reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witajcie, nic tu się nie dzieje, czuję się jakbym pisała sama ze sobą:-p Ja w pracy do 16, stęskniona strasznie bo do czwartku Cypuś u babci na działce jest...:-(

Motylla super, że Krystek dostał się do przedszkola, a to do Lublina czy Nałęczowa?


Dziewczyny macie coś godnego polecenia na nocleg w Krakowie? Chcieliśmy wyskoczyć sobie na weekend, ale nie wiemy gdzie tam najlepiej przenocować, gdzie coś dobrego zjeść, będę wdzięczna za każdy kontakt;-)
 
reklama
Witam. Ale tu pusto:shocked2:. U mnie dzieci juz spia:tak:, a W. z moim bratem oglada mecz:nerd:.
Iwonka07: Do Naleczowa bedzie Krystek chodzic.
 
Witam z pracy...
no faktycznie forum nam zamiera:no:no ale mam nadzieję,że po wakacjach odżyje;-)u nas dzieci zdrowe, ale mieliśmy troche problemów,bo w poniedziałek mama miała kolizję drogową...nikomu nic się nie stało(wczoraj jeszcze to sprawdzaliśmy) ale autko chyba się kwalifikuje do szkody całkowitej w pzu(choć oględzin jeszcze nie było):-(
iwonka my w Krakowie wynajmowaliśmy mieszkanie...to super sprawa:tak: a wybieraliśmy z tej strony https://www.noce.pl/SR/index2.php?lang=pl&k=1&pk=2
 
Witam. Dzisiaj mi sie snila mama i jakos lzej na duszy sie zrobilo....Chlopaki juz na nogach, wiec oblegaja mnie przy kompie:-D Moje chlopaki chcialy, zebym wypuscila kotka, ktorego Misia ma w podpisie:-D:-D
Witam z pracy...
w poniedziałek mama miała kolizję drogową...nikomu nic się nie stało(wczoraj jeszcze to sprawdzaliśmy) ale autko chyba się kwalifikuje do szkody całkowitej w pzu(choć oględzin jeszcze nie było):-(
Wspolczuje kolizji:no: dobrze ze nikomu nic sie nie stalo.

Witajcie ja na chwilkę...my już gotowi do drogi....
Udanego wypoczynku zycze:tak:
 
witam

my już zakończyliśmy wakacyjne wojaże, raczej psaudo-wakacyjne
Miki strasznie się niegrzeczny zrobił, nie wiem jak ja go doprowadzę do poządku...
Zula nadal usiłuje ruszyć do przodu... jak na razie się turla i kręci i na tym polega jej mobilność:-D:-D

rzeczywiście cisza na forum zapanowala, ale może to wina wakacji... ja mam trochę mneij czasu bo sie za to dzierganie wziełam:tak::tak: oj jak się przy tym odstresowuje....

motylla super, ze Krystek się dostał do przedszkola:tak:
madzienka udanych wakacji!!!!!
iwonka Cypek chętnie zostaje u dziadków??? Miki nie chcial nawet na jeden dzięń zostać sam u dziadków...

ja miałam wczoraj teklefon z przedszkola że Miki został przepisamy do drugiej grupy, trochę mnei to przestraszyło, ale Panie stwierdziły, zę skoro jest z lutrgo i jeśli jest samodzielny to lepiej mu bedzie w grupie 3-4latków niż 2,5-3 latków. Może to i racja, zobaczymy... wyprawkę już mamy i czekamy na poniedziałek:tak::tak:
 
Witam. Na razie moje dzieciaki spia, wiec zagladam:tak:. Wczoraj bylismy na placu zabaw przy przedszkolu i nawet do sali w przedszkolu wszedl Krystek i Radek z nim... a jak juz trzeba bylo isc to Radek nie chcial wychodzic ale trzeba bylo.
Marz21: Wszystkiego Najlepszego dla Bartusia z okazji 2 urodzinek:tak:
 
Witajcie.

