reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witajcie...my tez już w domu szykujemy obiadek....

dzięki za spotkanie...mimo zawirowań z miejscem udało się...Kasia, Sylwia, Elizka i Madzia fajnie było was zobaczyć...
Jula pyta kiedy następne żeby zebrać wszystkie smerfy:tak::-p

Jutro planujemy bugi, jak ktoś ma ochotę dołączyć...

Mandziulka
czapa Czarusia cudna....zdolniacha z Ciebie, nasze kitki też...

Sienio jak fajnie Was zobaczyć i Twoja taka dużą Juleczke....

Elizka no szkoda ale jeszcze nadrobimy spotkanie...

Sunday trzymamy kciuki za początek pracy w nowym miejscu, będzie dobrze....

Elizka
u ciebie tez...Ty masz dar do pracy z dziećmi i ta Twoja cierpliwość:tak:

Mariolcia witaj ponownie...
 
reklama
Witajcie

Oj tak miło było Was zobaczyć i ''nowe'' dzieciaczki też:tak: przesłodkie dziewczyny:tak:
Moja Julka tez planuje kolejny wypad po smerfy i nie mogła zrozumieć dlaczego jej koleżanka miała dwa:-D
sunday tak własnie myslalam, o Tobie ostatnio i ze czeka Cie nowe wyzwanie:tak: ale spokojnie dasz radę, te dzieci i ich rodzice bardziej przestraszeni niż Ty:tak::-D a naszą szkołę planują otworzyć we wrześniu przyszłego roku, mam nadzieję, ze uda im sie:blink:
mariolcia witaj!
mandziula śliczne te Twoje robótki:tak:
elizka a wiesz, ze miała przeczucie, ze ten ból zaraz przejdzie:tak: szkoda, ze poszliście,mam nadzieję, ze jutro nadrobimy:-)

ja mam jeszcze w planie kawkę z koleżanką, wiec zmykam
 
madzienka to co jutro w Bugi???? mam nadzieje że Czarek nic nie wymyśli....

sienio też tak myślałam że mu ten ból brzucha szybko przejdzie ale wiesz wolałam dmuchać na zimne...tym bardziej że malutka Lenka i Zosia tam były... madzienka chyba by mnie zabiła gdybym sprzedała jakiegoś wirusa:-):-):-)

dobranoc...
 
Witam :-) to ja taki ranny ptaszek jestem ?
Oliwier obudził nas o 5:30 :szok: ja ledwo na oczy widzę, bo wczoraj po nocy książkę czytałam... ale mnie wciągnęła :tak:
my może też się wybierzemy do Bugi, to zależne będzie o której Oliwier na drzemkę pójdzie,
obiadek mam z wczoraj jeszcze :)
 
Witam z pracy:tak:
powoli ogarniam tę kuwetę i widzę światełko w tunelu z pracą;-)więc mam nadzieję niebawem zaglądać częściej:tak:
w domu w porządku...dzieci szaleją...Staś naśladuje we wszystkim Natalkę i nawet zaczął robić siusiu na nocnik:szok::tak::-)
ale Wam fajnie ze spotkaniami:tak:ech...kiedy to ja Was widziałam?strasznieeeeeeeeeeeee dawno:-(
 
witam
my sie zaraz do lekarza zbieramy, tylko Zula dziś jak śpiąca królewna już 2 godzinki drzemkuje, chyba przeżywała wczorajsze spotkanie albo ją coś bolała bo w nocy strasznie płakała...
w dodatku jestem samam i całe tałatajstwo ciągam ze sobą...
a potem jedziemy do rodziców więc jeszcze pakwanie mnie czeka

miłego dnia!!!
 
Witajcie my po spotkaniu w Bugi, jak zawsze bardzo udanym, dzięki dziewczyny za towarzystwo....
Lenka pierwszy wypad do Bugi zniosła bardzo dobrze...jeszcze cała drogę coś gadała aż padła w domu...i na razie śpi
Mariolka
sorki dopiero dzisiaj doczytałam że miałaś w planach ochotę wybrać się z nami:zawstydzona/y:

Mandziulka jakie wieści od ortopedy, wszystko już ok z bioderkami Hani?
udanego wypadu do rodziców....oby maluchy dały Ci trochę odpocząć...

Misia brawo dla Stasia!!!!

Elizka hehehe:-Dzabiłabym to mało powiedziane...
 
hej!!!! dzięki dziewczyny za spotkanie w Bugi.... super spotkanko.... oby więcej takich i częściej...

madzienka dzięki za zdjęcia...dobry z Ciebie fotograf...

marzenka Twój Bartuś jest słodki... taki blondynek

misia super że już ogarniasz tą kuwetę .... i dobrze że dzieciaki zdrowe tfu tfu tfu żeby nie zapeszyć....

mandziula udanego wypadu do rodziców... może uda Ci się trochę wypocząć... tego Ci życzę...
 
reklama
Hej
Ja tez dziekuję za ploki przy pysznej kawie:tak: wracając byłysmy w Smyku i jeśli któras potrzebuje ciapków do przedszkola to oprócz nowej kolekcji jest tez spora wyprzedasz tej z tamtego roku:tak: trampki do przedszkola mam juz z głowy uff... tjak mi przyjdzie w przyszłym roku kompletowac całą wyprawkę do szkoły to ja dziękuję:baffled: samymi ciapami sie juz zmęczyłam...
mandziulka udaego pobytu u rodziców:tak: ak po wizycie?
 
Do góry