reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

Witajcie,
ja jak zwykle z ranka,

Madzienka jak Juli brzuszek?? wiesz u nas to chyba nic nie było bo w dzień i po tamtej nieprzespanej nocy Julo wszystko zajada... i nigdy się nie skarżył ;-) mam nadzieję że u Julci to też tylko jakaś niestrawność...

Misia wow... wyniki masz extra!!!! to faktycznie nie musisz sobie słodyczy odmawiać... ale ci zazdroszczę :zawstydzona/y:

Marz i jak po szczepieniu??? spokojnie spaliście?

Anet zdrówka dla was i cierpliwości dużoooo.... przykro mi że plony powymarzały...

Sunday super że trafiłaś do takiego fajnego osiedlowego klubu!!!

Mirosia ja z kupami nie pomogę.. nie mielismy takiego problemu...

Justyna o rany, może zakładaj sobie mniejsze plany do wyrobienia na dzień.... :-p żebyś miała chwilkę dla siebie bo nam padniesz gdzieś w ferworze walki...

Karlitka u was to faktycznie nie bardzo są warunki do hulania z małą Gabi - szczególnie jak nie była nauczona że stój to ma stać bo samochody... :eek: a nie macie jakiegoś większego placu albo boiska gdzie można by pojeździć? a rowerem Gabi ci nie ucieka?
Powodzenia u dentysty....:-p

Uciekam robić śniadanko...
miłego dnia!!!!

O widzę że Mandziula mnie wyprzedziła - miłego dnia i ładnej pogody do uprzątania podwórka!!!!
 
reklama
Witam się i ja piątkowo
misia2010 super że wyniki dobre a glukozy współczuję, na samo wspomnienie mi niedobrze:eek:
talia fajnie że tran Wam przechodzi, Kuba miał odruch wymiotny:rofl2: nawet owocowego nie chciał..
marta a może taki zestaw małego artysty?W carrefourze u nas kupowałam za ok 25 zł:tak:
marz21 ja też żałuje że nie mieszkamy koło siebie...
anet15 zdrówka dla Karolci,biedne maleństwo się omęczy.
Emilia zdrówka dla dziewczynek, ciepło się robi to może te wirusy sobie pójdą...
My zbieramy się już do przedszkola, mały siedzi na "tronie" i bajkę katuje.Ładny dzień się dzisiaj zapowiada...A na jajeczko ja też chętna:-) Idę ogarniać małego i muszę go do przedszkola zaprowadzić. Miłego dzionka, odezwę się później:tak:
 
Witajcie

Ja na chwilę, bo zaraz zbieram się do przedszkola, a mam jeszcze coś do zrobienia w domu
:tak::-p Wczoraj rozmawiałam z ginem i wyniki wyszły dobre :tak:jakiś wynik wyszedł ujemnty czyli w porządku, dokładnie nie wiem o który chodziło i co oznaczał, ale to mi wystarczy, jupiii, a katować go będę jak pójdę na wizytę, a wybieram sie jeszcze przed świętami.

madziara
do przedszkola idę dzisiaj, a wyniki tak mam uspokoił mnie trochę, bo jakiś wynik wyszedł ujemny-czyli w porządku:tak:

Monika dzięki ok, napisałam gg:tak: dwa razy na zumbę, masz zacięcie

a gdzie elza się podziewa? elza haloooo

iwonka trzymamy kciuki

mirosia z tą kupą u nas też był problem H nie chciał robić, najlepiej w majtki, albo w pieluchę jak juz definitywnie pieluchę zdjęłam to ładował w majtki, tłumaczyłam, mówiłam i nic, samo w końcu przeszło w sumie jak poszedł do przedszkola

misia super, że wyniki ok, ps. :-D pij na zdrowie, no ciekawe co by sobie ktoś pomyślał:-D

mandziula masz dzisiaj wolne?
 
Zajrzałam się tylko przywitać, później do Was wpadnę, a teraz idę na śniadanko i ostatnie doszlifowywanie do egzaminu, ale czuję że mam pustkę w głowie i już nic nie pamiętam, jestem wręcz załamana:eek: Dziękuję za trzymanie kciuków mam nadzieję że pomogą, w sumie nie ma innego wyjścia....;-)

Uciekam, wpadnę po południu...
 
