reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

witam z rana
pogoda piekna wiec na spacerek z dziecmi wyruszajcie:-)
ja juz po kawce, niedlugo sniadanie bedze wciagac, pozrawiam i zycze udanego dnia
iwona powodzenia na egazaminie
mandziula pogoda bedzie super to zecze udanych porzadkow;-)
anaconda to Ci sie szykuja dłuższy pobyt na wsi, o widzisz bedziesz Maje na rowerku cwiczyła, moja gwiazda jakos nei łapie :-D
madzienka cos w tym jest co wczoraj wkleiłas odnosnie jazdy na hulajnodze, mnie uswiadomiła ostatnio logopedka ze zwykłe czynnosci wpływaja na rozwoj mozgu na układanie puzlii, wycinanie nozyczkami itp.
 
reklama
Madziarka w tym roku kupujemy na urodziny Gabi hulajnogę :-) teraz już jestem bardziej mobilna ;-)
rowerem aż tak szybko jeszcze nie jeździ z reszta u nas na osiedlu nie ma jak się rozpędzić bo wszedzie ulice i parkingi
ale już niedługo ;-)

misia brawo za wyniki :-)
zanim Natalka się rozjeździ to dasz radę ją łapać ;-)

mandziula kręć kręć :-) super że się jutro widzimy :-) ależ mi brakuje jakiegoś ogrodu... własnego miejsca... podwórka ;-)


co do syren to ja ich wczoraj nie słyszałam :confused::confused::confused:


to kto jeszcze chętny na szukanie wiosny ??????????
ta sobota
nie ma żadnych opłat
tylko dobra zabawa :-)



na jajeczko trzeba spisać chętnych i trzeba wcześniej rezerwację zrobić byśmy miały DUŻY STÓŁ!! DUŻO MIEJSCA DLA KAŻDEGO :-)

Iwonka
trzymamy MOCNO KCIUKI!!! BARDZO MOCNO :-)

Madzieńka
oby to był glodny brzuszek już :-)

Anaconda zdrówka dla Teściowej i oby na krótko poszła do szpitala :-)

Justynka nie zamęczaj się tak odpocznij chwilke :-) jak dłuższa wyprawa to moze lepiej zabrać wózek być Michała nie dzwigała całą drogę :-)

Anety oby zboże przetrwało!!

maltanka
super że z wyniki pokazały ze wszystko ok :-) trzeba to oblać :-)

Atali
super są te anguelskie tablice ;-) ciekawe czy są takie polskie :-) ja bym z checia kupiła i alfabet i cyfry ale polskie ;-) musze poszukać bo gdzieś widziałam :-)

IIIIIIIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! ;-)


Atali
chata to za tydzień!!!!!!!!!!! JAJECZKO WIELKANOCNE BB :-)



JAJECZKO BB

30 marca 2012



dziewczyny organizować opiekę nad dziećmi obecność obowiązkowa :-)
to czas świąt, pokoju, miłości, wzajemnego zrozumienia :-)))

2965.jpg



idę do N bo już mki wiosna do głowy uderza:-)
 
Karlita od razu mówię że 30 odpadam z jajeczka, i na siłę nikogo nie zmusi się do wzajemnego zrozumienia;-)wiesz o co mi chodzi:-p

Gona miłego dnia w pracy:tak:
 
Atali o mamo, trzymajcie się...

Ja z Julkiemto jak był malutki o mało co do szpitala nie musieliśmy jechać bo też się tak odwodnił... on wszystko zwracał - lekarz zalecił nam dawać po pół łyżeczki herbaty... i nie więcej bo będzie zwracał... i tak co 5 min poiłam go po pół łyżeczki ale mu przeszło...

więc trzymam kciuki i za was - oby szpital nie był potrzebny!!!!

Dawaj mu malutko a bardzo często pić - a będzie dobrze...

Ale postów się pojawiło zanim ja napisałam :-)

Justyna ja sniadanko muszę jeśc o 6-7 pierwsze więc teraz jestem już po drugim :-D bierz wózek - będzie ci łatwiej...

Karlitka ja chętna na jajo... mam nadzieję że m. nie będzie miał żadnych wyjazdów :dry: zaraz mu to zapowiem...

co do podwórka - zapraszam do mnie... kiedy tylko masz ochotkę!!!:sorry: niedługo trawka będzie to Norbi będzie miał gdzie biegać :tak:

Zaraz muszę nelę na hulajnogę przed dom wypuścić :sorry2: niech się dotlenia.... a ja się za zupkę muszę brać...
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Madziarka, mam nadzieje, ze uda mi się go nawodnić.... a co do jedzeniea? bo na suchej bułce jest, obiadu kilka dni nie jadł, bo nie chciał... Pediatra banana pozwoliła i jabłko, ale nie chce, bo to zmiksowane musi byc, żeby nie podrażniło...
aaa i biszkopty też pozwoliła, ale mi jakoś dziwnie słodkie dawać, nie wiem, czy nie po tym go ruszylo...

Karla, 30 mój brat przyjeżdża na weekend.....
 
Atali jak nie chce to niech nie je... bez jedzenia wytrzyma najważniejsze żeby pił i nie zwracał...

więc daj mu po pół łyżeczki powoli i czekaj na reakcję... jak nic się nie dzieje to kolejną...

A biszkopty też dawałam, ale później jak było widac że mu wyraźnie było lepiej i sam się domagał jedzenia... i też nie za dużo na początek - tylko po kawałku.... i czekaj na efekt :sorry2:
 
Justynka łobuzie jeden :-p marsz mi na jajeczko :-D

Madziarka oby M nigdzie nie wybywał :-D mmmm kusisz kusisz :-)

mirosia Gabi jeszcze nie pedałuje bo śmiga na rowerku biegowym :-) pewnie taki zwykły rower kupimy jej w przyszłym roku jak Norb przejmie biegówkę ;-)

przyjdz jutro przyjdz będzie fajnie i Olo sie wybiega :-)

super ze i na jajeczko sie wybierasz :-)

Atali buuuuu





To może jakiś inny termin ?????????????????????
 
Ostatnia edycja:
mirosia też się zdziwiłam jak mi powiedziała, że surowe... no ale i tak nie chce tego jeść...

madziarka, nie przejmowałabym się ale już od poniedziałku nie je już widać, ze schudł....

Karlita, nie chciałabym Wam szyków psuc;)
 
Ostatnia edycja:
Karlita mnie możesz zapisac na piątek 30...i jutro tez będe...:-p
na która hulajnoge zdecydowaliscie się??

Atali zdróweczka dla was...i trzymam kciuki żeby szpital nie był potrzebny...
możesz jeszcze spróbowac odgazowanej coca-coli....

Mirosia nie taki za 199zl bo ten był na Jule za mały...ona ma juz 105cm a te za 169zl sa do 100cm

Madziarka idziemy do jaskini solnej...
Julek dzisiaj pojechał na przedstawienie??

Anaconda zdróweczka dla teściówki..

Marzenka dobrze że nocka spokojna...

co ja jeszcze miałam napisać...
 
reklama
Do góry