reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witam,
Wczoraj wróciliśmy z weekendu...piorę, prasuję i sprzątam;-)


Eliza
super że jeszcze urlopujesz...zazdroszczę dzisiejszego wyspania:-p

Mandziula zdrówka dla Zosi...oby ten katarek był od ząbkowania a nie od infekcji:tak:

Iwonka
u nas po staremu...jak na razie zakupiłam Michałowi piżamkę do przedszkola jeszcze musimy skoczyć gdzieś po ciapki...a Cypek gotowy już do przedszkola?

Anetko czekam na zdjęcia z urodzin Karolci:-)

Misia super że urlop udany

Madzienka fajnie że dobrze bawiliście się na weselu:tak:
 
reklama
Dzień dobry...wstawać śpioszki...na dworze upał....wprawdzie moja najmłodsza jeszcze smacznie śpi ale jak tylko wstanie ruszamy na spacerek...

miłego dnia
 
WITAM
pogoda cudna wieć korzystamy ile się da. zaliczyliśy już plac zabaw, spacerek a teraz pora na obiadek, pierożki się gotują a Miki siedzi w kuchni i pilnuje:-D chyba zgłodniał
madzienka spacereks ię udał??
elizka cudownie jak dziecko daje pospać, szczególnie na urlopie, my dziś od 5 na nogach:dry: ja nie wiem jak ja funkcjonuje:no::no:
justynaty już zakupy dla Michałka zrobiłas do przedszkol,a ja się jakoś nei mogę zebrac i pewnei oststniego dnia bede latac jak głupiaa:no:

dzieciaki wczoraj tak mi dały w kość, ze myślałam zę je na spacerze zostawię:angry::angry:a dziś jak aniołki... nie wiem o co im chodzi
Zul ama dziąseka opuchnięte, zę hej, na szczęscie po katarze już nie ma śladu, za to ja ise męczę z uczuleniem...szkoda gadać...

zmykam jeść obiadek i podelektowac się kawuchą:tak:
 
Witajcie.
U nas bałagan dalej i tak będzie do 10 września-dopóki nie zrobią szafy. Jeszcze na dodatek zmieniliśmy regał-teraz mamy bez szafy więc obecnie jesteśmy bez żadnej szafy i wszystkie ubrania są w workach.Troche mnie to podłamuje, bo chciałabym już wszystko ładnie ogarnąć,ale nie mam jak.
Wakacje się kończą, nową pracę czuję już pod skórą i mam stresa. Maksio nie tęskni za przedszkolem, chciałby jeszcze długo posiedzieć z mamą.


mandziula cudeńka robisz, świetny pomysł na swój biznes :-)

Madzienka ale Ci Lenka rośnie!!! Super dziewuszka!:-)

Justyna Jeszcze półtora tygodnia i będziesz miała przedszkolaka:-) Masz stresa?

misia świetne wakacje za Wami:tak: szkoda,że tak szybko mineły:baffled:

Eliza co się u Was tam dzieje?Co z Fulmana? Super ze masz już normalną umowę, teraz tylko czekamy na suwaczek:-) trzymam mocno kciuki:-)

iwonka i co z tym przedszkolem, zostaje tam na Radości?

Anetko puk puk!!! Odezwij się do mnie!Jak impreza?Pokaż torcik:tak:

Ala ale masz już panienki w domu! Kiedy one tak urosły!Juz nie mogę doczekać się aż je zobacze:-)

sienio jak u Was?Jak Julcia?Kiedy ta szkołą ma u Was powstac?

Marta super,że tak działasz :tak:

Motylla jak u Was?Co z mieszkankiem?
 
Witam nocną porą :-)


Dzisiaj udało mi się w miarę wcześniej skończyć i zabrałam się za dalsze porządki (czyt. mycie okien):rofl2:
Dziewczynki nadal z babcią na wsi i ani myślą wracać dla lbn:-D

Anetka ale ze mnie gapa:zawstydzona/y: duży buziaczek dla Karolci z okazji pierwszych urodzinek od spóźnialskiej ciotki:sorry2:
Mandziula dobrze że już dziś dzieci grzeczne były:tak:
Obyś szybko uporała się z objawami uczulenia:dry:
Justyna miło było Cię znów zobaczyć ;-)
Misia obyś szybko uporała sie z zaległościami:confused:
Madzienka to świetnie że imprezka się udała:-)
Eliza nie zazdroszczę siedzenia w pracy z jednym dzieckiem:baffled:
Sunday zapraszam do odwiedzin:rofl2:
Na pewno w nowej pracy dasz sobie radę:tak:
Nie zazdroszczę braku szafy:confused:
 
Dzień dobry kobitki wpadłam życzyć am miłego dnia:rofl2:

Ja już od 20 minut na nogach jestem:blink:

Kto rano wstaje.... ten się nic nie wyśpi....:-D;-)
 
hej dziewczyny.... pogoda troszkę się popsuła...
dzięki dziewczyny za spotkanie w macu szkoda że Cz odwalił mi taki numer z brzuchem.... ale jak tylko wrócilismy do domu to jak ręką odjął zaczął wariować....

mandziula czapka jest genialna jeszcze raz dzięki... Cz zachwycony i wciaż pyta jak to się stało... " skąd ta ciocia wiedziała że lubi angr birds" i "skąd wiedziała że czarny jest ulubiony"...

21082013958.jpg

madzienka, sienio, madziarka fajnie było się zobaczyć....

sunday nie zazdroszczę remontu.... wierzę że się stresujesz ja też tak mam.... teraz też łapię stresa bo zmieniam placówkę inni rodzice inne dzieci.... oh jak ja nie lubię początku roku....a z umową to tak nie do końca jeszcze jej nie mam ale na pewno jak ta mi się skończy to dostanę

aluśka ale ranny ptaszek z Ciebie
 

Załączniki

  • 21082013958.jpg
    21082013958.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 23
Ostatnia edycja:
hej my też już w domku
dziewczyny dzieki za ploty, super że w końcu udał się nam spotkać
Miki w domu dalej szaleje, Zula poległa w aucie i dosypia
elizka bardzo się cieszę, zę czpucha się Cz spodobała:tak:
aluśka ty ranny ptaszku... choć ja jużod kilku dni o 5 na nogach...
mariolcia witaj ponownie
sunday niedługo wstawice szafy i wszystko wróci do porzdku:tak:
 
reklama
Elza, czapeczka super :)

ja też powoli ogarniam mieszkanie do remontu,
wszystko chowam w pudełka albo w siatki żeby się rzeczy nie plątały byle gdzie
planujemy malować ściany i coś z łazienką zrobić... panele, płytki jeszcze nie wiadomo.
 
Do góry