W poniedziałek Ola idzie do przedszkola, jejku, jak ja to przeżywam :szok: a myślałam że nie będę. Teraz zastanawiam się jak ona tam się odnajdzie, czy nie będzie płakać, tęsknić.... I jak Karolinka zareaguje na nieobecność Oli przez prawie cały dzień? Zobaczymy jak to będzie w poniedziałek, ale stresa mam niesamowitego :baffled:


Motylla super że Krystek dostał się do przedszkola :tak:

mandziula u nas nic nie napisali jeszcze o wyprawce, więc nawet nie wiem co ma Ola wziąć ze sobą :confused: na pewno weźmiemy ciapki i trochę majtek i spodni na przebranie, bo może się zapomnieć i zsikać, a we wtorek jest zebranie to pewnie się wtedy dowiem, dobrze że się wzięłaś za dzierganie, swoją drogą robisz prześliczne rzeczy na drutach :tak:

Madzienka udanego wypoczynku :tak:

misia dobrze że nic się nikomu nie stało :tak:

iwonka z Krakowem niestety nic nie pomogę :-( a co do przedszkola to nie jesteś sama :tak::-D

aluska w 5-tkę? to kto jeszcze z Wami wracał????

sunday jakie fotki???? :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: dobrze że już z remontem jesteście do przodu, muszę koniecznie do Ciebie zajechać i obejrzeć :-p

eliza super że i u Was prace tak tak szybko idą :tak: to kiedy ta parapetówka??? :-p

Mariolcia witaj!!!

Marz Wszystkiego najlepszego dla Bartusia z okazji 2 urodzin !!!

Zobacz załącznik 580116
 
hej dziewczynki ja już zaczynam cieszyć się z weekendów... ale powiem Wam szczerze że i ja mam stresa po tej zmianie placówki niby nic ale jednak nowe dzieci nowi rodzice (to mnie przeraża) i dyr codziennie na głowie.... nie podoba mi się ta zmiana ale co robić.....

misia jak tam mama??? dobrze że nic się nie stało.... co z samochodem ocenili już szkodę????
mandziula myślę że ta zmiana grupy dla Mikiego jest dobra... na pewno sobie poradzi....
anetka, iwonka, justynka wiem że się przejmujecie poniedziałkową wyprawą do przedszkola Waszych pociech ale wszystko będzie dobrze... trzymam kciuki za Was bo dzieciaki dadzą radę... a Wam polecam Meliskę :-D:-D:-D
madzienka z tego co widzę to szczęsliwie dolecieliście na miejsce... widok z okna macie bezbłędny... i powiem że normalnie zazdrość mnie zżera że ja muszę chodzić rano do pracy przy okazji marznąć a Wy się wygrzewacie w tak pięknym miejscu....
ale oczywiście życzę Wam dobrej zabawy i wracajcie szybko do nas wypoczęci i zdrowi....
antuanet jak tam Wasza Majorka słyszałam że wypad z przygodami.... mam nadzieję że wszystko już w porządku???? jakieś zdjęcia poprosimy....
marzenka a dla Twojego cudnego małego księcia najlepsze życzenia co prawda spóźnione ale najszczersze... dużo zdrówka i uśmiechu...buziak


w poniedziałek nowy rok przedszkolny a ja jeszcze nie kupiłam ciapków Czarującemu do przedszkola... no cóż jutro czeka mnie wyprawa do sklepów... czyli tzw szoping....
 
reklama
Witam,
u nas dzień za dniem jakoś leci...korzystamy jeszcze z ciepełka,bo już w niedzielę zapowiadają brrr:no::angry:Natalka jest już taka wygadana,że:szok:mówię jej wczoraj,by posprzątała swój pokój a ona do mnie "nie mam takiego zamiaru":szok::angry:
elza do mnie też jakoś nie dociera,ze już w poniedziałek trzeba się stawić w przedszkolu:szok:nie stresuj się...wszystko się ułoży...oby tylko H nie było;-)mama dochodzi do siebie powoli..ale jeszcze przeżywa...a samochód dziś oglądał rzeczoznawca i wycena ma być w przyszłym tygodniu:tak:
marz buziaczek dla Bartusia:tak:
anetka najlepszego z okazji rocznicy i udanego świętowania:tak:
anetka, iwonka, justynka kciuki za nowych przedszkolaków:tak:
 
Do góry