie wiem ile jeszcze. Mam nadzieję, że te zęby wyjda niedługo (bo w końcu ile można?) i spanie sie poprawi. Fogia - nie dobijaj leżącego - myślała, że po pierwszych zębach potem jest już lepiej, a tu proszę...
 
Olci jeszcze nie wyszły ząbki, ale mam wrażenie, że z nocy na noc jest gorzej. W dzień jeszcze przejdzie, ale w nocy daje nam czasem popalić. Dawaliśmy jej vibucol i owszem, pomaga, ale przecież, nie bedziemy jej dawać go co noc przez miesiąc czy nie wiem ile jeszcze. Mam nadzieję, że te zęby wyjda niedługo (bo w końcu ile można?) i spanie sie poprawi. Fogia - nie dobijaj leżącego - myślała, że po pierwszych zębach potem jest już lepiej, a tu proszę...
A próbowałaś Dentinox?Ja czasem daję Panadol w syropku.Kumpela stosowała jakieś homeopatyczne kulki na bazie rumianku(3x dziennie po 3) Chamomila coś tam;-)
 
a na ząbki naprawde nie ma lepszego żelu niż baby orajel żel. Każdy inny niech ise schowa;-) nie w każdej aptece jest, a w niektórych na zamówienie, ale warto:tak::tak:
 
Witajcie,
U nas idzie już 4 ząbek i na razie odpukać prawie bezobjawowo. Gryzie wszystko tylko częściej i bardziej się ślini. My mamy Dentinox i na noc trochę smaruję więc pewnie pomaga bo śpi w miarę dobrze. Ale też się zastanawiam jak będzie z tym ząbkowaniem dalej ?
 
Witam Mamusie!
Mam pytanie dotyczące wyrastających ząbków a mianowicie jakie są pierwsze objawy i od kiedy może się zacząć tzw. swędzenie dziąsełek bo moja córeczka ma dopiero 7 tygodni a od pewnego czasu zaczęła się strasznie ślinić i wkłada sobie piąstki do buzi!Czy to może oznaczać że już sie to u niej zaczeło ?



 
:-)Dita Jestem z okolic Lublina:-) staramy się z M o nasze pierwsze maleństwo:tak: niestety jak narazie bez rezultatów. Ale ciągle mamy nadzieję,że się uda. Jeśli do 30 nie pojawi się @ to będę testować:tak: Widzę,że tutaj są same mamusie z maluszkami mam nadzieje,że pojawi sie też jakaś starajaca:-)
aluśka :) my z M niedawno świętowaliśmy naszą I rocznice ślubu (minął już 1 rok i 14 dni)
Wszystkiego najlepszego dla waszych pociech no i oczywiście ich mamuś i tatusiów
aluśka :)Gratuluję córeczki- 7 tyg:-) słodkie maleństwo:tak:
 
reklama
Majeczka02 dziękuję dziękuję i również gratuluję I rocznicy ślubu :)
Trzymam również za Ciebie kciuki oby tym razem nie pojawiła się @ ale dwie kreseczki na teście :)


 
Do góry