Dzień dobry wstawać spiochy...piękne słoneczko i juz cieplutko...więc piękny dzionek zapowiada sie...:tak:
ja dzisiaj mam pewnien plan na 8 godzin w pracy, korzystając z braku przełozonych:-p

Iwonka
i jak reddsik smakował??
trzymamy kciuki

Mirosia my kupilismy tydzien temu w decathlonie, zrobię Julci fotki to Ci pokaże...

Madziarka nadal narzeka na ból brzucha, ale dzisiaj to już podejrzewam głód bo wczoraj niewiele zjadła...no zobaczymy jak dalej będzie narzekała to odwiedzimy jutro pediatrę...bo na dzisiaj juz mamy plany...;-)

Antuanet miłego dnia...

Marzenka jak wasza nocka??

Misia super że wyniki dobre....

Anet zdróweczka dla Was...

Maltanka to super....czekamy na relacje z przedszkola...


miłego dzionka
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja :-):-)
No mąż wczoraj przyniósł kasiorę do domu więc już tak bardzo na niego nie krzyczałam ;-);-):-p:-D Jak kupowaliśmy to auto to Jacek się pytał czy wszystko opłacone itp i tamten mówił, że tak wszystko uregulowane a ubezpieczenie było ważne jeszcze prawie rok więc tak szczerze mówiąc trochę głupio mówić im że to oni mają uregulować tą drugą ratę, w końcu i tak prawie rok jeździłam na ich ubezpieczeniu :crazy::crazy:
My dzisiaj wieczorkiem do teściowej jedziemy ale zapowiadają super pogodę więc ruszamy z nauką jazdy na rowerze na dwóch kółkach :tak::tak: teściowa wczoraj dzwoniła, serce nadal dokucza, chyba będzie musiała położyć się do szpitala :-:)-( a wtedy nas na ten czas czeka przeprowadzka na wieś bo tam sama 92-letnia babcia zostaje :-:)-( która też nie za bardzo ze zdrowiem :-:)-(
Mandziula wiosenne porządki na podwórku - fajnie tak na świeżym powietrzu spędzić dzień :tak::tak:
Marz jak chłopaki po szczepieniu? I co przeciw ospie była bolesna? ;-);-):-D
Mirosia mojej cioci synek tak miał z kupą odkąd zaczął robić siusiu na nocnik, zablokował się smyk maksymalnie i nic nie pomagało, a potem znalazł sobie sposób i chował się za zasłonkę i robił kupę w majtki :-D:-D:-D
Sunday o rany ty wczoraj dwa razy byłaś na zumbie? :szok::szok: podziwiam za samozaparcie :tak::tak: no i skomentowała jakoś mama tego chłopca jego wybryki? :confused2::confused2:
Maltanka dzisiaj ty będziesz dumną mamą w przedszkolu u Huberta :-):-) super że wyniki dobre wyszły :tak:
Misia super że glukoza pięknie wyszła i masz to już za sobą :tak::tak:
Marta u mnie na topie kucyki wiec ja bym to kupowała, ale puzzle lub gra edukacyjna też fajny pomysł :tak::tak: albo są takie jakby guziczki do przypinania na planszy i z tego różne figurki można tworzyć - też fajne :tak::tak: o j dla czterolatka to już jest duży wybór :tak::tak:
Anet o kurcze to nie fajnie jak was zboże wymroziło, może jeszcze odbije - trzymam kciuki (bo jak nie to znowu ceny wszystkiego skoczą w górę :crazy::crazy:) zdrówka wam podsyłam :tak:
Talia podawanie tranu na pewno nie zaszkodzi :tak::tak:
Justyna to ty od jutra znowu cały dzień pracować będziesz :confused2::confused2: ja mam nadzieje, ze u teściowej palcem nie kiwnę :-p:-p
Jak kogoś pominęłam to przepraszam ale za dużo tego napisałyście i mi się w głowie pomieszało :-p:-p
 
Ostatnia edycja:
Witam sie i ja ale tylko na moment pozniej zajrzec na dluzej po koniec z tym lenistwem trzeba troche prac nadrobic a w takie sloneczko i na spacerek musimy wyjsc......

Iwonka spokojnie taki objaw to dobry objaw......masz metlik w glowie ale jak skupisz sie na konkretnym zagadnieniu to ci sie to pouklada.....mocne kciukasy zacisniete!!!!!!!!!!!
Madzienka no nie Ty znowu cos kombinujesz:sorry:.....oby wizyta nie byla konieczna....
Maltanka super ze wyniki ok......milego dnia w przedszkolu......
Misia ale ladne wyniki........tylko sie cieszyc
Mandziula milch porzadkow na podworku.......
Anaconda zdrowka dla tesciowej(moze tesciowa symuluje aby Was sciagnac do siebie:-D)...za tydz tez musicie jechac w piatek??????


Po szczepieniu dziekuje samo szczep ok i nocka bardzo spokojna......temat szczep na ospe pozostaw jeszcze tematem otwartym i chcialam wysluchac opini lekarza i w pewnym momencie stalo pod znakiem zapytania wiec M zaczal byc zawiedziony ze nie bedzie kuj:sorry2::sorry2:w konsekwencji sie zaszczepilismy......
Troche z pneumo sie nie dogadalam wiec pojde na spokojnie na oddzielna wizyte....:sorry:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki witam.... Nie mam dobrych wieści... Poszłam z Tymkiem wczoraj do pediatry i odwodniony...... Potem pił i wza dużo chyba wypił, bo wszystko zwrócił :-( i jeszcze 2 biegunkowe kupki w nocy, a najgorsze, że zwymiotował przez sen i nie przyszedł do nas, a my dopiero za jakiś czas zajrzeliśmy.... no ale potem od 23 do 2 co 5 minut po 5ml Floridralu podawałm i juz nie zwracał na szczęście.... od 6 znowu co 5 min podaję i chyba trochę lepiej się czuje, po południu znowu do pediatry pójde, żeby go obejrzała... Trzymajcie kciuki, żeby udało się go nawodnić, bo nie wyobrażam sobie szpitala, J by wolne musiał wziąc, i na noc on z nim zostawac, bo Szymuś w nocy sie budzi na cyca, bo inaczej nie zaśnie:(

marta, ja na etapie gier edukacyjnych jestem;) w smyku mają i za 29 zł można kupić, jest alfabet, ale na all nie znalazłam, tu akurat liczby;) aaa i jeszcze tam widziałam takie karty do nauki angielskiego
LISCIANI GIOCHI układanka eduk. GĄSIENICA CYFRY (2205838960) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Maltanka, bardzo się ciesze, że wyniki w porzadku!!!!

Mirosia, to trzymam kciuki za stopki Olka, my z płaską stopka walczymy.

Ciężaróweczkom dużo zdrówka:tak:

i wszystkie Was pozdrawiam:) i miłego wypadu do Chaty życze:) zmykam ....
 
Iwona zaciskam kciuki za egzamin... a z tą pustką - zawsze tak jest czym więcej umiesz tym masz wrażenie że nic nie wiesz ;-) będzie dobrze!!!!

Maltanka super że wyniki dobre wyszły... czekamy na wieści po przedszkolnej wyprawie :tak:

Anaconda uu niedobrze, oby teściowej się samopoczucie poprawiło!!!

Marz super że szczepienie miło i przyjemnie przeszliście... a jak ty się czujesz???

Justyna jak Michałek dziś - pospał trochę??

Karlitka a Ty pewnie kijem z domu wygoniona na spacer co? :-D:-D:-D

Madzieńka wow co za plany - zdradź tajemnicę... :-p oby Julci brzuszek przestał dokuczać...

Idę pić kawusię bo jak zwykle z rana cukier mam za niski - więc musze sobie go leciutko podnieść :-D
 
reklama
Witam,

Maltanka cieszę że wyniki wyszły dobrze

Iwonka kciuki zaciskam za egzamin

Sunday byłaś na zumbie?? Jak było??

Anet zdrówka dla Was, i nie martw się na zapas plonami

Mirosia z kupą nie pomogę:no:

Anetka jak u Was noc, Ola spokojnie spała?

Marz super że szczepienie poszło gładko

Madziara
już po śniadanku?

Anaconda
udanego wyjazdu i powodzenia w nauce jazdy rowerkiem:tak:

Misia gratuluję dobrych wyników

Emilka już nie mogę doczekać się naszych długich spacerków:-)

Marta i co w końcu kupiłaś na prezent?

My już po śniadanku, J pojechał do pracy a ja zabieram się za dalsze porządki i pakowanie walizek. Popołudniu czeka nas wycieczka autobusem, tylko zastanawiam się czy brać wózek czy nie. Bo zawsze takie spacerki bez wózkowe kończą się niesieniem M na rękach:dry:
 
Do góry